ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Półmetkowe arcydzieła

Od początku lutego 2015 w holu budynku szkoły muzycznej można oglądać wystawę prac plastycznych. Stworzyli ją uczniowie naszej szkoły klas III, VI, VII, VIII i IX.

Rysunki powstały pod kierunkiem pani Lidii Rosińskiej na lekcjach plastyki, form użytkowych, rysunku i malarstwa oraz liternictwa. Są to wybrane prace i pokazują osiągnięcia pierwszego semestru naszych uczniów. Będzie można ja oglądać do połowy kwietnia.

Alicja Bachleda


Powiązane artykuły

XV Spotkanie z poezją

22 marca 2017 roku o godzinie 17:00 w Teatrze Witkacego w Zakopanem odbyła się jubileuszowa, XV Gala Poezji. W tym roku nauczyciele literatury – Agnieszka Warek i Maciej Pinkwart nominowali do udziału w „Gali 2017” […]

Czytaj więcej

W finale konkursu filmowego

Gimnazjaliści z fakultetu literackiego z klasy IX, w składzie: Aleksandra Banak, Aleksandra Dziedzina, Anna Grzegorczyk, Szymon Marchewka i Agnieszka Utracka zostali finalistami Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego „Zoom na młodzież”. Na festiwal filmowy zgłosili wyprodukowany podczas tegorocznego […]

Czytaj więcej

Plenerowe radio

Fakultet literacki z klasy VIII próbuje, zwykle na plenerze, swoich sił w przygotowywaniu audycji radiowych. Zapraszamy do posłuchania audycji radiowych ART FM, które powstały w tym roku w Jarosławcu.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content