ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nocne szaleństwo „Czarnych Jeźdźców”

14 maja, w sobotę o godzinie 20.30 w ogrodach DW Jurek, w ramach zakopiańskiej nocy muzeów odbyły się dwa koncerty zespołów naszej szkoły: orkiestry szkolnej pod batutą pana Cezarego Wagnera i grupy „Panna Zuzanna i Czarni Jeźdźcy” prowadzonego przez pana Tomasza Palucha.

Był to już trzeci większy koncert zespołu „Panna Zuzanna i Czarni Jeźdźcy” w składzie: Zuzanna Wiercioch – wokal, Michał Paluch – gitara akustyczna, Maciej „Marian” Najbor – gitara elektryczna, Konrad Jonek – bas, Mateusz Hulbój- perkusja, Jurek Gut – klawisz oraz Karol Łazarczyk, który przygotował wizualizacje. Publiczność usłyszała pięć utworów, za które podziękowała gromkimi brawami. Widzowie zażyczyli sobie aż dwóch bisów. Po raz kolejny ogromnym sukcesem zakończyło się wykonanie piosenki o roboczej nazwie „Skyline”, kompozycji Michała Palucha. Koncert trwał około pół godziny. Poprzedził go występ orkiestry szkolnej pana Cezarego Wagnera, która zagrała koncert gitarowy Antoniego Vivaldiego (solista Michał Paluch, basso continuo – Adela Mędoń). Zaprezentowane zostały także prace plastyczne naszych uczniów, które zostały przygotowane pod okiem p. Renaty Mrowcy oraz Lidii Rosińskiej. Po spotkaniu w ogrodach wszyscy mogli udać się w dalszą podróż po zakopiańskich muzeach.

Filmowe relacje z koncertu można zobaczyć na stronie www. ilovezakopane.pl. Poniżej fragmenty koncertu.

\”Jeźdźcy\” na nocy muzeów

\”Jeźdźcy\” na nocy muzeów Alanis Morisette

no images were found


Konrad Jonek, kl. III/g


Powiązane artykuły

Z turystyką Tatr za pan brat

30 września odbyła się wycieczka klasy 6 na Halę Gąsienicową przez Kasprowy Wierch. Wyjście odbyło się w ramach zajęć dla klas 4 – 6 organizowanych przez Tatrzański Park Narodowy.

Czytaj więcej

„Artystyczna” na nartach i snowboardzie

28 stycznia, tuż przed rozpoczęciem zimowych ferii odbyły się szkolne zawody w narciarstwie i snowboardzie. Wzięli w nich udział uczniowie ze wszystkich klas od najmłodszych pierwszaków do ostatniej klasy gimnazjum. Zawody odbyły się na stoku […]

Czytaj więcej

Jesienne obrazy na jesień życia

28 października uczniowie fakultetu plastycznego z klasy 2 i 3 gimnazjum wybrali się do Domu Seniora w Rokicinach. Ich celem było stworzenie obrazów, które następnie zawisną w pokojach mieszkańców. Wyjazd zorganizowali Pani Elżbieta Rybowicz i […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content