ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nowe projekty w sieci

W zeszłym tygodniu klasa IX założyła swój „kanał” na portalu youtube.pl. Na pomysł wpadły dziewczyny z tej klasy, ponieważ same siebie nazywają „klasą filmową”. Twierdzą tak, gdyż na każdą szkolną okazję kręcą filmy i bardzo lubią to robić a teraz postanowiły tym podzielić z innymi. Powodem swtorzenia klasowego kanału filmowego było również to, że w tym roku na plenerze fakultet literacki z tej klasy kręcił „Puls Pleneru” – czyli plenerowe wiadomości, które chciał udostępnić w sieci.

Kanał nazywa się „Klasa IX” i jak dotąd pojawiły się na nim trzy odcinki tegorocznego Pulsu Pleneru, oraz film z ubegłogorocznych Topików, czyli corocznej szkolnej imprezy. Klasa IX zapowiada, że wkrótce pojawi się więcej filmów.

Oto linki do powyższych filmików:

http://www.youtube.com/channel/UCLObq5AMkAbUFASMRa97nug?feature=results_main

ola/ kl. IX


Powiązane artykuły

Klasa V z najlepszą piosenką klasową

 Klasa V zwyciężyła w 10. edycji konkursu Minutowa Piosenka Klasowa 2021 organizowanego przez www.akcjalabirynt.pl.

Czytaj więcej

Tajemnice Wieliczki

3 kwietnia 2017 klasy 1-3 udały się na wycieczkę do Krakowa i Wieliczki z wychowawczyniami: p. Katarzyną Rogowską, p. Anną Maciejewską oraz p. Justyną Jasiorkowską.

Czytaj więcej

Abramović i absolwenci naszej szkoły na scenie

Czwartek, 27 października w Zakopanem był dniem obfitym w wydarzenia kulturalne. Kino Sokół prezentowało kolejny film z cyklu: „Kino, którego szukasz” pt. „Marina Abramović, artystka obecna”, natomiast w Dworcu Tatrzańskim odbył się koncert dwóch zespołów […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content