ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Piosenkarze z POSA 

Paulina Rzepka, Mieszko Serwatowicz, duet Wojtek Bochnak z Wojtkiem Palidrem, duet Zosia i Amelka Wojtyczko oraz trio Wanda i Teresa Wierzejskie z Idaą Kurkiewicz – to zwycięzcy tegorocznego POSA MUSIC SHOW. Doroczny konkurs piosenki angielskiej organizowany przez panie Magdalenę Łukasik i Karolinę Sikorską odbył się 27 lutego 2019 roku o godzinie 11:30 w świetlicy Gimnazjum nr 2. 

Uczestnicy startowali w kategoriach klas: Jak 1-3, 4-6, 7-9 oraz rodzinnej i  zespołach mieszanych. W jury zasiadały: Pani Justyna Jasiorkowska, Pani Ewa Czerwieniec oraz Pani Karolina Sikorska.
Tegorocznymi prowadzącymi zostali Joanna Czubernat oraz Jakub Zarycki.
Zanim jury ogłosiło wyniki, Zuzanna Śliwa oraz Partycja Sobańska prowadziły konkursy dla dzieci, w których nagrodami, jak zawsze, były cukierki.

W kategorii 1-3  I miejsce zajął duet Wojtek Bochnak i Wojtek Palider z klasy II, II miejsce – Roksana Lis (klasa II), III miejsce zajęły Aleksandra Łatak i Kamila Gut.

W kategorii 4-6 I miejsce zajął Mieszko Serwatowicz z klasy IV, II miejsce Helena Sułek i Helena Gąsienica-Kuchta z klasy IV, III miejsce ex aequo Maks Bienias i Amelka Wojtyczko z klasy IV a wyróżnienie otrzymał Mateusz Walkosz  klasy V.

W kategorii 7-9 I miejsce zdobyła Paulina Rzepka z klasy VII, II miejsce, Adam Dawiec ex aequo z zespołem dziewczyn z klasy VIII „Dzikie Funie”, III miejsce zajęła grupa dziewczyn z klasy IX.

W kategorii rodzinnej I miejsce zajęły Amelka i Zosia Wojtyczko, II miejsce Basia oraz Jan Kowalscy, III miejsce zajęli Helena i Tomek Sułek.

W ostatniej kategorii, czyli zespołach mieszanych I miejsce zajęły Wanda i Teresa Wierzejskie i Ida Kurkiewicz, 2 miejsce zajął zespół pod nazwą „Prawie kwartet bez nazwy” składający się z Pauliny Sochy, Joanny Czubernat oraz Franciszka Kudasika ex aequo z duetem Zofii Jakubiak i Joanny Czubernat.
Uczestnicy otrzymali dyplomy a nagrody zostaną wręczone podczas Topików.

Julia Tycner

 


Powiązane artykuły

ZOSTAŃ MECENASEM SZTUKI

6 kwietnia 2015 roku w Zakopanem będzie miało miejsce niezwykłe i niespotykane do tej pory w naszym mieście wydarzenie. Młodzież z trzeciej klasy gimnazjum Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej wraz ze swoim wychowawcą – Panem Mirosławem […]

Czytaj więcej

Każdy Święty chodzi uśmiechnięty

31.10.2017r. odbył się bal świętych organizowany przez panią Lilianę Florek.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content