ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nowe projekty w sieci

W zeszłym tygodniu klasa IX założyła swój „kanał” na portalu youtube.pl. Na pomysł wpadły dziewczyny z tej klasy, ponieważ same siebie nazywają „klasą filmową”. Twierdzą tak, gdyż na każdą szkolną okazję kręcą filmy i bardzo lubią to robić a teraz postanowiły tym podzielić z innymi. Powodem swtorzenia klasowego kanału filmowego było również to, że w tym roku na plenerze fakultet literacki z tej klasy kręcił „Puls Pleneru” – czyli plenerowe wiadomości, które chciał udostępnić w sieci.

Kanał nazywa się „Klasa IX” i jak dotąd pojawiły się na nim trzy odcinki tegorocznego Pulsu Pleneru, oraz film z ubegłogorocznych Topików, czyli corocznej szkolnej imprezy. Klasa IX zapowiada, że wkrótce pojawi się więcej filmów.

Oto linki do powyższych filmików:

http://www.youtube.com/channel/UCLObq5AMkAbUFASMRa97nug?feature=results_main

ola/ kl. IX


Powiązane artykuły

Półroczne popisy

10 stycznia 2019 roku o godzinie 16.00 w świetlicy szkolnej (Gimnazjum nr.2) odbyła się „Półroczna Audycja Świąteczna” sekcji instrumentów dętych oraz zespołów wokalnych.

Czytaj więcej

W kręgu zabytków i kultury

Klasa III gimnazjum razem ze swoim wychowawcą panem Mirosławem Nadymusem wybrała się na weekendową wycieczkę do Krakowa. Program wycieczki był niezwykle bogaty. Było dużo zwiedzania i kultury.

Czytaj więcej

Turyści na chwilę

W ubiegłym tygodniu, w ramach Wiedzy o regionie, rozpoczął się cykl wycieczek klas gimnazjalnych z panem Maciejem Pinkwartem, naszym wspaniałym nauczycielem literatury i WoRu, a także historykiem Zakopanego i autorem kilkunastu przewodników.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content