ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pojechali na IV miejsce

16 maja 2015 roku na Zamku w Suchej Beskidzkiej, nasza szkoła otrzymała nagrodę na zdobycie 4 miejsca w klasyfikacji generalnej szkół województwa małopolskiego, w XXVII LIDZE MOZN BRUGI CUP 2015.

Zawodnicy naszej szkoły, którzy wpłynęli na ten wynik to Hania Zięba, którabzajęła 4 miejsce w klasyfikacji generalnej, Helenka Cukier, która zajęła 1 miejsce w klasyfikacji generalnej, piąte miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Antek Cukier. Swoje punkty dołożyli też Kasjusz Namaczyński i Maja Paluch. To nie jedyne osiągnięcia naszych artystów­ narciarzy. Wysokie miejsca zajęli oni również w klasyfikacji generalnej Zakopiańskiej Ligii Narciarskiej.Tegoroczne zmagania zimowe można uznać za udane. Są one kolejnym dowodem na to, że artyści są dobrzy nie tylko w sztuce!

NataliaPowiązane artykuły

W piątek wsiadamy do krakowskiego „Tramwaju tolerancji”

W najbliższy piątek, (10 grudnia 2010 roku) uczniowie naszej szkoły wezmą udział w artystycznym projekcie organizowanym w Krakowie z okazji Światowego Dnia Praw Człowieka. Grupa gimnazjalistów ze szkoły artystycznej zaprezentuje się plastycznie i muzycznie w […]

Czytaj więcej

Wyniki z Egzaminu Ósmoklasisty

Nasza klasa VIII uzyskała bardzo wysokie wyniki z Egzaminu Ósmoklasisty. Gratulujemy Nauczycielom, jesteśmy dumni z młodzieży!!!! Życzymy Wam samych sukcesów w nowych szkołach!!!! EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 22

Czytaj więcej

Dziamstory i inne animowane historie

23 i 24 czerwca uczniowie klas IV-VI naszej szkoły brali udział w warsztatach, podczas których poznawali tajniki powstawania filmu animowanego. Zajęcia prowadził Tomasz Solich z Fundacji „Osiem życzeń”.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content