ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Perkusyjny tor przeszkód

Fot. Zuza Zarycka, kl. II/g
Fot. Zuza Zarycka, kl. II/g
Fot. Zuza Zarycka, kl. II/g

Podczas naszej nieobecności uczniów w szkole artystycznej, przed budynkiem zwanym przez nas „Białym domem” powstał, uwielbiany przez młodszą młodzież, plac zabaw. Wygląda on wyjątkowo. Każdy element przeznaczony do zjeżdżania, pokonywania przeszkód, huśtania się kojarzy się z muzyką. Wśród urządzeń odnaleźć można gitarę, perkusję oraz głośniki. Codziennie nasi uczniowie spędzają tam sporo czasu a na uśmiechniętych buziach widać zadowolenie. Ta zmiana wprowadzona w naszej szkole wszystkim chyba najbardziej się podoba. Zdarza się nawet, że również gimnazjaliści bawią się tam w najlepsze przeciskając się przez „perkusyjny” tor przeszkód.

Zuza Zarycka, kl. II/g


Powiązane artykuły

Karnawałowy koncert klasy I

2.02.2021 odbył się karnawałowy koncert pierwszaków. Zapraszamy do obejrzenia rejestracji tego kameralnego, ale niezwykłego koncertu.

Czytaj więcej

Poławianie ryb i eksperymentów

Mijają kolejne dni pleneru a wraz z nimi przybywają nowe przygody. W ciągu ostatnich dni (4-6 września) odbyły się wycieczki do Gdyni. Byliśmy w Centrum Nauki Experyment, gdzie mogliśmy uczestniczyć w wykładach, bawić się iluzją, […]

Czytaj więcej

Slamowa Przygoda

25 listopada w sali koncertowej ZPSA odbył się finał warsztatów ze Slamu Poetyckiego, który wygrała Aleksandra Banak.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content