ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pomagamy zwierzętom

W szkole trwa akcja pomocy Fundacji ,,Zwierzęta Podhala”. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.

Fundacja ,,Zwierzęta Podhala” powstała 2019 r.  z potrzeby kochania tych niekochanych.

Celem fundacji jest ratowanie podhalańskich zwierząt. Uratowane zwierzęta znajdują tutaj schronienie, opiekę, a z czasem nowych kochających opiekunów.

Zbierane są pieniądze na zakup specjalistycznej karmy weterynaryjnej dla niepełnosprawnych psów, która jest łagodna dla żołądka, karmy dla alergików i karmy wspomagającej stawy. Zakupioną karmę przekażemy Fundacji. 

Akacja pomocy trwa do 20.12.2021

Plakat przygotowała: Amelia Harasimowicz kl. VIII 

(red)

 


Powiązane artykuły

Groźniejsza niż uderzenie

8 grudnia, w poniedziałek na sali koncertowej naszej szkoły odbyły się warsztaty dotyczące Cyberprzemocy. Od godziny 8.00 do około godziny 9.00 dla gimnazjum, a zaraz po nim w warsztatach uczestniczyły klasy IV-VI.

Czytaj więcej

„Les Miserables” i Warszawa zimową porą

25.02.2011 gimnazjaliści POSA wyjechali do Warszawy. Głównym celem wycieczki był udział w spektaklu teatralnym w Teatrze Roma pt. „Les Miserables”. W miniony piątek, o godzinie 04.20 nad ranem gimnazjum POSA ruszyło na podbój Warszawy zimową […]

Czytaj więcej

Artystyczny Ojców

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi, od 14-16 kwietnia odbył się plener artystyczny klas IV – VI. W tym roku starsi juniorzy szkoły artystycznej odwiedzili Ojców. Uczestniczyli w wycieczkach krajoznawczych i zajęciach artystycznych prowadzonych przez panią Lidię […]

Czytaj więcej
Skip to content