ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Poezja i śmieszna, i straszna

Fot. Nicola Harasimowicz

Cykl tegorocznych pokazów teatralnych zakończyła grupa uczniów przygotowywana pod kierunkiem Marka Wrony. Na deskach Kawiarni Teatru Witkacego wystąpili uczniowie klasy V i VI. Był to spektakl, można by rzec poetycki, udowadniający przede wszystkim, że poezja może śmieszyć i … straszyć.

Moim celem całorocznej pracy było pokazanie uczniom, jak interpretować wiersze i jak radzić sobie samodzielnie na scenie, bez grupy – stwierdził zapowiadając przedstawienie Marek Wrona.

O tym, czy przedsięwzięcie się udało niech świadczy tylko fakt, że młodzi adepci sztuki aktorskiej kilkakrotnie bisowali a publiczność i tak nie pozwalała im opuścić sceny.


Powiązane artykuły

Święto Nauki

W dniach 7-8 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Hotelarsko Turystycznych w Zakopanem odbył Festiwal Nauki, w którym udział wzięło dwóch uczniów naszej szkoły – Andrzej Gut – Mostowy i Bronisław Gębik.

Czytaj więcej

Z Chopinem we Francji

15 października pięcioro uczniów z naszej szkoły pod opieką pani Elżbiety Cukier i pani Anny Kurek pojechało na tygodniowy wyjazd do Francji, do zaprzyjaźnionej szkoły w Saint Die des Vosges. Pobyt zwieńczał koncert poświecony Fryderykowi […]

Czytaj więcej

Nic dwa razy – finał Lirycznej POSY

Jędrzej Ziach z klasy IV i Marat Harasimowicz z klasy VI zostali laureatami tegorocznej „Lirycznej POSY”, czyli naszego szkolnego konkursu poetyckiego. Wyniki ogłoszono 15.06 podczas uroczystej gali.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content