ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Płatki pocałunków

3 listopada 2013 r. w budynku szkoły muzycznej odbyło się spotkanie z rodzicami uczniów, którzy pozytywnie przeszli casting do projektu pt ,,Płatki Pocałunków”. Casting kierowany był do młodych artystów z różnych szkół: z V i VI klasy oraz I i II gimnazjum. Dużo dziewcząt z naszej szkoły będzie brało w nim udział.

Na castingu dziewczęta zaprezentowały grę na różnych instrumentach, etiudy teatralne, krótkie układy taneczne oraz śpiew. Przesłuchanie przeprowadzone było profesjonalnie przez p. Nataszę Leśniak, która jest nauczycielką tańca w naszej szkole i zarazem menadżerem kultury oraz przez p. Hannę Zbyryt-Giewont, aktorkę grającą m.in w Teatrze Witkacego w Zakopanem. Premiera spektaklu teatru tańca planowana jest na maj 2014 r. Uczestnicy projektu ze spektaklem będą jeździć na młodzieżowe festiwale teatralne po całej Polsce. Jak wstępnie ustalono zajęcia z obiema paniami ruszą już od grudnia tego roku.

Emilia Tycner


Powiązane artykuły

ART FM – wydanie piąte

Zapraszamy do wysłuchania piątego wydania szkolnej audycji radiowej, która powstaje w ramach ćwiczeń podczas warsztatów dziennikarskich. ART.FM 5

Czytaj więcej

Nasi uczniowie zagrają w Teatrze Syrena

Teatr Syrena w Warszawie ogłosił obsadę nowego musicalu „Matylda”! A tu NIESPODZIANKA! W obsadzie znaleźli się nasi uczniowie: Emilka Lasak w roli Matyldy, Zosia Marchalewicz i Filip Jakubiak jako koleżanka i kolega Matyldy ze szkoły. Wszyscy […]

Czytaj więcej

Szalony Ludwik wita POSĘ!

W dniach 26-30 maja odbył się plener zagraniczny gimnazjalistów, podczas którego nasi uczniowie zwiedzili najważniejsze miasta bawarskie.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content