ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pixar i Concert- wydarzenie multimedialne

W piątek 30 maja 2014 r. o godz. 8:00 klasy: pierwsza, druga i trzecia szkoły podstawowej wraz ze swoimi wychowawczyniami: p. Justyną Jasiorkowską, p. Anną Maciejewską oraz p. Katarzyną Rogowską, wyruszyły na multimedialny koncert do Krakowa. Wydarzenie to, zostało zorganizowane z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Dziecka.

W nowo otwartej sali Kraków Arena na Czyżynach zaprezentowano ścieżki dźwiękowe z wszystkich 14 pełnometrażowych produkcji Studia Disney-Pixar. Wspaniała muzyka była wykonywana na żywo przez Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej pod dyrekcją amerykańskiego dyrygenta Erica Ochsnera. Równocześnie na ogromnym ekranie w jakości full HD prezentowane były sceny filmowe z następujących filmów: ,,Auta ” i ,,Auta 2 „, ,,Merida Waleczna „, ,,Ratatuj”, ,,Toy Story” oraz ,,Toy Story 2″ i ,,Toy Story 3″, ,,Odlot”, ,,Gdzie jest Nemo”, ,,Wall-e”, ,,Potwory i spółka”, ,,Iniemamocni”, ,,Uniwersytet Potworny” i ,,Dawno temu w trawie”.

Wydarzenie to równocześnie było inauguracją Festiwalu Muzyki Filmowej. Było to wspaniałe połączenie uwielbianych przez dzieci animacji oraz edukacji muzycznej. Dzieci z POSA wykazały duże zainteresowanie tematem.

Emilka


Powiązane artykuły

BURGEROWE SZALEŃSTWO

W ostatnich miesiącach w stołówce naszej szkoły pojawił się nowy, kochany przez uczniów przysmak, hamburgery! Bułki nadziewane kotletami drobiowymi, ogórkami, sałatą i ketchupem zyskały wielką popularność wśród uczniów ze wszystkich klas. Jako, że przerwy między […]

Czytaj więcej

Specjalistki od krajów niemieckojęzycznych

29 marca w auli Liceum Ogólnokształcącym im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu odbył się finał  XIII Międzyszkolnego  Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych, w którym uczennice klasy 2 gimnazjum: Katarzyna Kreft, Aleksandra Piwowar oraz Wiktoria Chyc […]

Czytaj więcej

Szkolna demokracja

Dzisiaj w naszej szkole odbędą się wybory do samorządu szkolnego. Tym razem organizowane one będą przez Panią Irenę Świerczyńską i klasę 2 gimnazjum.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content