ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pomysłowe dynie

Klasa III ze swoją Jack-o’-lantern, fot. p. Karolina Sikorska

Klasa III, VIII i i V zostały zwycięzcami holloweenowego konkursu na „najciekawszą dynię”. Jego organizatorem był samorząd szkolny pod opieką pani Karoliny Sikorskiej.

 W konkursie wzięły udział wszystkie klasy. Głównym zadaniem było wykonanie najciekawszej i najbardziej pomysłowej Jack-o’-lantern, czyli Halloweenowej lampy wykonanej z wydrążonej dyni. Aby osiągnąć zamierzony cel, uczniowie w każdej klasie współpracowali wspólnie wymyślając oraz wykonując swoją pracę.

29 października spotkało się jury w składzie: Zofia Marchalewicz, Kamila Gut, Franciszek Zięba, Franciszek Suchowian oraz p. Karolina Sikorska. Prace oceniano biorąc pod uwagę pomysłowość oraz estetykę wykonania. – Wszystkie prace były wspaniałe, niezwykle pomysłowe i co najważniejsze, wykonane wspólnymi siłami – podsumowała konkurs pani Karolina Sikorska. Ostatecznie jury podjęło  decyzję przyznając: I miejsce – klasie III, II miejsce – klasie VIII, III miejsce – klasie V oraz dwa wyróżnienia: klasie I oraz klasie II.

Samorząd Szkolny pragnie bardzo podziękować za zaangażowanie wszystkich uczniów szkoły. Liczymy na podobnie entuzjastyczne przyjęcie naszych kolejnych pomysłów – dodała w imieniu samorządu pani Karolina.

(red)

fot. p. Karolina Sikorska

received_264066165730482

Zdjęcie 1 z 8


Powiązane artykuły

„Artystyczna na opornych” – film sprzed 10 lat!

W tym roku obchodzimy 25-lecie naszej szkoły. Niedługo „Galą Poezji” w Teatrze Witkacego rozpoczniemy obchody jubileuszu. Tymczasem zapraszamy na filmik, który nagrali nasi uczniowie (teraz już absolwenci kończący studia:)) z okazji 15- lecia szkoły, dziesięć […]

Czytaj więcej

Wiosenny plener w zimowej aurze

Od 19 do 21 kwietnia klasy Iv, V i VI wybrały się na trzydniowy plener do Krynicy Zdrój. Mieszkali tam w pensjonacie „Prometówka”.

Czytaj więcej

Junior reporter: Ferie na nartach z przyjaciółmi

Wszyscy uczniowie powoli o zimowych feriach zapominają wciągając się coraz bardziej w wir nauki. Młodzi reporterzy z klasy II przypominają o nich swoimi relacjami.

Czytaj więcej
Skip to content