ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nasza absolwentka w „Bitwie na głosy”

Basia Gąsienica Giewont, absolwentka Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej dostała się do popularnego programu telewizyjnego „Bitwa na głosy”. Będzie walczyć w drużynie Piotra Rubika.

Basia po ukończeniu naszej szkoły rozwija dalej swoje zamiłowania artystyczne, ze szczególnym naciskiem na muzykę kontynuując edukację w Państwowej Szkole Muzycznej II st im. Wł. Żeleńskiego w Krakowie na wydziale wokalnym, klasie skrzypiec.

Na swoim koncie ma już współpracę z wieloma znanymi muzykami jak Adam Sztaba, Mietek Jurecki, Grzegorz Turnau, Andrzej Zarycki. Jest laureatką ogólnopolskich festiwali m.in: Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie oraz Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku. Gościnnie pojawiła się na płycie Grzegorza Turnaua „Fabryka klamek”.

Program „Bitwa na głosy” rozpoczyna się 8 września o godz. 20.00 w TVP2.

(red)


Powiązane artykuły

Ostatnie egzaminy

14 czerwca uczniowe klas ósmych i trzecich gimnazjum poznają wyniki egzaminów, które odbyły się w kwietniu.

Czytaj więcej

ArtFM

W tym roku na plenerze literaci z klasy VIII wraz z p. Ewą Czerwieniec i p. Tomaszem Paluchem podjęli się nowego wyzwania.

Czytaj więcej

Szkolna demokracja

Dzisiaj w naszej szkole odbędą się wybory do samorządu szkolnego. Tym razem organizowane one będą przez Panią Irenę Świerczyńską i klasę 2 gimnazjum.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content