ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nieprzeciętny koncert w nieprzeciętnym miejscu

W sobotę, ramach Międzynarodowej Akademii Sztuki uczniowie POSA i ZPSA mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności.

Tego dnia odbywały się warsztaty w naszej szkole, a na zakończenie, wszyscy udali się do Muzeum Hasiora, gdzie w zupełnie oryginalnych wnętrzach odbył się koncert finałowy.

Warto dodać, że miejsce to było dawniej leżakownią dla chorych na gruźlicę, później domem Władysława Hasiora a wreszcie Muzeum gromadzącym jego twórczość.

Jan Kowalski


Powiązane artykuły

Stres już zażegnany

Pierwszego kwietnia uczniowie szóstej klasy (również w naszej szkole), jak co roku, zmagali się z testem szóstoklasisty. W tym roku wyglądał on nieco inaczej, gdyż był podzielony na część pierwszą, czyli polsko-matematyczną i na drugą […]

Czytaj więcej

1 POEZOPOSANALIA – 2011

POD HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA ZAKOPANE  JANUSZA MAJCHRA W tym roku szkolnym po raz pierwszy odbędzie się Festiwal Szkoły, którego najważniejszym wydarzeniem będzie konkurs poetycki. Festiwal nazywa się POEZOPOSANALIA, co w zamiarze organizatorów jest nawiązaniem […]

Czytaj więcej

Śniadanko w piątej klasie

Pani Karolina Jędrysiak swojej klasie V zorganizowała ciekawą, pouczającą i … smaczną lekcję wychowawczą. Uczniowie dowiedzieli się jak prawidłowo się odżywiać. Zajęcia były nie tylko teoretyczne, ale i praktyczne. Było pysznie! (red)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content