ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Podróżnicy

26 listopada klasa IX wybrała się na dwudniową wycieczkę do Krakowa. Pierwszego dnia zwiedzali muzeum sztuki współczesnej MOCAK, następnie udali się do Ośrodka Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka, a po dokształceniu się poszli na rynek krakowski, gdzie mieli czas dla siebie.

Kolejny dzień zaowocował pobytem w Bunkrze Sztuki na wystawie Worldpress Photo i Muzeum Narodowym. Przedostatnim punktem wycieczki był spektakl teatralny pod tytułem “Mayday”, który obejrzeli w teatrze Bagatela. Zwieńczeniem wycieczki był pobyt w Galerii Krakowskiej. Uczniowie do Zakopanego przyjechali w piątek późnym wieczorem ale mimo to byli zadowoleni z wycieczki.

SzymonPowiązane artykuły

Tajemnica poplenerowa

27.10.2017 r. w budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji odbyła się wystawa i pokaz poplenerowy prezentujące dorobek uczniów naszej szkoły przywieziony z dwutygodniowego, wrześniowego pleneru, który odbył się w tym roku w Poddąbiu, nad polskim morzem. Tegorocznym […]

Czytaj więcej

Audycja skrzypcowa

23 lutego na szkolnej scenie zaprezentowali się skrzypkowie z klasy VII i VIII z naszej szkoły. 

Czytaj więcej

Przedplenerowe spotkanie

Spotkanie dla rodziców w sprawie pleneru wrześniowego odbędzie się 29 sierpnia (poniedziałek) o godz. 17.00 w sali koncertowej szkoły muzycznej.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content