ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

“Noworoczne” niespodzianki

Rok szkolny w naszej szkole rozpoczął się niespodziankami. Do grona pedagogicznego dołączyli nowi nauczyciele. Pojawiła się pani od fizyki, Irena Łukaszczyk, która przyszła do naszej szkoły w zastępstwie za panią Barbarę Łętowską-Hyłę, obecnie przebywającą na urlopie macierzyńskim. Pani Łukaszczyk mieszka w Murzasichlu zdradziła nam, że interesuje się sportami ekstremalnymi. Do naszej szkoły przyszedł także pan Bartłomiej Piotrowski, reżyser oraz dyrektor naczelny i artystyczny „Off Teatru” w Krakowie. Poprowadzi zajęcia z arcydzieł. W tym roku, w szkole podstawowej języka polskiego będzie uczyć pani Agnieszka Warek. Pani Agnieszka od początku pobytu u nas nazywana jest „Przydawką”.

Po pierwszych zajęciach uczniom bardzo spodobało się kreatywne podejście nowych nauczycieli do wykładanego przez siebie przedmiotu i mimo, że rok szkolny dopiero się zaczął, już sądzą, że wiele wyniosą z ich lekcji. Życzymy nowym nauczycielom wystarczającej cierpliwości do nas uczniów i miłej pracy w POSA.

Alicja Sabatowicz, kl. II/g


Powiązane artykuły

Badmintonowe artystki

23 listopada dwie uczennice gimnazjum: Aleksandra Banak i Klaudia Wiśniowska zajęły 9 miejsce w wojewódzkich zawodach badmintona.

Czytaj więcej

POSA TV – odcinek czwarty

Za chwilę nowy rok szkolny. Dla przypomnienia wydarzeń z ubiegłego roku publikujemy czwarty, ostatni odcinek POSA TV, przygotowany przez literatów z kl. IX (już naszych absolwentów). http://youtu.be/kcJjUrgR58I

Czytaj więcej

Świat widziany przez „otworki”

W piątek 2 marca odbyły się warsztaty fotograficzne dla klasy IV. Dzieci zostały podzielone na dwie grupy zgodnie z numerami w dzienniku. Na zajęciach pan Bogdan Kiwak pokazywał im jak robić zdjęcia jednorazowym aparatem, czyli […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content