ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pierwszy w życiu koncert

Pierwszy w życiu publiczny, solowy popis instrumentalny to nie lada wyzwanie. Świetnie poradzili sobie z nim nasi najmłodsi uczniowie. Pierwszaki z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej 8 grudnia przeżyły swój pierwszy, po rozpoczęciu nauki gry na instrumencie, koncert.
Zaledwie trzy miesiące nauki a już trzeba było stanąć przed publicznością. Na szczęście w szkolnej sali koncertowej zasiadło grono bardzo życzliwe dla młodych muzyków, złożone z kolegów i koleżanek ze szkoły i najbliższej rodziny. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że Ci ostatni byli chyba bardziej przejęci koncertem niż sami wirtuozi.
Pierwszoklasiści nagrodzeni zostali gromkimi brawami a dodatkową nagrodą była obecność na spotkaniu Świętego Mikołaja. Dla niego, między innymi, grali nasi uczniowie swoje pierwsze muzyczne wprawki. Mikołaj nie pozostał dłużny. Obdarował dzieciaki prezentami i słowami pochwały za udany występ.


Powiązane artykuły

Piosenkarze z POSA 

Paulina Rzepka, Mieszko Serwatowicz, duet Wojtek Bochnak z Wojtkiem Palidrem, duet Zosia i Amelka Wojtyczko oraz trio Wanda i Teresa Wierzejskie z Idaą Kurkiewicz – to zwycięzcy tegorocznego POSA MUSIC SHOW. Doroczny konkurs piosenki angielskiej […]

Czytaj więcej

Niemieckojęzyczne potyczki

15 lutego odbył się konkurs o krajach niemieckojęzycznych, który wygrała trzyosobowa grupa z drugiej gimnazjum w składzie : Wiktoria Chyc, Katarzyna Kreft oraz Aleksandra Piwowar.Konkurs zorganizowała Pani Katarzyna Cukier w sali nr 10 w Białym […]

Czytaj więcej

Święta po niemiecku

Znamy wyniki konkursu świąteczno – noworocznego z języka niemieckiego. W kategorii Kartka Świąteczna zwyciężyli: IV-VI Wojciech Stosel, w kategorii VII-IX Maria Michniewska/ Zofia Widera i Gabrysia Błasiak. W kategorii Krzyżówka Świąteczno-Noworoczna zwyciężyła Zuzanna Śliwa.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content