ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Poczta Walentynkowa

Święto Zakochanych jest coraz bardziej popularne. W związku z tym w naszej szkole ruszyła akcja „Poczta Walentynkowa”. Była to inicjatywa Parlamentu Uczniowskiego.

Dzień przed 14 lutym ustawiliśmy skrzynkę, do której wrzucać można było swoją korespondencję z miłymi pozdrowieniami. Już od pierwszych godzin cieszyła się ona popularnością. Magii tego święta dali się unieść wszyscy uczniowie od pierwszaków, aż po ostatnią klasę dziewiątą. Świecąca kolorowymi lampkami skrzynka świętego Walentego wypełniła się prawie po brzegi. 14 lutego zebraliśmy jeszcze ostatnie walentynki i rozpoczęliśmy rozdawanie listów. Był to dla wszystkich bardzo emocjonujący moment.

Tego typu akcja w naszej szkole organizowana była po raz pierwszy, a cieszyła się dużą po popularnością. Wszystkim dziękuję za wspólną zabawę, a szczególnie Adrianowi Schabenbekowi za pomoc. Mam nadzieję, że „Poczta Walentynkowa” za rok znowu rozpocznie swoją działalność.

Przewodniczącą PU, Agata Krząstek


Powiązane artykuły

Nowe oblicze Niemiec

We wtorek 10 maja odbyły się prezentacje uczniów klasy 8 uczęszczających na zajęcia z języka niemieckiego.

Czytaj więcej

Artyści także wolontariuszami!

W niedzielę 11 stycznia odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Na ulicę miast wyszły setki tysięcy wolontariuszy, w tym gimnazjaliści naszej szkoły.

Czytaj więcej

Zaproszenie na Finał Konkursu Poetyckiego Liryczna POSA

Serdecznie zapraszamy na Wielki Finał Szkolnego Konkursu Poetyckiego Liryczna POSA, który odbędzie się 29 maja 2019 o godzinie 11:00 w Sali Koncertowej w ZPSA. 

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content