ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nowy samorząd w pełnym składzie

20 października odbyło się pierwsze spotkanie nowego samorządu szkolnego. Przewodniczącą została Barbara Malik, wiceprzewodniczącą Liliana Florek, a sekretarzem Maks Rzepka.

Spotkanie odbyło się o godzinie 10:30 w Białym Domu. Uczestnikami spotkania byli wszyscy wybrani uczniowie : Barbara Malik, Maks Rzepka, Maria Michniewska, Hania Zięba, Liliana Florek oraz pani Irena Świerczyńska. Przedstawiła ona wszystkie potrzebne informacje i wskazówki dla nowego rządu. W dalszej części spotkania uczniowie ustalili pierwsze zarysy planu aktywności samorządu na ten rok szkolny, określili datę następnego spotkania oraz wybrali nauczyciela, który będzie im pomagał i wspierał w działaniach – panią Grażynę Malinowską.

Wszyscy członkowie mają bardzo ambitne plany oraz dużo energii by je zrealizować.

Maria Michniewska


Powiązane artykuły

Stwory, potwory i inne zmory

Franek Wierzejski, Marat Harasimowicz oraz Maksymilian Bienias zostali zwycięzcami tegorocznego szkolnego konkursu na najlepsze halloweenowe przebranie zorganizowanego podczas spotkania z kulturą krajów anglojęzycznych, które odbyło się w czwartek, 28 października.

Czytaj więcej

Junior Reporter: Druga klasa u Pana Piórko

W środę, 18.03. 2015 roku klasa druga POSA wyjechała na wycieczkę do Krakowa w celu: przedstawienie „Pan Piórko w ramionach miłości”, warsztaty pantomimy Pana Piórka i muzeum etnograficzne. Podobały mi się warsztaty, jak robiliśmy jajka […]

Czytaj więcej

Święto duchów

29 października, w naszej szkole, odbyło się Halloween organizowane przez klasę 3 gimnazjum, panią Karolinę Sikorską i panią Magdalenę Łukasik. Podczas zabawy odbyły się różnego rodzaju tematyczne konkursy, między innymi na najciekawsze przebranie.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content