ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Poezja i śmieszna, i straszna

Fot. Nicola Harasimowicz

Cykl tegorocznych pokazów teatralnych zakończyła grupa uczniów przygotowywana pod kierunkiem Marka Wrony. Na deskach Kawiarni Teatru Witkacego wystąpili uczniowie klasy V i VI. Był to spektakl, można by rzec poetycki, udowadniający przede wszystkim, że poezja może śmieszyć i … straszyć.

Moim celem całorocznej pracy było pokazanie uczniom, jak interpretować wiersze i jak radzić sobie samodzielnie na scenie, bez grupy – stwierdził zapowiadając przedstawienie Marek Wrona.

O tym, czy przedsięwzięcie się udało niech świadczy tylko fakt, że młodzi adepci sztuki aktorskiej kilkakrotnie bisowali a publiczność i tak nie pozwalała im opuścić sceny.


Powiązane artykuły

Łyżwiarskie złoto dla Antka

Antoni Bernatowicz z IX klasy naszej szkoły zdobył pierwsze miejsce w tegorocznej edycji zakopiańskiej Ligii Łyżwiarskiej, w kategorii chłopców rocznik 2002-2004. Wśród dziewcząt najwyższą pozycję osiągnęła Klaudia Wiśniowska zdobywając IV miejsce w kategorii dziewcząt, rocznik […]

Czytaj więcej

Taniec – popisy na koniec roku

Zakończenie roku szkolnego – podsumowanie roku szkolnego. Mimo ciężkich warunków nauczania zdalnego, szczególnie dla takich przedmiotów jak TANIEC, udało się przygotować parę układów choreograficznych  pod kierunkiem pani Agnieszki Michalik.

Czytaj więcej

Dziąble z czwartej klasy

19.03. 2014 r o godzinie 15:30 w kawiarni zakopiańskiego Teatru Witkacego odbył się spektakl klasy IV z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content