ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nie do pokonania

Uczniowie naszej szkoły są nie do pokonania! Bronek Gębik, Klaudia Wiśniowska i Adrian Wiśniowski wywalczyli pierwsze miejsca na III Amatorskich Zawodach o Mistrzostwo Zakopanego w Badmintonie, które odbyły się 11.12.15 w gimnazjum Nr 2.

W zawodach wzięło udział łącznie 17 osób. Brały one udział w czterech kategoriach: dziewczynki- podstawówka, chłopcy- podstawówka, dziewczynki- gimnazjum i chłopcy gimnazjum. Naszym uczniom udało się zająć pierwsze miejsca w trzech z czterech kategorii, Bronek Gębik- chłopcy gimnzajum, Klaudia Wiśniowska- dziewczęta gimnazjum, Adrianna Wiśniowksi-chłopcy podstawówka. Uczniowie nasze szkoły wykazali się ogromną frekwencją na tych zawodach, ponieważ była ich zdecydowana większość, z 17 zawodników 13 było z naszej szkoły! Organizatorem zawodów była AMA(Akademia Młodego Artysty) oraz wuefista z naszej szkoły Pan Krzysztof Wiśniowski.

Ola Banak


Powiązane artykuły

Taniec – popisy na koniec roku

Zakończenie roku szkolnego – podsumowanie roku szkolnego. Mimo ciężkich warunków nauczania zdalnego, szczególnie dla takich przedmiotów jak TANIEC, udało się przygotować parę układów choreograficznych  pod kierunkiem pani Agnieszki Michalik.

Czytaj więcej

Pomoc Ukrainie

Do 4 marca trwała zbiórka na rzecz potrzebujących osób z Ukrainy.  

Czytaj więcej

Instrumenty w akcji

18 i 19 marca w sali koncertowej w naszej szkole zorganizowano audycje dla przedszkolaków, w czasie których na instrumentach zagrali uczniowie naszej szkoły. W dodatku we wtorek 22 marca odbyły się przesłuchania klas fortepianu szkoły […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content