ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nieprzeciętny koncert w nieprzeciętnym miejscu

W sobotę, ramach Międzynarodowej Akademii Sztuki uczniowie POSA i ZPSA mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności.

Tego dnia odbywały się warsztaty w naszej szkole, a na zakończenie, wszyscy udali się do Muzeum Hasiora, gdzie w zupełnie oryginalnych wnętrzach odbył się koncert finałowy.

Warto dodać, że miejsce to było dawniej leżakownią dla chorych na gruźlicę, później domem Władysława Hasiora a wreszcie Muzeum gromadzącym jego twórczość.

Jan Kowalski


Powiązane artykuły

List od pani Marty Galewskiej, autorki pracy doktorskiej o POSA

Pani Marta Galewska – Kustra, która jest autorką właśnie obronionej pracy doktorskiej na temat naszej szkoły przesłała do nas list z prośbą o opublikowanie na naszej stronie, co niniejszym czynimy. Szanowni Nauczyciele, Uczniowie POSA, Drodzy […]

Czytaj więcej

Muzyczne wakacje i nagranie płyty

5 października „Galeria Jednego Autora” w Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury zaprosiła na koncert uczestników Letnich Warsztatów Wokalnych pod kierunkiem pani  Pauliny Martini.

Czytaj więcej

Bronuś – nasz poeto!

6. 12. 2013 r. w Dworcu Tatrzańskim odbył się Slam Poetycki – wielki finał warsztatów, które odbyły się w naszej szkole. Naszą nową gwiazdą został Bronek Gębik z klasy VII.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content