ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pierwszy w życiu koncert

Pierwszy w życiu publiczny, solowy popis instrumentalny to nie lada wyzwanie. Świetnie poradzili sobie z nim nasi najmłodsi uczniowie. Pierwszaki z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej 8 grudnia przeżyły swój pierwszy, po rozpoczęciu nauki gry na instrumencie, koncert.
Zaledwie trzy miesiące nauki a już trzeba było stanąć przed publicznością. Na szczęście w szkolnej sali koncertowej zasiadło grono bardzo życzliwe dla młodych muzyków, złożone z kolegów i koleżanek ze szkoły i najbliższej rodziny. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że Ci ostatni byli chyba bardziej przejęci koncertem niż sami wirtuozi.
Pierwszoklasiści nagrodzeni zostali gromkimi brawami a dodatkową nagrodą była obecność na spotkaniu Świętego Mikołaja. Dla niego, między innymi, grali nasi uczniowie swoje pierwsze muzyczne wprawki. Mikołaj nie pozostał dłużny. Obdarował dzieciaki prezentami i słowami pochwały za udany występ.


Powiązane artykuły

Wychowanie fizyczne w terenie

Uczniowie pod opieką pana Tomasza Sobańskiego podczas zajęć wychowania fizycznego biegają na biegówkach a także zwiedzają Zakopane. 

Czytaj więcej

POSA znowu błyszczy

Agnieszka Utracka, Ewa Utracka, Aleksandra Chrobak, Klemens Hubicki i Rufin Podleśny, Agnieszka Król-Józaga – uczniowie i absolwenci naszej szkoły zostali laureatami XVII Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA. Część nagrodzonych wzięło udział w […]

Czytaj więcej

Matematyczni goście na scenie naszej szkoły

21 września 2021r. o godzinie 15.30 odbył się w naszej szkole koncert „Sztuka i Komercja na Estradzie, w Salonie, w Domu”.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content