ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Poławianie ryb i eksperymentów

Mijają kolejne dni pleneru a wraz z nimi przybywają nowe przygody. W ciągu ostatnich dni (4-6 września) odbyły się wycieczki do Gdyni. Byliśmy w Centrum Nauki Experyment, gdzie mogliśmy uczestniczyć w wykładach, bawić się iluzją, rozwiązywać łamigłówki i przeprowadzać różne doświadczenia. Każdy z nas mógł poczuć się jak naukowiec. W drugiej części wycieczki zwiedzaliśmy Akwarium Gdyńskie, w którym u wybrzeży Bałtyku obok budynku łowiliśmy różne morskie stworzonka, oglądaliśmy już specjalnie przygotowane okazy pod mikroskopem oraz każdy mógł dotknąć nawet ryby. Wszystkie wycieczki zakończyły się szczęśliwie a każdy z nas na pewno przywiezie ciekawe pamiątki i wspomnienia.

Aleksandra Birecka, klasa II gimnazjum

no images were found


Powiązane artykuły

Językowe konkursy

13.11.2017r.,15.11.2017r. oraz 17.11.2017 w naszej szkole odbyły się konkursy z języka francuskiego, angielskiego oraz niemieckiego. Były to konkursy kuratoryjne, które organizowane są w kilku etapach.

Czytaj więcej

Mistrzowskie felietony

24 marca pan Maciej Pinkwart, założyciel i nauczyciel naszej szkoły obchodził w Willi Kmicic swoje 70 urodziny oraz 50 rocznicę twórczości literackiej.

Czytaj więcej

Wspomnienie o Wisławie Szymborskiej

16 kwietnia 2014 r. w auli naszej szkoły odbyło się spotkanie uczniów gimnazjum POSA z panem Michałem Rusinkiem.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content