ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nowy samorząd

W poniedziałek, 28.09.2020 r. poznaliśmy nowy skład samorządu szkolnego naszej szkoły, w którym znaleźli się: Lidia Stopka-Walkosz, Laura Wielopolska i Franciszek Zięba reprezentujący grupę starszą i  w młodszej grupie: Kamila Gut, Maja Krupa i Zosia Marchalewicz.

W tym roku wybory miały trochę zmienioną formę niż te w poprzednich latach, lecz ich zamysł został spełniony. Kandydaci z poszczególnych klas chodzili od klasy do klasy przedstawiając swoje pomysły na pracę w samorządzie. Nie odbyło się zgromadzenie całej szkoły w jednej sali, gdyż byłoby to o wiele mniej bezpieczne ze względów epidemiologicznych. Sam proces głosowania odbył się on -line. Każdy oddawał swój głos w sali informatycznej w obecności komisji wyborczej. Młodsza część samorządu obiecała, że będzie pomagać starszej w wykonywaniu obowiązków a celem starszej stała się reprezentacja wszystkich uczniów. 

Marcel Sikora


Powiązane artykuły

Konkurs fotgraficzny – głosowanie

LINK: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdGdjPyvHfZWOm_IItLQKWgbtSZ4HIRzfO9IzIduf1mxGUnzw/viewform?usp=send_form

Czytaj więcej

Rzeźba utworu muzycznego

Piątego i szóstego kwietnia bieżącego roku, gimnazjaliści z fakultetu plastycznego brali udział w warsztatach z płaskorzeźby. Warsztaty odbyły się w naszej szkole.

Czytaj więcej

Koncertowe spotkanie z Mikołajem

W piątek 06. 12. 2013 r w auli Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej odbył się Mikołajkowy koncert pierwszoklasistów.

Czytaj więcej
Skip to content