ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Poezja i śmieszna, i straszna

Fot. Nicola Harasimowicz

Cykl tegorocznych pokazów teatralnych zakończyła grupa uczniów przygotowywana pod kierunkiem Marka Wrony. Na deskach Kawiarni Teatru Witkacego wystąpili uczniowie klasy V i VI. Był to spektakl, można by rzec poetycki, udowadniający przede wszystkim, że poezja może śmieszyć i … straszyć.

Moim celem całorocznej pracy było pokazanie uczniom, jak interpretować wiersze i jak radzić sobie samodzielnie na scenie, bez grupy – stwierdził zapowiadając przedstawienie Marek Wrona.

O tym, czy przedsięwzięcie się udało niech świadczy tylko fakt, że młodzi adepci sztuki aktorskiej kilkakrotnie bisowali a publiczność i tak nie pozwalała im opuścić sceny.


Powiązane artykuły

Wspólny pomysł na świetną zabawę

Trzeciego marca w POSA odbyła się, może nie pierwsza, ale na pewno największa i najdłuższa dyskoteka. Pomysł na jej zorganizowanie to inicjatywa uczniów, którzy poprosili o nią Samorząd Szkolny. Przewodnicząca Samorządu, Aleksandra Chrobak wpadła na […]

Czytaj więcej

Recital Mai

28 kwietnia 2022r. o godzinie 16.15 w sali koncertowej miał miejsce recital Mai Wyraz. Ósmoklasistka przygotowuje się do egzaminów do szkoły średniej, więc taki koncert był świetnym rozwiązaniem do przygotowania i sprawdzenia się.

Czytaj więcej

Wirtuozka fortepianu

W czwartek 14 maja godzinie o 13.00 w naszej szkole w Sali nr.16 odbył się koncert absolwentki naszej szkoły Anny Gluc.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content