ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pierwszaki na scenie

6 grudnia, podczas Koncertu Mikołajkowego uczniowie klasy 1 naszej szkoły po raz pierwszy w swojej karierze szkolnej stanęli na scenie i zaprezentowali swoje umiejętności, po trzech miesiącach nauki gry na instrumentach.

Audycja odbyła się w Sali Koncertowej szkoły muzycznej, którą jako widzowie zapełnili rodzice, gimnazjaliści z naszej szkoły oraz uczniowie z klasy 2 i 3, którzy również występowali. Pierwszoklasiści zagrali krótkie utwory solowe oraz z akompaniamentem fortepianu. Usłyszeliśmy również piosenki zimowe przygotowane na zajęciach z panią Jadwigą Barańską.

Po koncercie najmłodszych uczniów odwiedził św. Mikołaj, który rozdał każdemu z wykonawców prezenty.

tekst i fot. Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

POSA na zimowo

W środę, 16.03 klasy I-VIII POSA uczestniczyły w zimowych zawodach szkolnych odbywających się pod Nosalem. Uczniowie konkurowali w trzech kategoriach: na nartach, snowboardzie oraz zjeździe na „byle czym”.

Czytaj więcej

Mali przyjaciele

28 września na lekcji biologii z panią Pauliną Zimak-Piekarczyk, klasa druga gimnazjum miała okazję poznać życie, wygląd i zastosowanie żyworódek. Doświadczalna lekcja udała się, gdyż jeden z uczniów, Dominik Możdżeń hodujący osobiście  żyworódki, przyniósł je […]

Czytaj więcej

„Panna Zuzanna i Czarni Jeźdźcy” znowu na scenie!

W piątek, 27 maja odbył się koncert „Panny Zuzanny i Czarnych Jeźdźców” w ramach trwającego trzy dni IV Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej. Grupa, w której skład wchodzą uczniowie, absolwenci i nauczyciele naszej szkoły – Zuzanna Wiercioch […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content