ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nowy samorząd w pełnym składzie

20 października odbyło się pierwsze spotkanie nowego samorządu szkolnego. Przewodniczącą została Barbara Malik, wiceprzewodniczącą Liliana Florek, a sekretarzem Maks Rzepka.

Spotkanie odbyło się o godzinie 10:30 w Białym Domu. Uczestnikami spotkania byli wszyscy wybrani uczniowie : Barbara Malik, Maks Rzepka, Maria Michniewska, Hania Zięba, Liliana Florek oraz pani Irena Świerczyńska. Przedstawiła ona wszystkie potrzebne informacje i wskazówki dla nowego rządu. W dalszej części spotkania uczniowie ustalili pierwsze zarysy planu aktywności samorządu na ten rok szkolny, określili datę następnego spotkania oraz wybrali nauczyciela, który będzie im pomagał i wspierał w działaniach – panią Grażynę Malinowską.

Wszyscy członkowie mają bardzo ambitne plany oraz dużo energii by je zrealizować.

Maria Michniewska


Powiązane artykuły

W podróży po wiedzę i kulturę

W dniach od 12 do 15 marca fakultet literacki z klasy II i III gimnazjum wybrał się na warsztaty filmowe do Warszawskiej Szkoły Filmowej razem z panią Ewą Czerwieniec.

Czytaj więcej

Z wizytą w Warszawskiej Szkole Filmowej

19 marca fakultet literacki z 3 gimnazjum i dwie dziewczyny z fakultetu literackiego z 2 gimnazjum z panią Ewą Czerwieniec uczestniczyli w warsztatach filmowych w Wyższej Szkole Filmowej w Warszawie. Finałem kursu było nakręcenie filmu […]

Czytaj więcej

Półroczne popisy

10 stycznia 2019 roku o godzinie 16.00 w świetlicy szkolnej (Gimnazjum nr.2) odbyła się „Półroczna Audycja Świąteczna” sekcji instrumentów dętych oraz zespołów wokalnych.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content