ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pierwszaki na scenie

6 grudnia, podczas Koncertu Mikołajkowego uczniowie klasy 1 naszej szkoły po raz pierwszy w swojej karierze szkolnej stanęli na scenie i zaprezentowali swoje umiejętności, po trzech miesiącach nauki gry na instrumentach.

Audycja odbyła się w Sali Koncertowej szkoły muzycznej, którą jako widzowie zapełnili rodzice, gimnazjaliści z naszej szkoły oraz uczniowie z klasy 2 i 3, którzy również występowali. Pierwszoklasiści zagrali krótkie utwory solowe oraz z akompaniamentem fortepianu. Usłyszeliśmy również piosenki zimowe przygotowane na zajęciach z panią Jadwigą Barańską.

Po koncercie najmłodszych uczniów odwiedził św. Mikołaj, który rozdał każdemu z wykonawców prezenty.

tekst i fot. Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

Jestem Polakiem, bo tak mi się podoba

4 czerwca o godzinie 19.15 uczniowie klasy 7, 8 oraz 9  udali się do Teatru im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem na koncert patriotyczny pt. „Wyzwolone sny rzecz o nie-pospolitej” w reżyserii Andrzeja Bieniasa.

Czytaj więcej

Ratujemy Krupówki

W czwartek 20.11 literaci z klasy 3 gimnazjum POSA zorganizowali spotkanie z gimnazjalistami w naszej szkole artystycznej. Przedstawili dwa filmy pt.”Nie chcemy wstydzić się Krupówek”, w których pokazali naszą najsłynniejszą ulicę Zakopanego. W ten sposób […]

Czytaj więcej

Jeszcze trochę świątecznie

W środę, 22 stycznia 2014 r. o godzinie 17:15 w auli naszej szkoły odbyła się audycja „Na cztery ręce” uczniów klasy fortepianu. Prowadzącą, a zarazem organizatorką audycji była p. Anna Kurek, która jest nauczycielką gry […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content