ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nowy samorząd

W poniedziałek, 28.09.2020 r. poznaliśmy nowy skład samorządu szkolnego naszej szkoły, w którym znaleźli się: Lidia Stopka-Walkosz, Laura Wielopolska i Franciszek Zięba reprezentujący grupę starszą i  w młodszej grupie: Kamila Gut, Maja Krupa i Zosia Marchalewicz.

W tym roku wybory miały trochę zmienioną formę niż te w poprzednich latach, lecz ich zamysł został spełniony. Kandydaci z poszczególnych klas chodzili od klasy do klasy przedstawiając swoje pomysły na pracę w samorządzie. Nie odbyło się zgromadzenie całej szkoły w jednej sali, gdyż byłoby to o wiele mniej bezpieczne ze względów epidemiologicznych. Sam proces głosowania odbył się on -line. Każdy oddawał swój głos w sali informatycznej w obecności komisji wyborczej. Młodsza część samorządu obiecała, że będzie pomagać starszej w wykonywaniu obowiązków a celem starszej stała się reprezentacja wszystkich uczniów. 

Marcel Sikora


Powiązane artykuły

Biegnij z Żabą

Mimo wycieczek, które się ostatnio odbyły nasi szkolni sportowcy nie pozwolili sobie na odpoczynek. Uczniowie chętnie zaczynają poranek od małej rozgrzewki. W słońce czy w deszcz, od poniedziałku do piątku wraz z panem Żabą biegamy […]

Czytaj więcej

Historyczna ciekawość klasy 8

4 marca 2022r. klasa 8 odbyła wycieczkę  do Auschwitz. Było to ciężkie przeżycie dla każdego z uczniów zwiedzać dawny obóz koncentracyjny, ale klasa 8 stanęła na wysokości zadania i zdała test dojrzałości.

Czytaj więcej

Junior Reporter: Druga klasa u Pana Piórko

W środę, 18.03. 2015 roku klasa druga POSA wyjechała na wycieczkę do Krakowa w celu: przedstawienie „Pan Piórko w ramionach miłości”, warsztaty pantomimy Pana Piórka i muzeum etnograficzne. Podobały mi się warsztaty, jak robiliśmy jajka […]

Czytaj więcej
Skip to content