ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pixar i Concert- wydarzenie multimedialne

W piątek 30 maja 2014 r. o godz. 8:00 klasy: pierwsza, druga i trzecia szkoły podstawowej wraz ze swoimi wychowawczyniami: p. Justyną Jasiorkowską, p. Anną Maciejewską oraz p. Katarzyną Rogowską, wyruszyły na multimedialny koncert do Krakowa. Wydarzenie to, zostało zorganizowane z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Dziecka.

W nowo otwartej sali Kraków Arena na Czyżynach zaprezentowano ścieżki dźwiękowe z wszystkich 14 pełnometrażowych produkcji Studia Disney-Pixar. Wspaniała muzyka była wykonywana na żywo przez Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej pod dyrekcją amerykańskiego dyrygenta Erica Ochsnera. Równocześnie na ogromnym ekranie w jakości full HD prezentowane były sceny filmowe z następujących filmów: ,,Auta ” i ,,Auta 2 „, ,,Merida Waleczna „, ,,Ratatuj”, ,,Toy Story” oraz ,,Toy Story 2″ i ,,Toy Story 3″, ,,Odlot”, ,,Gdzie jest Nemo”, ,,Wall-e”, ,,Potwory i spółka”, ,,Iniemamocni”, ,,Uniwersytet Potworny” i ,,Dawno temu w trawie”.

Wydarzenie to równocześnie było inauguracją Festiwalu Muzyki Filmowej. Było to wspaniałe połączenie uwielbianych przez dzieci animacji oraz edukacji muzycznej. Dzieci z POSA wykazały duże zainteresowanie tematem.

Emilka


Powiązane artykuły

Wystawa laureatów konkursu fotograficznego „Chwytaj jesień”

Od 25 lutego 2021 r. w szkolnej galerii można oglądać nagrodzone w konkursie „Chwytaj jesień” zdjęcia. Był to konkurs organizowany przez panią Katarzynę Rogowską dla uczniów klas I-IV.

Czytaj więcej

Święta przed świętami

17 grudnia w naszej szkole odbyły się trzy wigilię klasowe.

Czytaj więcej

„Topiki 2011” – znamy już kandydatów

W tym roku nasza szkoła już czwarty raz organizuje wybory na najbardziej wyróżniających się uczniów. Pierwszy etap, czyli wewnętrzne wybory kandydatów poszczególnych klas mamy już za nami. Przedstawiamy wyniki: Klasa I – Kasia Snakowska Klasa […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content