ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nie do pokonania

Uczniowie naszej szkoły są nie do pokonania! Bronek Gębik, Klaudia Wiśniowska i Adrian Wiśniowski wywalczyli pierwsze miejsca na III Amatorskich Zawodach o Mistrzostwo Zakopanego w Badmintonie, które odbyły się 11.12.15 w gimnazjum Nr 2.

W zawodach wzięło udział łącznie 17 osób. Brały one udział w czterech kategoriach: dziewczynki- podstawówka, chłopcy- podstawówka, dziewczynki- gimnazjum i chłopcy gimnazjum. Naszym uczniom udało się zająć pierwsze miejsca w trzech z czterech kategorii, Bronek Gębik- chłopcy gimnzajum, Klaudia Wiśniowska- dziewczęta gimnazjum, Adrianna Wiśniowksi-chłopcy podstawówka. Uczniowie nasze szkoły wykazali się ogromną frekwencją na tych zawodach, ponieważ była ich zdecydowana większość, z 17 zawodników 13 było z naszej szkoły! Organizatorem zawodów była AMA(Akademia Młodego Artysty) oraz wuefista z naszej szkoły Pan Krzysztof Wiśniowski.

Ola Banak


Powiązane artykuły

Matematyczni goście na scenie naszej szkoły

21 września 2021r. o godzinie 15.30 odbył się w naszej szkole koncert „Sztuka i Komercja na Estradzie, w Salonie, w Domu”.

Czytaj więcej

Rzeźby ze szczątków samolotu

4 listopada o godzinie 9:00 w auli naszej szkoły odbył się wykład dla całego gimnazjum Pani Małgorzaty Kręcka-Rozenkranz – polskiej rzeźbiarki i pedagoga na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, która podzieliła się swoimi wrażeniami z […]

Czytaj więcej

POGŁOS PLENEU. Kalambury zamiast zachodu słońca.

Kronika Pleneru Artystycznego 2019 Dzień czwarty Wczoraj mieliśmy kolejny dzień ładnej pogody. Na warsztatach operatorskich powstała już historia oraz zarys kolejności zdarzeń w scenariuszu. Pan Mikołaj Walczewski opowiedział literatom o swojej przechadzce po lesie i […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content