ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pięćdziesiąt lat minęło……

28 października o godz. 11:00 w Urzędzie Miasta w Zakopanem odbył się uroczysty koncert w wykonaniu naszych uczniów z okazji pięćdziesięciu lat małżeństwa wielu par, które były bohaterami tej uroczystości. Uczniowie zaprezentowali się z jak najlepszej strony.

O godz. 10:30 pod opieką pani dyrektor Zofii Ziach, muzycy wyruszyli do Urzędu Miasta na koncert. Gośćmi były małżeństwa, które obchodziły w tym miesiącu pięćdziesiątą rocznicę ślubu. Pomimo drobnych usterek technicznych muzycy dali bardzo dobry występ.Szkołę POSA reprezentowali:

– Jan Łojas (kl. VII),

– duet w składzie: Adrian Wiśniowski( kl. VI) i Klaudia Wiśniowska (kl. VII),

– duet w składzie: Zofia Widera ( kl. VIII) i Barbara Malik (kl. VIII),

Angelika Jurkowska

fot. Zosia WideraPowiązane artykuły

Junior reporter: Koncert Disney Pixar

30.05.2014 klasy 1, 2 i 3 Szkoły Artystycznej wybrały się do Krakowa na koncert Disney Pixar, gdzie grała orkiestra Akademii Bethovenowskiej. Tam mieliśmy posłuchać wspaniałej muzyki do fragmentów filmów Disney’a.

Czytaj więcej

Badmintoniści

14 marca czterech uczniów naszej szkoły pod opieką pana Krzysztofa Wiśniowskiego wyjechało na Finały Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej, czyli drużynowy, wojewódzki turniej badmintona w Bieczu. W kategorii dziewcząt Marysia Buńda i Klaudia Wiśniowska zajęły 5 […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content