ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nowe projekty w sieci

W zeszłym tygodniu klasa IX założyła swój „kanał” na portalu youtube.pl. Na pomysł wpadły dziewczyny z tej klasy, ponieważ same siebie nazywają „klasą filmową”. Twierdzą tak, gdyż na każdą szkolną okazję kręcą filmy i bardzo lubią to robić a teraz postanowiły tym podzielić z innymi. Powodem swtorzenia klasowego kanału filmowego było również to, że w tym roku na plenerze fakultet literacki z tej klasy kręcił „Puls Pleneru” – czyli plenerowe wiadomości, które chciał udostępnić w sieci.

Kanał nazywa się „Klasa IX” i jak dotąd pojawiły się na nim trzy odcinki tegorocznego Pulsu Pleneru, oraz film z ubegłogorocznych Topików, czyli corocznej szkolnej imprezy. Klasa IX zapowiada, że wkrótce pojawi się więcej filmów.

Oto linki do powyższych filmików:

http://www.youtube.com/channel/UCLObq5AMkAbUFASMRa97nug?feature=results_main

ola/ kl. IX


Powiązane artykuły

Junior reporter: Hania na „Wielkanocnym jaju”

28 marca 2016 roku w „lany poniedziałek” na Kalatówkach po raz osiemnasty odbyły się zawody na starym sprzęcie narciarskim o „Wielkanocne jajo” im. Krystyny Behounek. Wśród zawodników znalazła się również nasza uczennica, Hania Brzosko z […]

Czytaj więcej

Śnieżne dwa tygodnie!

14 lutego, w Zakopanem rozpoczęły się ferie zimowe, które potrwają do 2 marca. Zaraz po nich, uczniowie będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności narciarskie na szkolnych zawodach narciarskich, które odbędą się 4 marca na stoku […]

Czytaj więcej

Lepsze życie za drugie życie

Klasa IV wraz ze swoją wychowawczynią panią Agnieszką Warek-Leks wywalczyła oczyszczacz powietrza, który od teraz będzie zapewne sprawiał, że w ich sali nauka będzie o wiele przyjemniejsza.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content