ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pierwszaki na scenie

6 grudnia, podczas Koncertu Mikołajkowego uczniowie klasy 1 naszej szkoły po raz pierwszy w swojej karierze szkolnej stanęli na scenie i zaprezentowali swoje umiejętności, po trzech miesiącach nauki gry na instrumentach.

Audycja odbyła się w Sali Koncertowej szkoły muzycznej, którą jako widzowie zapełnili rodzice, gimnazjaliści z naszej szkoły oraz uczniowie z klasy 2 i 3, którzy również występowali. Pierwszoklasiści zagrali krótkie utwory solowe oraz z akompaniamentem fortepianu. Usłyszeliśmy również piosenki zimowe przygotowane na zajęciach z panią Jadwigą Barańską.

Po koncercie najmłodszych uczniów odwiedził św. Mikołaj, który rozdał każdemu z wykonawców prezenty.

tekst i fot. Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

Dzika wyprawa

W czwartek (19.12.13) na drugiej i trzeciej godzinie lekcyjnej dla uczniów naszego gimnazjum zorganizowano wykład pani Doroty Mularz, która w tym roku przejechała autostopem przez 24 kraje w Europie oraz Azji. Podróż została nazwana „Dziką […]

Czytaj więcej

Zapraszamy na finał slamu poetyckiego

Od 7 do 10 grudnia w naszej szkole odbywją się warsztaty slamu poetyckiego. Wezmą w nich udział wszyscy gimnazjaliści z POSA oraz gościnnie uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. O. Balzera w Zakopanem i Gimnazjum […]

Czytaj więcej

Nowy sposób na kartkówki

23 listopada na lekcji chemii z klasą VIII, pani Paulina Zimak-Piekarczyk zastosowała nowy, multimedialny sposób kartkówki.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content