ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nauczyciele też wagarują

20.03.15 klasy I i II gimnazjum wybrały się na wagary. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że wybrały się na baseny do Białki razem z … wychowawcami.O godzinie 8.30 pod szkołę podjechał żółty autobus, który zabrał uczniów w stronę Białki. Uczniowie spędzili dwie i pół godziny na basenie. Szaleli na zjeżdżalniach i grzali się w jaccuzi po czym zjedli posiłek w przybasenowym barze. Na koniec dnia powrócili do szkoły i z ochotą poszli na zajęcia fakultatywne. Samą propozycję nietypowego spędzenia „dnia wagarowicza” wysunęła Pani Barbara Łętowska, na którą chętnie przystali uczniowie i wychowawca klasy II oraz dyrekcja. Co prawda zainteresowani dowiedzieli się o tym dość późno, jednak bez problemu poradzili sobie ze sprawami organizacyjnymi. Największą zaletą tego wydarzenia był fakt, że wszystkie klasy gimnazjalne razem z wychowawcami miło i bez zbędnych naruszeń statutu szkoły spędzili w zabawny sposób pierwszy dzień wiosny.

Bronek Gębik


Powiązane artykuły

Czy to już koniec?

Koniec semestru nadchodzi wielkimi krokami. Do dzisiaj (piątku, trzydziestego stycznia) nauczyciele będą wystawiać ostateczne stopnie i dawać uczniom ostatnie uwagi.

Czytaj więcej

Ciekawy wieczór

07.02.2019 r. klasa VII wraz z ich wychowawczynią, panią Ewą Czerwieniec-Walczewską, udała się na spektakl w reżyserii Andrzeja Dziuka pt. ,,Człapówki’’. Odbył się on o godzinie 19:15 w Teatrze im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem.

Czytaj więcej

Wspólne muzykowanie

Dnia 22 maja, w auli Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej odbył się coroczny konkurs muzyczny ,,Wspólne muzykowanie”. Konkurs był podzielony na trzy kategorie: duety, tria, kwartety i większe zespoły. Konkurs poprowadził p. Jan Siaśkiewicz, a każdy […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content