ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nowy samorząd w pełnym składzie

20 października odbyło się pierwsze spotkanie nowego samorządu szkolnego. Przewodniczącą została Barbara Malik, wiceprzewodniczącą Liliana Florek, a sekretarzem Maks Rzepka.

Spotkanie odbyło się o godzinie 10:30 w Białym Domu. Uczestnikami spotkania byli wszyscy wybrani uczniowie : Barbara Malik, Maks Rzepka, Maria Michniewska, Hania Zięba, Liliana Florek oraz pani Irena Świerczyńska. Przedstawiła ona wszystkie potrzebne informacje i wskazówki dla nowego rządu. W dalszej części spotkania uczniowie ustalili pierwsze zarysy planu aktywności samorządu na ten rok szkolny, określili datę następnego spotkania oraz wybrali nauczyciela, który będzie im pomagał i wspierał w działaniach – panią Grażynę Malinowską.

Wszyscy członkowie mają bardzo ambitne plany oraz dużo energii by je zrealizować.

Maria Michniewska


Powiązane artykuły

Filmowo dla placu zabaw

Pod koniec kwietnia w naszej szkole był nagrywany spot reklamujący Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Artystyczną. Filmik został wysłany na konkurs organizowany przez firmę „NIVEA”. Do wygrania jest plac zabaw dla szkoły.

Czytaj więcej

Podniebne spotkanie

20.02 br. odbyło się spotkanie z pilotem samolotu F-16 kapitanem Pawłem Czernikiewiczem z 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań- Krzesiny. W prelekcji uczestniczyli uczniowie klas VII, VIII, IX naszej szkoły. Spotkanie odbyło się w świetlicy szkolnej […]

Czytaj więcej

Wycieczka pełna wrażeń

Od 8 do 9 listopada klasa V z panią Ewą Czerwieniec i panem Tomkiem Paluchem wybrała się na wycieczkę do Warszawy. Jej głównym celem było odwiedzenie Centrum Nauki Kopernik.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content