ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pixar i Concert- wydarzenie multimedialne

W piątek 30 maja 2014 r. o godz. 8:00 klasy: pierwsza, druga i trzecia szkoły podstawowej wraz ze swoimi wychowawczyniami: p. Justyną Jasiorkowską, p. Anną Maciejewską oraz p. Katarzyną Rogowską, wyruszyły na multimedialny koncert do Krakowa. Wydarzenie to, zostało zorganizowane z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Dziecka.

W nowo otwartej sali Kraków Arena na Czyżynach zaprezentowano ścieżki dźwiękowe z wszystkich 14 pełnometrażowych produkcji Studia Disney-Pixar. Wspaniała muzyka była wykonywana na żywo przez Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej pod dyrekcją amerykańskiego dyrygenta Erica Ochsnera. Równocześnie na ogromnym ekranie w jakości full HD prezentowane były sceny filmowe z następujących filmów: ,,Auta ” i ,,Auta 2 „, ,,Merida Waleczna „, ,,Ratatuj”, ,,Toy Story” oraz ,,Toy Story 2″ i ,,Toy Story 3″, ,,Odlot”, ,,Gdzie jest Nemo”, ,,Wall-e”, ,,Potwory i spółka”, ,,Iniemamocni”, ,,Uniwersytet Potworny” i ,,Dawno temu w trawie”.

Wydarzenie to równocześnie było inauguracją Festiwalu Muzyki Filmowej. Było to wspaniałe połączenie uwielbianych przez dzieci animacji oraz edukacji muzycznej. Dzieci z POSA wykazały duże zainteresowanie tematem.

Emilka


Powiązane artykuły

Szkolne wybory, samorząd POSA

W poniedziałek (06.12.10) odbędzie się szkolna debata związana z wyborami do samorządu. Wszystko jest organizowane przez panią Irenę Świerszczyńską. Spośród osiemnastu kandydatów (ze wszystkich klas po dwóch przedstawicieli) wybranych zostanie tylko sześciu. Głosować będzie cała […]

Czytaj więcej

Wielki Brat patrzy

Już niedługo dla uczniów naszej szkoły stwierdzenie „mam na was oko” nabierze nowego znaczenia. Aby zwiększyć nasze bezpieczeństwo, we wtorek, siódmego października w „Białym Domu” pojawili się panowie z firmy zajmującej się montażem monitoringu.

Czytaj więcej

Nowy samorząd w pełnym składzie

20 października odbyło się pierwsze spotkanie nowego samorządu szkolnego. Przewodniczącą została Barbara Malik, wiceprzewodniczącą Liliana Florek, a sekretarzem Maks Rzepka.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content