ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nasza szkoła doczekała się pracy doktorskiej

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna w Zakopanem doczekała się napisania pracy doktorskiej, której była przedmiotem. W czwartek, 21 października, jej autorka, pani Marta Galewska – Kustra obroniła pracę przed komisją doktorską na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego.

„Stymulatory aktywności twórczej uczniów. Studium przypadku” – to tytuł pracy, do której badania pani Marta prowadziła, między innymi, w naszej szkole.

Obrona wypadła znakomicie – poinformował nas promotor, prof. Krzysztof Szmidt. – Dwie godziny profesorowie z komisji doktorskiej i liczni widzowie słuchali o tym, jak w POSA stymuluje się aktywność twórczą uczniów. A zatem POSA doczekała się udanej pracy doktorskiej!

Cieszymy się bardzo i serdecznie Pani Marcie, z którą przez lata prowadzonych badań zdążyliśmy się zaprzyjaźnić, GRATULUJEMY.

Mamy nadzieję, że wciąż będzie znajdowała powody, by naszą szkołę odwiedzać


Powiązane artykuły

TELEPLENER ODC. 3

Klasa VI zaprasza na kolejny plenerowy serwis informacyjny.

Czytaj więcej

Cała POSA na ALOHA!

Kampania wyborcza kandydatów z poszczególnych klas na tegoroczne TOPIKI ruszyła! Konkurs odbędzie się w czwartek 28 maja, o godzinie 9.00 w sali koncertowej w szkole muzycznej. Pierwotnie miał odbyć się dzień wcześniej, ale ze względu […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content