ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nowe projekty w sieci

W zeszłym tygodniu klasa IX założyła swój „kanał” na portalu youtube.pl. Na pomysł wpadły dziewczyny z tej klasy, ponieważ same siebie nazywają „klasą filmową”. Twierdzą tak, gdyż na każdą szkolną okazję kręcą filmy i bardzo lubią to robić a teraz postanowiły tym podzielić z innymi. Powodem swtorzenia klasowego kanału filmowego było również to, że w tym roku na plenerze fakultet literacki z tej klasy kręcił „Puls Pleneru” – czyli plenerowe wiadomości, które chciał udostępnić w sieci.

Kanał nazywa się „Klasa IX” i jak dotąd pojawiły się na nim trzy odcinki tegorocznego Pulsu Pleneru, oraz film z ubegłogorocznych Topików, czyli corocznej szkolnej imprezy. Klasa IX zapowiada, że wkrótce pojawi się więcej filmów.

Oto linki do powyższych filmików:

http://www.youtube.com/channel/UCLObq5AMkAbUFASMRa97nug?feature=results_main

ola/ kl. IX


Powiązane artykuły

Wiosenny plener w zimowej aurze

Od 19 do 21 kwietnia klasy Iv, V i VI wybrały się na trzydniowy plener do Krynicy Zdrój. Mieszkali tam w pensjonacie „Prometówka”.

Czytaj więcej

Karnawał w POSA

19 lutego o godzinie 12 w świetlicy szkolnej w Gimnazjum nr.2 odbył się, jak co roku,  tradycyjnie koncert karnawałowy klasy I. Każdy uczestnik przebrany był za pewną, tajemniczą postać, którą pan Cezary Wagner (prowadzący koncert) […]

Czytaj więcej

Artyści także wolontariuszami!

W niedzielę 11 stycznia odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Na ulicę miast wyszły setki tysięcy wolontariuszy, w tym gimnazjaliści naszej szkoły.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content