ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

„Panna Zuzanna i Czarni Jeźdźcy” znowu na scenie!

W piątek, 27 maja odbył się koncert „Panny Zuzanny i Czarnych Jeźdźców” w ramach trwającego trzy dni IV Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej. Grupa, w której skład wchodzą uczniowie, absolwenci i nauczyciele naszej szkoły – Zuzanna Wiercioch i gościnnie Anna Seman – wokal, Michał Paluch – gitara akustyczna, Maciej „Marian” Najbor – gitara elektryczna, Konrad Jonek – bas, Mateusz Hulbój- perkusja, poprowadzona przez pana Tomasza Palucha rozpoczęła swój występ o godz. 20:30. Od pierwszych sekund robiła świetny show. Koncert zapoczątkowały utwory takich wykonawców jak: Ray Charles-“I’ve go a woman”, JJ Grey’s and Morfo – “Hide & See”, Steve Earle –“I Feel Alright” ,Alanis Morissette – “You learn”, Outkast – “Roses”. W dalszej kolejności zespół zaprezentował nowe piosenki z udziałem wokalistki Anny Seman, mianowicie Keziah Jones – „Beautiful Emilie” i Fat Freddy’s Drop – „Roady.” Wykonano też kilka utworów autorstwa Michała Palucha. Artystom udało się porwać całą salę, każdy zaczął skakać, śpiewać. Najbardziej spontaniczny moment koncertu był w czasie, kiedy Zuzanna zaczęła dziękować swoim fanom i składać życzenia solenizantom obchodzącym w tym dniu urodziny. Nikt nie zapomniał również o zbliżającym się dniu narodziny naszej gwiazdy – Panny Zuzanny, nagrodzonej gromkimi brawami. To było ponad półtorej godziny porywającej muzyki, która spełniła swe zadanie. Sądzę, że wszystkim obecnym podobał się rozmaity dobór piosenek i każdy z obecnych dobrze się bawił.

Alicja Sabatowicz, kl. II/g


Powiązane artykuły

Wiosenne starcie pod Nosalem

4 marca 2016 roku, pod Nosalem odbyły się zawody narciarskie naszej szkoły. Długo oczekiwane spotkanie szkolnych narciarzy i snowboardzistów, mimo trudnych warunków pogodowych odbyły się. Organizatorzy postarali się, aby stok był odpowiednio przygotowany do zjazdu.

Czytaj więcej

Zaproszenie na Finał Konkursu Poetyckiego Liryczna POSA

Serdecznie zapraszamy na Wielki Finał Szkolnego Konkursu Poetyckiego Liryczna POSA, który odbędzie się 29 maja 2019 o godzinie 11:00 w Sali Koncertowej w ZPSA. 

Czytaj więcej

Zadziwiający teatr bez barier

Wyjazd gimnazjalistów do Krakowa w niedzielę 24 października odbył się w wyjątkowo dobrym nastroju i myślę, że wszyscy byli z niego zadowoleni. Wyruszyliśmy na Offowy Festiwal Teatralny w Krakowie „Epizod – Prolog”. Impreza organizowana była […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content