ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pięćdziesiąt lat minęło……

28 października o godz. 11:00 w Urzędzie Miasta w Zakopanem odbył się uroczysty koncert w wykonaniu naszych uczniów z okazji pięćdziesięciu lat małżeństwa wielu par, które były bohaterami tej uroczystości. Uczniowie zaprezentowali się z jak najlepszej strony.

O godz. 10:30 pod opieką pani dyrektor Zofii Ziach, muzycy wyruszyli do Urzędu Miasta na koncert. Gośćmi były małżeństwa, które obchodziły w tym miesiącu pięćdziesiątą rocznicę ślubu. Pomimo drobnych usterek technicznych muzycy dali bardzo dobry występ.Szkołę POSA reprezentowali:

– Jan Łojas (kl. VII),

– duet w składzie: Adrian Wiśniowski( kl. VI) i Klaudia Wiśniowska (kl. VII),

– duet w składzie: Zofia Widera ( kl. VIII) i Barbara Malik (kl. VIII),

Angelika Jurkowska

fot. Zosia WideraPowiązane artykuły

Inspiracje i nie tylko

W czwartek 3 marca w szkolnej galerii POSA zawisły prace gimnazjalistów ( I, II, III klasa ) z fakultetu plastycznego. Powstawały one na zajęciach z rysunku i malarstwa, pod kierunkiem pani Renaty Mrowcy. Tegoroczna wystawa […]

Czytaj więcej

Pan Tadeusz w Warszawie

12 marca osiem dziewczyn z klasy 2 gim, tworzących część klasowej grupy teatralnej, wybrało się do Warszawy na galę, podczas której zostały ogłoszone wyniki III Internetowego Przeglądu Uczniowskich Zespołów Teatralnych Iteatr 2016 organizowanego przez Telewizję Polską. […]

Czytaj więcej

Pierwszaki na scenie

Nasi najmłodsi uczniowie wystąpili w swoim pierwszym karnawałowym koncercie. Była to okazja, aby popisać się zdobytymi umiejętnościami.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content