ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Podróżnicy

26 listopada klasa IX wybrała się na dwudniową wycieczkę do Krakowa. Pierwszego dnia zwiedzali muzeum sztuki współczesnej MOCAK, następnie udali się do Ośrodka Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka, a po dokształceniu się poszli na rynek krakowski, gdzie mieli czas dla siebie.

Kolejny dzień zaowocował pobytem w Bunkrze Sztuki na wystawie Worldpress Photo i Muzeum Narodowym. Przedostatnim punktem wycieczki był spektakl teatralny pod tytułem “Mayday”, który obejrzeli w teatrze Bagatela. Zwieńczeniem wycieczki był pobyt w Galerii Krakowskiej. Uczniowie do Zakopanego przyjechali w piątek późnym wieczorem ale mimo to byli zadowoleni z wycieczki.

SzymonPowiązane artykuły

Pierwszaki dla mam

26 maja nasi najmłodsi uczniowie zrobili swoim mamom niespodziankę. Przygotowali koncert, podczas którego zaprezentowali swoje umiejętności gry na instrumentach.

Czytaj więcej

Wybuchowa klasa

We wtorek, czyli 7 listopada pani Paulina Zimak-Piekarczyk zorganizowała lekcję chemii, na której uczniowie klasy ósmej robili różne doświadczenia oraz sprawdzali wiarygodność definicji i procesów opisanych w podręczniku. Lekcja podobała się wszystkim.

Czytaj więcej

Wystawa laureatów konkursu fotograficznego „Chwytaj jesień”

Od 25 lutego 2021 r. w szkolnej galerii można oglądać nagrodzone w konkursie „Chwytaj jesień” zdjęcia. Był to konkurs organizowany przez panią Katarzynę Rogowską dla uczniów klas I-IV.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content