ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pierwszy w życiu koncert

Pierwszy w życiu publiczny, solowy popis instrumentalny to nie lada wyzwanie. Świetnie poradzili sobie z nim nasi najmłodsi uczniowie. Pierwszaki z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej 8 grudnia przeżyły swój pierwszy, po rozpoczęciu nauki gry na instrumencie, koncert.
Zaledwie trzy miesiące nauki a już trzeba było stanąć przed publicznością. Na szczęście w szkolnej sali koncertowej zasiadło grono bardzo życzliwe dla młodych muzyków, złożone z kolegów i koleżanek ze szkoły i najbliższej rodziny. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że Ci ostatni byli chyba bardziej przejęci koncertem niż sami wirtuozi.
Pierwszoklasiści nagrodzeni zostali gromkimi brawami a dodatkową nagrodą była obecność na spotkaniu Świętego Mikołaja. Dla niego, między innymi, grali nasi uczniowie swoje pierwsze muzyczne wprawki. Mikołaj nie pozostał dłużny. Obdarował dzieciaki prezentami i słowami pochwały za udany występ.


Powiązane artykuły

Zawiła sprawa

19.12.2018 r. o godzinie 9:00 w budynku Gimnazjum nr 2 w sali nr 14 odbył się drugi etap Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego. Do tej części owego konkursu dostał się jeden uczeń z naszej szkoły – Jakub […]

Czytaj więcej

Wystawa – Paryż 2010

W galerii szkolnej przez całe wakacje czynna jest poplenerowa wystawa – Paryż 2010. Prezentowane na niej prace przedstawiają plastycznie i literacko zobrazowane refleksje naszych gimnazjalistów, którzy tegoroczny zagraniczny plener spędzili w Paryżu. Część wystawy to […]

Czytaj więcej

Dziamstory i inne animowane historie

23 i 24 czerwca uczniowie klas IV-VI naszej szkoły brali udział w warsztatach, podczas których poznawali tajniki powstawania filmu animowanego. Zajęcia prowadził Tomasz Solich z Fundacji „Osiem życzeń”.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content