ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pierwszaki na scenie

Nasi najmłodsi uczniowie wystąpili w swoim pierwszym karnawałowym koncercie. Była to okazja, aby popisać się zdobytymi umiejętnościami.

Niestety koncert odbył się w nietypowych okolicznościach. Publicznością mogli być jedynie rodzice występującego ucznia i kamera. Każdy miał jednak okazję stanąć na scenie i to było zapewne niezwykłym przeżyciem. Koncert poprowadziła pani Anna Kurek. Wkrótce opublikujemy nagranie koncertu. Oczekujcie na prawdziwe emocje.

(red)

fot. Justyna Jasiorkowska


Powiązane artykuły

Zapraszamy na slam poetycki

Zapraszamy wszystkich  na finał warsztatów slamu poetyckiego, który odbędzie się w piątek, 5 grudnia o godz. 16 w Dworcu Tatrzańskim przy ul. Krupówki 12. Wezmą w nich udział gimnazjaliści z POSA oraz  uczniowie z Zespołu […]

Czytaj więcej

Koncertowe Mikołajki

W piątek, 5 grudnia 2014 r w sali koncertowej POSA odbył się koncert mikołajkowy pierwszoklasistów. Uczniowie mogli po raz pierwszy zaprezentować przed tak dużą publicznością swoje umiejętności zdobyte w szkole przez cztery miesiące. Spotkanie to […]

Czytaj więcej

Ciekawy wieczór

07.02.2019 r. klasa VII wraz z ich wychowawczynią, panią Ewą Czerwieniec-Walczewską, udała się na spektakl w reżyserii Andrzeja Dziuka pt. ,,Człapówki’’. Odbył się on o godzinie 19:15 w Teatrze im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem.

Czytaj więcej
Skip to content