ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Otwarte dla szóstek!

23 marca 2015 r. klasa szósta naszej szkoły poszła na otwarty dzień do Gimnazjum nr 2 im. Józefa Tischnera. Z okazji pierwszego dnia wiosny, nauczyciele szkoły nr 2 przygotowali współczesną inscenizację ,,Balladyny” Juliusza Słowackiego.

Na scenie wystąpili następujący nauczyciele: p. Aleksandra Łakomik, p. Marzena Polańska, p. Teresa Saguła, p. Joanna Strączek-Bojda, p. Małgorzata Szpot, p. Grażyna Warot, p. Piotr Skowyra, p. Krzysztof Wiśniowski oraz p. Wojciech Zawiła. W przedstawieniu było również dużo śpiewu. Później uczniowie klas pierwszych przygotowali krótki występ. Na koniec poszczególni nauczyciele oprowadzali klasy szóste po szkole, pokazując im niektóre sale. Uczniowie dostali w tym dniu ,,Szkolnego Niusa” (gazetkę szkolną), broszury reklamujące szkołę oraz parę różnych drobiazgów.

Małgosia Orawiec, kl. VI


Powiązane artykuły

Ukryta muzyka i słonie w deszczu

W kwietniu klasa III ze swoją wychowawczynią Panią Kasią Rogowską pojechała do Krakowa. Odwiedziła Muzeum Narodowe i Teatr Figur. W Muzeum Narodowym nasi uczniowie zaproszeni zostali do udziału w lekcji pt. „Gdzie się ukryła muzyka”. […]

Czytaj więcej

Nauczyciele też wagarują

20.03.15 klasy I i II gimnazjum wybrały się na wagary. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że wybrały się na baseny do Białki razem z … wychowawcami.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content