ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

“Noworoczne” niespodzianki

Rok szkolny w naszej szkole rozpoczął się niespodziankami. Do grona pedagogicznego dołączyli nowi nauczyciele. Pojawiła się pani od fizyki, Irena Łukaszczyk, która przyszła do naszej szkoły w zastępstwie za panią Barbarę Łętowską-Hyłę, obecnie przebywającą na urlopie macierzyńskim. Pani Łukaszczyk mieszka w Murzasichlu zdradziła nam, że interesuje się sportami ekstremalnymi. Do naszej szkoły przyszedł także pan Bartłomiej Piotrowski, reżyser oraz dyrektor naczelny i artystyczny „Off Teatru” w Krakowie. Poprowadzi zajęcia z arcydzieł. W tym roku, w szkole podstawowej języka polskiego będzie uczyć pani Agnieszka Warek. Pani Agnieszka od początku pobytu u nas nazywana jest „Przydawką”.

Po pierwszych zajęciach uczniom bardzo spodobało się kreatywne podejście nowych nauczycieli do wykładanego przez siebie przedmiotu i mimo, że rok szkolny dopiero się zaczął, już sądzą, że wiele wyniosą z ich lekcji. Życzymy nowym nauczycielom wystarczającej cierpliwości do nas uczniów i miłej pracy w POSA.

Alicja Sabatowicz, kl. II/g


Powiązane artykuły

Półroczne popisy

10 stycznia 2019 roku o godzinie 16.00 w świetlicy szkolnej (Gimnazjum nr.2) odbyła się „Półroczna Audycja Świąteczna” sekcji instrumentów dętych oraz zespołów wokalnych.

Czytaj więcej

Plener Artystyczny Pieniny

W środę 13 maja o godzinie 8:00 klasy 4-6 wyruszyły na trzydniowy plener artystyczny „Trzy korony”.

Czytaj więcej

Zapraszamy na poplenerowy pokaz

Zapraszamy na poplenerowy pokaz przedstawiający pracę uczniów naszej szkoły podczas pleneru artystycznego w Sianożętach we wrześniu 2019 roku. Na pokazie znajdziemy prace plastyczne, taniec, muzykę, film, media i literackie prezentacje. Spotkanie odbędzie się 25 października […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content