ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pianistyczne rewolucje

26 października 2010 r. odbyły się w naszej szkole dwie audycje pianistyczne. O godz. 15.30 w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Artystycznych uczniowie klas II i III szkoły podstawowej zaprezentowali nam, czego nauczyli się od początku roku szkolnego. Kiedy skończyły grać dzieci młodsze, rozpoczął się koncert klas IV i V. Uczniowie byli przygotowywani przez następujących nauczycieli: Elżbietę Cukier, Danutę Dutkę-Mardułę, Annę Kurek, Marię Lafarowicz-Trościankę, Beatę Trzaskoś, Marię Jankowską-Graczyk.

Wykonali dzieła takie jak: wariacje, ronda i sonatiny przeróżnych kompozytorów.

Pomimo wielkiego stresu, jaki każdy z nas miewa przed wyjściem na scenę, młodzi pianiści znakomicie sobie poradzili. Widownia była bardzo mile zaskoczona poziomem, jaki reprezentują uczniowie naszej szkoły.

Zuzanna Zarycka, kl. II/gPowiązane artykuły

Zdjęcia na podium

W pierwszym półroczu roku szkolnego 2018/2019 nasza szkoła wzięła udział w dwóch konkursach fotograficznych, w których zdobyliśmy miejsca na podium.

Czytaj więcej

Koncert kolęd

W ciemny, zimowy wieczór, 21 grudnia, w sali koncertowej szkoły muzycznej odbył się świąteczny koncert zespołów pana Wagnera. Gościnnie wystąpiło w nim także troje pianistów, uczniów pani Marii Lafarowicz Trościanki – Marcelina Budz, Anna Gluc […]

Czytaj więcej

Różnica wieku nie może przeszkodzić w dobrej zabawie

Na Równi Krupowej 27 września odbyły się zawody biegowe. Nieopodal naszej szkoły o godzinie 11:00 uczestnicy zawodów wystartowali do biegu. W zawodach mogli wziąć udział uczniowie z podstawówki, gimnazjum, oraz liceum. Z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content