ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nauczyciele też wagarują

20.03.15 klasy I i II gimnazjum wybrały się na wagary. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że wybrały się na baseny do Białki razem z … wychowawcami.O godzinie 8.30 pod szkołę podjechał żółty autobus, który zabrał uczniów w stronę Białki. Uczniowie spędzili dwie i pół godziny na basenie. Szaleli na zjeżdżalniach i grzali się w jaccuzi po czym zjedli posiłek w przybasenowym barze. Na koniec dnia powrócili do szkoły i z ochotą poszli na zajęcia fakultatywne. Samą propozycję nietypowego spędzenia „dnia wagarowicza” wysunęła Pani Barbara Łętowska, na którą chętnie przystali uczniowie i wychowawca klasy II oraz dyrekcja. Co prawda zainteresowani dowiedzieli się o tym dość późno, jednak bez problemu poradzili sobie ze sprawami organizacyjnymi. Największą zaletą tego wydarzenia był fakt, że wszystkie klasy gimnazjalne razem z wychowawcami miło i bez zbędnych naruszeń statutu szkoły spędzili w zabawny sposób pierwszy dzień wiosny.

Bronek Gębik


Powiązane artykuły

Przedplenerowe spotkanie

Spotkanie dla rodziców w sprawie pleneru wrześniowego odbędzie się 29 sierpnia (poniedziałek) o godz. 17.00 w sali koncertowej szkoły muzycznej.

Czytaj więcej

Akademia Pana Kleksa

4 kwietnia w Teatrze Witkacego w Zakopanem odbyło się przedstawienie pt. „Akademia pan Kleksa”. Spektakl zobaczyli uczniowie z V i VI klasy naszej szkoły.

Czytaj więcej

Wybuchowa klasa

We wtorek, czyli 7 listopada pani Paulina Zimak-Piekarczyk zorganizowała lekcję chemii, na której uczniowie klasy ósmej robili różne doświadczenia oraz sprawdzali wiarygodność definicji i procesów opisanych w podręczniku. Lekcja podobała się wszystkim.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content