ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pianistyczne rewolucje

26 października 2010 r. odbyły się w naszej szkole dwie audycje pianistyczne. O godz. 15.30 w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Artystycznych uczniowie klas II i III szkoły podstawowej zaprezentowali nam, czego nauczyli się od początku roku szkolnego. Kiedy skończyły grać dzieci młodsze, rozpoczął się koncert klas IV i V. Uczniowie byli przygotowywani przez następujących nauczycieli: Elżbietę Cukier, Danutę Dutkę-Mardułę, Annę Kurek, Marię Lafarowicz-Trościankę, Beatę Trzaskoś, Marię Jankowską-Graczyk.

Wykonali dzieła takie jak: wariacje, ronda i sonatiny przeróżnych kompozytorów.

Pomimo wielkiego stresu, jaki każdy z nas miewa przed wyjściem na scenę, młodzi pianiści znakomicie sobie poradzili. Widownia była bardzo mile zaskoczona poziomem, jaki reprezentują uczniowie naszej szkoły.

Zuzanna Zarycka, kl. II/gPowiązane artykuły

Warsztaty fotograficzne zakończone

Uczniowie z klasy II gimnazjum fakultetu plastycznego zakończyli już tegoroczne warsztaty fotograficzne prowadzone przez pana Bogdana Kiwaka. Zapraszamy do galerii zdjęć – efektów ich pracy.

Czytaj więcej

Którędy na Hawaje?

W czwartek 28 maja, 2015 roku, w sali koncertowej naszej szkoły odbyły się coroczne TOPIKI-wybór najpopularniejszego ucznia w szkole. Konkurs jest rozgrywany w trzech kategoriach: klasy od I-III, IV-VI i gimnazjum.  Kategorie miały swoje nazwy: […]

Czytaj więcej

Sen o nowoczesnej sztuce

W środę 7 maja 2014 r. klasa II gimnazjum pod opieką pana Mirosława Nadymusa- nauczyciela matematyki w POSA, wyjechała na wycieczkę do Krakowa.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content