ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Poezja i śmieszna, i straszna

Fot. Nicola Harasimowicz

Cykl tegorocznych pokazów teatralnych zakończyła grupa uczniów przygotowywana pod kierunkiem Marka Wrony. Na deskach Kawiarni Teatru Witkacego wystąpili uczniowie klasy V i VI. Był to spektakl, można by rzec poetycki, udowadniający przede wszystkim, że poezja może śmieszyć i … straszyć.

Moim celem całorocznej pracy było pokazanie uczniom, jak interpretować wiersze i jak radzić sobie samodzielnie na scenie, bez grupy – stwierdził zapowiadając przedstawienie Marek Wrona.

O tym, czy przedsięwzięcie się udało niech świadczy tylko fakt, że młodzi adepci sztuki aktorskiej kilkakrotnie bisowali a publiczność i tak nie pozwalała im opuścić sceny.


Powiązane artykuły

Historia i sztuka

W niedzielę, 20 listopada 2016r. klasa 2 gimnazjum pod opieką pana Mirosława Nadymusa pojechała na wycieczkę do Krakowa.

Czytaj więcej

W poszukiwaniu misiów

W zeszłym tygodniu dnia 1 czerwca, na Antałówce odbyła się zabawa plenerowa z okazji dnia dziecka dla uczniów z klas od 4 do 6, którą zorganizowała pani Irena Świerczyńska. Uczniowie mieli za zadanie odnaleźć 32 […]

Czytaj więcej

Czwarta klasa na wystawie

15 lutego klasa czwarta wraz z panią Agnieszką Warek-Leks gościła w Miejskiej Galerii Sztuki na wystawie „Góry-Morze-Morze-Góry”.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content