ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Płatki pocałunków

3 listopada 2013 r. w budynku szkoły muzycznej odbyło się spotkanie z rodzicami uczniów, którzy pozytywnie przeszli casting do projektu pt ,,Płatki Pocałunków”. Casting kierowany był do młodych artystów z różnych szkół: z V i VI klasy oraz I i II gimnazjum. Dużo dziewcząt z naszej szkoły będzie brało w nim udział.

Na castingu dziewczęta zaprezentowały grę na różnych instrumentach, etiudy teatralne, krótkie układy taneczne oraz śpiew. Przesłuchanie przeprowadzone było profesjonalnie przez p. Nataszę Leśniak, która jest nauczycielką tańca w naszej szkole i zarazem menadżerem kultury oraz przez p. Hannę Zbyryt-Giewont, aktorkę grającą m.in w Teatrze Witkacego w Zakopanem. Premiera spektaklu teatru tańca planowana jest na maj 2014 r. Uczestnicy projektu ze spektaklem będą jeździć na młodzieżowe festiwale teatralne po całej Polsce. Jak wstępnie ustalono zajęcia z obiema paniami ruszą już od grudnia tego roku.

Emilia Tycner


Powiązane artykuły

Towarzystwo Pana Brzechwy

We wtorek, 26 listopada 2013 r.odbyła się wycieczka do Krakowa, uczniów klas I-III pod opieką p. Katarzyny Rogowskiej-wychowawczyni klasy I, p. Justyny Jasiorkowskiej-wychowawczyni klasy III oraz p. Tomasza Palucha, który pojechał w zastępstwie za p. […]

Czytaj więcej

Nasze sukcesy na „Lipie”

W październiku poznaliśmy listę laureatów Lipy 2010, konkursu poetyckiego odbywającego się w Bielsku Białej. Są nimi: Maciek Kiełpiński, Ewa Utracka, Aleksandra Chrobak, Zawiła Wiktoria, oraz Zuzanna Wiercioch, która od tego roku jest absolwentką naszej szkoły. […]

Czytaj więcej

Rzeźba w drewnie robi wrażenie

W czwartek 15 listopada klasa VII podczas lekcji wychowawczej odwiedziła Miejską Galerię Sztuki w Zakopanem. Uczniowie zwiedzili wystawę „Rzeźba w drewnie w twórczości polskich artystów 1918-2018”.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content