ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

„Panna Zuzanna i Czarni Jeźdźcy” znowu na scenie!

W piątek, 27 maja odbył się koncert „Panny Zuzanny i Czarnych Jeźdźców” w ramach trwającego trzy dni IV Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej. Grupa, w której skład wchodzą uczniowie, absolwenci i nauczyciele naszej szkoły – Zuzanna Wiercioch i gościnnie Anna Seman – wokal, Michał Paluch – gitara akustyczna, Maciej „Marian” Najbor – gitara elektryczna, Konrad Jonek – bas, Mateusz Hulbój- perkusja, poprowadzona przez pana Tomasza Palucha rozpoczęła swój występ o godz. 20:30. Od pierwszych sekund robiła świetny show. Koncert zapoczątkowały utwory takich wykonawców jak: Ray Charles-“I’ve go a woman”, JJ Grey’s and Morfo – “Hide & See”, Steve Earle –“I Feel Alright” ,Alanis Morissette – “You learn”, Outkast – “Roses”. W dalszej kolejności zespół zaprezentował nowe piosenki z udziałem wokalistki Anny Seman, mianowicie Keziah Jones – „Beautiful Emilie” i Fat Freddy’s Drop – „Roady.” Wykonano też kilka utworów autorstwa Michała Palucha. Artystom udało się porwać całą salę, każdy zaczął skakać, śpiewać. Najbardziej spontaniczny moment koncertu był w czasie, kiedy Zuzanna zaczęła dziękować swoim fanom i składać życzenia solenizantom obchodzącym w tym dniu urodziny. Nikt nie zapomniał również o zbliżającym się dniu narodziny naszej gwiazdy – Panny Zuzanny, nagrodzonej gromkimi brawami. To było ponad półtorej godziny porywającej muzyki, która spełniła swe zadanie. Sądzę, że wszystkim obecnym podobał się rozmaity dobór piosenek i każdy z obecnych dobrze się bawił.

Alicja Sabatowicz, kl. II/g


Powiązane artykuły

Amerykański śpiew

26.03.2018r. w kościele św. krzyża odbył się koncert amerykańskiego licealnego chóru z Minesoty. – Śpiewali wielkanocne i pasyjne utwory – relacjonuje jedna z uczennic naszej szkoły, Paulina Socha, która wysłuchała koncertu.

Czytaj więcej

Bajkowa Lokomotywa

25 maja odbyły się spektakle teatralne ,,Lokomotywa” oraz ,,Fatalny Koniec Złej Sztuki” w wykonaniu uczniów pierwszej i drugiej klasy gimnazjum. Oba występy przygotował Pan Krzysztof Najbor. O dziwo, miejscem występów nie był, jak co roku, […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content