ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pięćdziesiąt lat minęło……

28 października o godz. 11:00 w Urzędzie Miasta w Zakopanem odbył się uroczysty koncert w wykonaniu naszych uczniów z okazji pięćdziesięciu lat małżeństwa wielu par, które były bohaterami tej uroczystości. Uczniowie zaprezentowali się z jak najlepszej strony.

O godz. 10:30 pod opieką pani dyrektor Zofii Ziach, muzycy wyruszyli do Urzędu Miasta na koncert. Gośćmi były małżeństwa, które obchodziły w tym miesiącu pięćdziesiątą rocznicę ślubu. Pomimo drobnych usterek technicznych muzycy dali bardzo dobry występ.Szkołę POSA reprezentowali:

– Jan Łojas (kl. VII),

– duet w składzie: Adrian Wiśniowski( kl. VI) i Klaudia Wiśniowska (kl. VII),

– duet w składzie: Zofia Widera ( kl. VIII) i Barbara Malik (kl. VIII),

Angelika Jurkowska

fot. Zosia WideraPowiązane artykuły

Region pod lupą

Cykl wycieczek z wiedzy o regionie można uznać za otwarty. Na pierwszych wycieczkach były już klasa pierwsza i druga gimnazjum.

Czytaj więcej

Nasi gimnazjaliści w „Sztuce Zaangażowania”

Na stronie internetowej Centrum Edukacji Obywatelskiej ukazała się prezentacja podsumowująca projekt „Sztuka zaangażowania”, w której brali udział gimnazjaliści z fakultetu literackiego z klasy IX. Klikając na link http://www.ceo.org.pl/FSA/sztuka_zaangazowania.swf można zapoznać się z pracą naszych uczniów […]

Czytaj więcej

POSA TV – odcinek czwarty

Za chwilę nowy rok szkolny. Dla przypomnienia wydarzeń z ubiegłego roku publikujemy czwarty, ostatni odcinek POSA TV, przygotowany przez literatów z kl. IX (już naszych absolwentów). http://youtu.be/kcJjUrgR58I

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content