ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

“Noworoczne” niespodzianki

Rok szkolny w naszej szkole rozpoczął się niespodziankami. Do grona pedagogicznego dołączyli nowi nauczyciele. Pojawiła się pani od fizyki, Irena Łukaszczyk, która przyszła do naszej szkoły w zastępstwie za panią Barbarę Łętowską-Hyłę, obecnie przebywającą na urlopie macierzyńskim. Pani Łukaszczyk mieszka w Murzasichlu zdradziła nam, że interesuje się sportami ekstremalnymi. Do naszej szkoły przyszedł także pan Bartłomiej Piotrowski, reżyser oraz dyrektor naczelny i artystyczny „Off Teatru” w Krakowie. Poprowadzi zajęcia z arcydzieł. W tym roku, w szkole podstawowej języka polskiego będzie uczyć pani Agnieszka Warek. Pani Agnieszka od początku pobytu u nas nazywana jest „Przydawką”.

Po pierwszych zajęciach uczniom bardzo spodobało się kreatywne podejście nowych nauczycieli do wykładanego przez siebie przedmiotu i mimo, że rok szkolny dopiero się zaczął, już sądzą, że wiele wyniosą z ich lekcji. Życzymy nowym nauczycielom wystarczającej cierpliwości do nas uczniów i miłej pracy w POSA.

Alicja Sabatowicz, kl. II/g


Powiązane artykuły

Muzyczna rozgrzewka, Żywiec wytypowany

28 marca br. w poniedziałek o godzinie 16.00 w naszej szkole odbyła się audycja muzyczna skrzypiec, wiolonczeli i akordeonu. Na audycji pojawiło się wielu wykonawców zarówno z POSA jak i ZSM. Wśród nich, jako przedstawicielka […]

Czytaj więcej

Audycja wiosennej radości

Audycja rozpoczęła się utworami Jana Sebastiana Bacha i Franza Schuberta, w wykonaniu Klaudii Wiśniowskiej. Po niej zagrali uczniowie : Katarzyna Król-Tomków, Jędrzej Owczarz, Zuzanna Galewicz, Magdalena Guziak i Grzegorz Żegleń. Publiczność mogła także cieszyć się […]

Czytaj więcej

O plenerze przed poplenerowym pokazem. Klasa III.

Plener artystyczny w Łukęcinie już za naszymi uczniami. Pokaz efektów pracy podczas nadmorskich zajęć przed nami. Jak zapamiętali wrześniowy pobyt nad Bałtykiem uczniowie? Klasa III:

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content