ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Perkusyjny tor przeszkód

Fot. Zuza Zarycka, kl. II/g
Fot. Zuza Zarycka, kl. II/g
Fot. Zuza Zarycka, kl. II/g

Podczas naszej nieobecności uczniów w szkole artystycznej, przed budynkiem zwanym przez nas „Białym domem” powstał, uwielbiany przez młodszą młodzież, plac zabaw. Wygląda on wyjątkowo. Każdy element przeznaczony do zjeżdżania, pokonywania przeszkód, huśtania się kojarzy się z muzyką. Wśród urządzeń odnaleźć można gitarę, perkusję oraz głośniki. Codziennie nasi uczniowie spędzają tam sporo czasu a na uśmiechniętych buziach widać zadowolenie. Ta zmiana wprowadzona w naszej szkole wszystkim chyba najbardziej się podoba. Zdarza się nawet, że również gimnazjaliści bawią się tam w najlepsze przeciskając się przez „perkusyjny” tor przeszkód.

Zuza Zarycka, kl. II/g


Powiązane artykuły

Tajemnice fotografii otworkowej

10 grudnia, zamiast uczyć się, jak na co dzień, klasa VI szkoły podstawowej poznawała tajniki fotografii otworkowej. Przewodnikiem po tej niezwykłej krainie fotografii był pan Bogdan Kiwak. Klasa VI ze zniecierpliwieniem czekała, aż nadejdzie godzina […]

Czytaj więcej

Powróciliśmy z pleneru w Jarosławcu. Wspomnienia.

Od 1 do 15 września nasza szkoła przebywała na plenerze artystycznym w Jarosławcu. Przez czternaście dni uczniowie uczyli się i działali twórczo wdychając morskie powietrze.

Czytaj więcej

Zdolni recytatorzy

W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły pod kierownictwem Pani Agnieszki Warek-Leks wzięli udział w dwóch konkursach recytatorskich. Wrócili jako laureaci jednego pierwszego, dwóch drugich miejsc i wyróżnienia.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content