ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pojechali na IV miejsce

16 maja 2015 roku na Zamku w Suchej Beskidzkiej, nasza szkoła otrzymała nagrodę na zdobycie 4 miejsca w klasyfikacji generalnej szkół województwa małopolskiego, w XXVII LIDZE MOZN BRUGI CUP 2015.

Zawodnicy naszej szkoły, którzy wpłynęli na ten wynik to Hania Zięba, którabzajęła 4 miejsce w klasyfikacji generalnej, Helenka Cukier, która zajęła 1 miejsce w klasyfikacji generalnej, piąte miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Antek Cukier. Swoje punkty dołożyli też Kasjusz Namaczyński i Maja Paluch. To nie jedyne osiągnięcia naszych artystów­ narciarzy. Wysokie miejsca zajęli oni również w klasyfikacji generalnej Zakopiańskiej Ligii Narciarskiej.Tegoroczne zmagania zimowe można uznać za udane. Są one kolejnym dowodem na to, że artyści są dobrzy nie tylko w sztuce!

NataliaPowiązane artykuły

Zakopane Wild Art Weekend 8-9 kwietnia 2016 r.

W imieniu prowadzącego w naszej szkole zajęcia z rysunku i malarstwa, pana Jacka Hołego serdecznie zapraszamy na niezwykle ciekawe wydarzenie artystyczne. Wśród artystów biorących w nim udział jest nie tylko nasz obecny nauczyciel, ale również […]

Czytaj więcej

Kopciuszek, cyrkowiec, czy Królowa Śniegu?

31 marca, w kawiarni Teatru Witkacego w Zakopanem o godzinie 17.00 odbył się pokaz teatralny klasy pierwszej, drugiej i trzeciej. Artyści zaprezentowali trzy sztuki. Klasa pierwsza wystąpiła jako artystyczna grupa cyrkowa, przedstawiając wiersze znanych polskich […]

Czytaj więcej

Dziamstory i inne animowane historie

23 i 24 czerwca uczniowie klas IV-VI naszej szkoły brali udział w warsztatach, podczas których poznawali tajniki powstawania filmu animowanego. Zajęcia prowadził Tomasz Solich z Fundacji „Osiem życzeń”.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content