ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nocne szaleństwo „Czarnych Jeźdźców”

14 maja, w sobotę o godzinie 20.30 w ogrodach DW Jurek, w ramach zakopiańskiej nocy muzeów odbyły się dwa koncerty zespołów naszej szkoły: orkiestry szkolnej pod batutą pana Cezarego Wagnera i grupy „Panna Zuzanna i Czarni Jeźdźcy” prowadzonego przez pana Tomasza Palucha.

Był to już trzeci większy koncert zespołu „Panna Zuzanna i Czarni Jeźdźcy” w składzie: Zuzanna Wiercioch – wokal, Michał Paluch – gitara akustyczna, Maciej „Marian” Najbor – gitara elektryczna, Konrad Jonek – bas, Mateusz Hulbój- perkusja, Jurek Gut – klawisz oraz Karol Łazarczyk, który przygotował wizualizacje. Publiczność usłyszała pięć utworów, za które podziękowała gromkimi brawami. Widzowie zażyczyli sobie aż dwóch bisów. Po raz kolejny ogromnym sukcesem zakończyło się wykonanie piosenki o roboczej nazwie „Skyline”, kompozycji Michała Palucha. Koncert trwał około pół godziny. Poprzedził go występ orkiestry szkolnej pana Cezarego Wagnera, która zagrała koncert gitarowy Antoniego Vivaldiego (solista Michał Paluch, basso continuo – Adela Mędoń). Zaprezentowane zostały także prace plastyczne naszych uczniów, które zostały przygotowane pod okiem p. Renaty Mrowcy oraz Lidii Rosińskiej. Po spotkaniu w ogrodach wszyscy mogli udać się w dalszą podróż po zakopiańskich muzeach.

Filmowe relacje z koncertu można zobaczyć na stronie www. ilovezakopane.pl. Poniżej fragmenty koncertu.

\”Jeźdźcy\” na nocy muzeów

\”Jeźdźcy\” na nocy muzeów Alanis Morisette

no images were found


Konrad Jonek, kl. III/g


Powiązane artykuły

Wielki Brat patrzy

Już niedługo dla uczniów naszej szkoły stwierdzenie „mam na was oko” nabierze nowego znaczenia. Aby zwiększyć nasze bezpieczeństwo, we wtorek, siódmego października w „Białym Domu” pojawili się panowie z firmy zajmującej się montażem monitoringu.

Czytaj więcej

Powrót z pleneru – ART FM

Uczniowie naszej szkoły wrócili z wrześniowego pleneru artystycznego, który w tym roku odbywał się w Poddąbiu. Grupa literacka z klasy VIII zajmowała się przygotowywaniem audycji radiowej ART . Zapraszamy do lektury, dzięki której będzie można […]

Czytaj więcej

Powróciliśmy z pleneru w Jarosławcu. Wspomnienia.

Od 1 do 15 września nasza szkoła przebywała na plenerze artystycznym w Jarosławcu. Przez czternaście dni uczniowie uczyli się i działali twórczo wdychając morskie powietrze.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content