ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

“Noworoczne” niespodzianki

Rok szkolny w naszej szkole rozpoczął się niespodziankami. Do grona pedagogicznego dołączyli nowi nauczyciele. Pojawiła się pani od fizyki, Irena Łukaszczyk, która przyszła do naszej szkoły w zastępstwie za panią Barbarę Łętowską-Hyłę, obecnie przebywającą na urlopie macierzyńskim. Pani Łukaszczyk mieszka w Murzasichlu zdradziła nam, że interesuje się sportami ekstremalnymi. Do naszej szkoły przyszedł także pan Bartłomiej Piotrowski, reżyser oraz dyrektor naczelny i artystyczny „Off Teatru” w Krakowie. Poprowadzi zajęcia z arcydzieł. W tym roku, w szkole podstawowej języka polskiego będzie uczyć pani Agnieszka Warek. Pani Agnieszka od początku pobytu u nas nazywana jest „Przydawką”.

Po pierwszych zajęciach uczniom bardzo spodobało się kreatywne podejście nowych nauczycieli do wykładanego przez siebie przedmiotu i mimo, że rok szkolny dopiero się zaczął, już sądzą, że wiele wyniosą z ich lekcji. Życzymy nowym nauczycielom wystarczającej cierpliwości do nas uczniów i miłej pracy w POSA.

Alicja Sabatowicz, kl. II/g


Powiązane artykuły

Nietypowa lekcja historii muzyki

17 maja klasy gimnazjalne wybrały się do Muzeum Karola Szymanowskiego w Willi Atma w Zakopanem. Tytuł tych zajęć zrealizowanych w ramach lekcji z Historii Muzyki nosił nazwę ,,W zakopiańskim stylu”.

Czytaj więcej

Francuskie zmagania

W piątek (08.10.10) w naszej szkole odbył się konkurs języka francuskiego. Po raz pierwszy francuski zagościł na długiej liście konkursów, jakie są u nas przeprowadzane. Udział w zmaganiach językowych wzięło aż piętnaścioro uczniów, z czego […]

Czytaj więcej

Dyskotekowy tłusty czwartek

3 marca w sali lustrzanej odbędzie się długo oczekiwana dyskoteka szkolna. Zabawa zacznie się o godzinie 16.00. Klasy IV-V będą miały czas do 18.00, z wyjątkiem klasy VI, która będzie mogła szaleć do 19.00. Zaś […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content