ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nasza absolwentka w „Bitwie na głosy”

Basia Gąsienica Giewont, absolwentka Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej dostała się do popularnego programu telewizyjnego „Bitwa na głosy”. Będzie walczyć w drużynie Piotra Rubika.

Basia po ukończeniu naszej szkoły rozwija dalej swoje zamiłowania artystyczne, ze szczególnym naciskiem na muzykę kontynuując edukację w Państwowej Szkole Muzycznej II st im. Wł. Żeleńskiego w Krakowie na wydziale wokalnym, klasie skrzypiec.

Na swoim koncie ma już współpracę z wieloma znanymi muzykami jak Adam Sztaba, Mietek Jurecki, Grzegorz Turnau, Andrzej Zarycki. Jest laureatką ogólnopolskich festiwali m.in: Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie oraz Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku. Gościnnie pojawiła się na płycie Grzegorza Turnaua „Fabryka klamek”.

Program „Bitwa na głosy” rozpoczyna się 8 września o godz. 20.00 w TVP2.

(red)


Powiązane artykuły

POGŁOS PLENERU. Wyciśnięty dzień.

Kronika Pleneru Artystycznego 2019 Dzień trzeci Po wczorajszych deszczach, dzisiaj wyszło słońce, więc większość zajęć na naszym plenerze odbywała się na podwórku, na trawie lub na plaży. Klasa siódma, jak zwykle, okupowała plac zabaw.

Czytaj więcej

Superbohaterowie w POSA

W środę 28 maja 2014 r. w auli naszej szkoły odbyły się TOPIKI – wybór najpopularniejszego ucznia naszej szkoły, który tradycyjnie odbywa się każdego roku. Konkurs rozgrywany jest w trzech kategoriach klasowych: od I-III, OD […]

Czytaj więcej

Misjonarz Lake w murach naszej szkoły

W listopadzie naszą szkołę odwiedził indonezyjski misjonarz Franciszek Lake (co po indonezyjsku oznacza „krok”). Spotkał się z pierwszą i drugą klasą podstawówki. Franciszek Lake ma 36 lat. Do Polski dostał się przez losowanie. Przed misją […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content