ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nasza szkoła doczekała się pracy doktorskiej

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna w Zakopanem doczekała się napisania pracy doktorskiej, której była przedmiotem. W czwartek, 21 października, jej autorka, pani Marta Galewska – Kustra obroniła pracę przed komisją doktorską na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego.

„Stymulatory aktywności twórczej uczniów. Studium przypadku” – to tytuł pracy, do której badania pani Marta prowadziła, między innymi, w naszej szkole.

Obrona wypadła znakomicie – poinformował nas promotor, prof. Krzysztof Szmidt. – Dwie godziny profesorowie z komisji doktorskiej i liczni widzowie słuchali o tym, jak w POSA stymuluje się aktywność twórczą uczniów. A zatem POSA doczekała się udanej pracy doktorskiej!

Cieszymy się bardzo i serdecznie Pani Marcie, z którą przez lata prowadzonych badań zdążyliśmy się zaprzyjaźnić, GRATULUJEMY.

Mamy nadzieję, że wciąż będzie znajdowała powody, by naszą szkołę odwiedzać


Powiązane artykuły

Gimnazjum wita swoich nowych nauczycieli

W tym roku z wielkim żalem na rok pożegnaliśmy panią Irenę Świerczyńską, wspaniałą nauczycielkę historii, wiedzy o społeczeństwie oraz etyki. Na jej miejsce przyszła pani Magdalena Gąsienica Kuchta, która zajmie się edukacją historyczną. Jest to […]

Czytaj więcej

Camera Obscura w rękach gimnazjalistów

13 maja w godzinach południowych w naszej szkole miały miejsce warsztaty fotografii otworkowej PINHOLE z p. Bogdanem Kiwakiem- specjalistą w tejże dziedzinie. Zajęcia odbywały się dla klas pierwszej gimnazjum, która podzielona była na grupy, natomiast […]

Czytaj więcej

Żyjąca klasa – III g

6 kwietnia uczniowie z trzeciej klasy gimnazjalnej naszej szkoły na dwie godziny ​zamienili zakopiańskie Krupówki w teatr, gdzie Oni sami stali się aktorami a widownią zostali przypadkowi przechodnie.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content