ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Poczta Walentynkowa

Święto Zakochanych jest coraz bardziej popularne. W związku z tym w naszej szkole ruszyła akcja „Poczta Walentynkowa”. Była to inicjatywa Parlamentu Uczniowskiego.

Dzień przed 14 lutym ustawiliśmy skrzynkę, do której wrzucać można było swoją korespondencję z miłymi pozdrowieniami. Już od pierwszych godzin cieszyła się ona popularnością. Magii tego święta dali się unieść wszyscy uczniowie od pierwszaków, aż po ostatnią klasę dziewiątą. Świecąca kolorowymi lampkami skrzynka świętego Walentego wypełniła się prawie po brzegi. 14 lutego zebraliśmy jeszcze ostatnie walentynki i rozpoczęliśmy rozdawanie listów. Był to dla wszystkich bardzo emocjonujący moment.

Tego typu akcja w naszej szkole organizowana była po raz pierwszy, a cieszyła się dużą po popularnością. Wszystkim dziękuję za wspólną zabawę, a szczególnie Adrianowi Schabenbekowi za pomoc. Mam nadzieję, że „Poczta Walentynkowa” za rok znowu rozpocznie swoją działalność.

Przewodniczącą PU, Agata Krząstek


Powiązane artykuły

Mamy nowy samorząd

14 października, w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu szkolnego. Zorganizowała je klasa druga gimnazjum. Prowadzącymi spotkanie wyborcze były: Zuzanna Lebda i Angelika Jurkowska.

Czytaj więcej

Wiosenne starcie pod Nosalem

4 marca 2016 roku, pod Nosalem odbyły się zawody narciarskie naszej szkoły. Długo oczekiwane spotkanie szkolnych narciarzy i snowboardzistów, mimo trudnych warunków pogodowych odbyły się. Organizatorzy postarali się, aby stok był odpowiednio przygotowany do zjazdu.

Czytaj więcej

Instrumenty w akcji

18 i 19 marca w sali koncertowej w naszej szkole zorganizowano audycje dla przedszkolaków, w czasie których na instrumentach zagrali uczniowie naszej szkoły. W dodatku we wtorek 22 marca odbyły się przesłuchania klas fortepianu szkoły […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content