ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pojechali na IV miejsce

16 maja 2015 roku na Zamku w Suchej Beskidzkiej, nasza szkoła otrzymała nagrodę na zdobycie 4 miejsca w klasyfikacji generalnej szkół województwa małopolskiego, w XXVII LIDZE MOZN BRUGI CUP 2015.

Zawodnicy naszej szkoły, którzy wpłynęli na ten wynik to Hania Zięba, którabzajęła 4 miejsce w klasyfikacji generalnej, Helenka Cukier, która zajęła 1 miejsce w klasyfikacji generalnej, piąte miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Antek Cukier. Swoje punkty dołożyli też Kasjusz Namaczyński i Maja Paluch. To nie jedyne osiągnięcia naszych artystów­ narciarzy. Wysokie miejsca zajęli oni również w klasyfikacji generalnej Zakopiańskiej Ligii Narciarskiej.Tegoroczne zmagania zimowe można uznać za udane. Są one kolejnym dowodem na to, że artyści są dobrzy nie tylko w sztuce!

NataliaPowiązane artykuły

Objazdem od Podlaha aż na Spisz

20 kwietnia odbyła się już druga wycieczka dla klasy 2 gimnazjum z cyklu wycieczek w ramach realizacji przedmiotu Wiedza o regionie. Tym razem podróżnicy wraz z Panem Maciejem Pinkwartem oraz z wychowawcą – Panią Barbarą […]

Czytaj więcej

Listy do Świętego Mikołaja

Uczniowie z klasy drugiej napisali listy do Mikołaja. Poprosili w nich o prezenty dla swoich bliskich. Oto dwa listy: Marysi i Lidki. Pozostałe można przeczytać w najnowszym numerze szkolnej gazetki „Takt”.

Czytaj więcej

Towarzystwo Pana Brzechwy

We wtorek, 26 listopada 2013 r.odbyła się wycieczka do Krakowa, uczniów klas I-III pod opieką p. Katarzyny Rogowskiej-wychowawczyni klasy I, p. Justyny Jasiorkowskiej-wychowawczyni klasy III oraz p. Tomasza Palucha, który pojechał w zastępstwie za p. […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content