ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Podróżnicy

26 listopada klasa IX wybrała się na dwudniową wycieczkę do Krakowa. Pierwszego dnia zwiedzali muzeum sztuki współczesnej MOCAK, następnie udali się do Ośrodka Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka, a po dokształceniu się poszli na rynek krakowski, gdzie mieli czas dla siebie.

Kolejny dzień zaowocował pobytem w Bunkrze Sztuki na wystawie Worldpress Photo i Muzeum Narodowym. Przedostatnim punktem wycieczki był spektakl teatralny pod tytułem “Mayday”, który obejrzeli w teatrze Bagatela. Zwieńczeniem wycieczki był pobyt w Galerii Krakowskiej. Uczniowie do Zakopanego przyjechali w piątek późnym wieczorem ale mimo to byli zadowoleni z wycieczki.

SzymonPowiązane artykuły

Konkurs talentów

30 kwietnia odbyły się Talenty Małopolski – dwuetapowy konkurs, który wyłania najlepsze talenty w województwie małopolskim. Naszą szkołę reprezentowała klasa VI.

Czytaj więcej

Nasi najlepsi jesienni fotograficy

Mateusz Walkosz z klasy VIII jest zdobywcą II nagrody w kategorii młodzieżowej XXII Konkursu Fotograficznego „Tatrzańska Jesień”. Mateusza nagrodzono za zdjęcie pt. „Zimowa przyroda”. Amelia Harasimowicz z tej samej klasy otrzymała wyróżnienie za dwa zdjęcia […]

Czytaj więcej

Spotkanie z Czesławem Podleśnym

Gimnazjaliści Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej spotkali się z artystą rzeźbiarzem Czesławem Podleśnym. Artysta przedstawił uczniom swoją twórczość, opowiedział o tym, czym dla niego jest sztuka, co oznacza być artystą, wspominał o artystycznej podróży do Korei.  […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content