ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Poczta Walentynkowa

Święto Zakochanych jest coraz bardziej popularne. W związku z tym w naszej szkole ruszyła akcja „Poczta Walentynkowa”. Była to inicjatywa Parlamentu Uczniowskiego.

Dzień przed 14 lutym ustawiliśmy skrzynkę, do której wrzucać można było swoją korespondencję z miłymi pozdrowieniami. Już od pierwszych godzin cieszyła się ona popularnością. Magii tego święta dali się unieść wszyscy uczniowie od pierwszaków, aż po ostatnią klasę dziewiątą. Świecąca kolorowymi lampkami skrzynka świętego Walentego wypełniła się prawie po brzegi. 14 lutego zebraliśmy jeszcze ostatnie walentynki i rozpoczęliśmy rozdawanie listów. Był to dla wszystkich bardzo emocjonujący moment.

Tego typu akcja w naszej szkole organizowana była po raz pierwszy, a cieszyła się dużą po popularnością. Wszystkim dziękuję za wspólną zabawę, a szczególnie Adrianowi Schabenbekowi za pomoc. Mam nadzieję, że „Poczta Walentynkowa” za rok znowu rozpocznie swoją działalność.

Przewodniczącą PU, Agata Krząstek


Powiązane artykuły

Wszyscy jesteśmy poetami!

Od 4 grudnia 2013 roku uczniowie klas gimnazjalnych naszej szkoły oraz kilku uczniów z Gimnazjum przy ZSO im. O. Balzera w Zakopanem uczestniczą w warsztatach Slamu Poetyckiego prowadzonych przez Wojciecha Cichonia i Grzegorza Bruszewskiego. W […]

Czytaj więcej

Jesienne barwy i czarno-białe kontrasty

Jeszcze przynajmniej do końca grudnia będzie można oglądać prace plastyczne uczniów klas podstawowych 1-6. Wystawę można podziwiać w szkolnej galerii od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-20:00 oraz w sobotę do godziny 13:00.

Czytaj więcej

Sianożęty – „Echo Pleneru”, „Puls pleneru”, ART FM

Media wydawane podczas pleneru artystycznego w Sianożętach pod kierunkiem Ewy Czerwieniec: „Echo Pleneru” (literaci z klasy VII), „Puls Pleneru” (literaci z klasy IX), radio ART FM (literaci z klasy VIII)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content