ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Poławianie ryb i eksperymentów

Mijają kolejne dni pleneru a wraz z nimi przybywają nowe przygody. W ciągu ostatnich dni (4-6 września) odbyły się wycieczki do Gdyni. Byliśmy w Centrum Nauki Experyment, gdzie mogliśmy uczestniczyć w wykładach, bawić się iluzją, rozwiązywać łamigłówki i przeprowadzać różne doświadczenia. Każdy z nas mógł poczuć się jak naukowiec. W drugiej części wycieczki zwiedzaliśmy Akwarium Gdyńskie, w którym u wybrzeży Bałtyku obok budynku łowiliśmy różne morskie stworzonka, oglądaliśmy już specjalnie przygotowane okazy pod mikroskopem oraz każdy mógł dotknąć nawet ryby. Wszystkie wycieczki zakończyły się szczęśliwie a każdy z nas na pewno przywiezie ciekawe pamiątki i wspomnienia.

Aleksandra Birecka, klasa II gimnazjum

no images were found


Powiązane artykuły

Muzyczne wakacje i nagranie płyty

5 października „Galeria Jednego Autora” w Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury zaprosiła na koncert uczestników Letnich Warsztatów Wokalnych pod kierunkiem pani  Pauliny Martini.

Czytaj więcej

Jesień w muzyce

22 października, w sali koncertowej naszej szkoły odbył się „Koncert jesienny” w wykonaniu uczniów klasy fletu, klarnetu, akordeonu i gitary oraz szkolnego zespołu wokalnego. Koncert prowadziła pani Mirosława Lubowicz, która także była organizatorem koncertu.

Czytaj więcej

Szkolni politycy

W ostatnich dniach udało się ustalić osoby, które najprawdopodobniej zasiądą w samorządzie szkoły.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content