ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Płatki pocałunków

3 listopada 2013 r. w budynku szkoły muzycznej odbyło się spotkanie z rodzicami uczniów, którzy pozytywnie przeszli casting do projektu pt ,,Płatki Pocałunków”. Casting kierowany był do młodych artystów z różnych szkół: z V i VI klasy oraz I i II gimnazjum. Dużo dziewcząt z naszej szkoły będzie brało w nim udział.

Na castingu dziewczęta zaprezentowały grę na różnych instrumentach, etiudy teatralne, krótkie układy taneczne oraz śpiew. Przesłuchanie przeprowadzone było profesjonalnie przez p. Nataszę Leśniak, która jest nauczycielką tańca w naszej szkole i zarazem menadżerem kultury oraz przez p. Hannę Zbyryt-Giewont, aktorkę grającą m.in w Teatrze Witkacego w Zakopanem. Premiera spektaklu teatru tańca planowana jest na maj 2014 r. Uczestnicy projektu ze spektaklem będą jeździć na młodzieżowe festiwale teatralne po całej Polsce. Jak wstępnie ustalono zajęcia z obiema paniami ruszą już od grudnia tego roku.

Emilia Tycner


Powiązane artykuły

Wielki Brat patrzy

Już niedługo dla uczniów naszej szkoły stwierdzenie „mam na was oko” nabierze nowego znaczenia. Aby zwiększyć nasze bezpieczeństwo, we wtorek, siódmego października w „Białym Domu” pojawili się panowie z firmy zajmującej się montażem monitoringu.

Czytaj więcej

Junior reporter: Artyści w górach

W dniu 11.06.2014 klasy 1,2 i 3 pojechały na plener w góry na Halę Gąsienicową do Schroniska ,,Murowaniec”.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content