ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Popołudnie wśród Świętych

W piątek 29 października w Sali koncertowej ZPSA odbyło się święto popularnie przez uczniów nazywane „Santa Party”. Impreza organizowana jest dopiero po raz drugi w naszej szkole przez nauczycielkę religii, panią Lilianę Florek.

W piątkowej imprezie udział głownie wzięli uczniowie z klas 1-6. Gimnazjaliści początkowo nie mogli w niej uczestniczyć, jednak ostatecznie również bawili się podczas tego święta. Na początku odbyła się prezentacja każdego, przebranego ucznia, który za zadanie miał powiedzieć za kogo jest przebrany. Następnie uczniowie tańczyli i śpiewali do różnych religijnych piosenek. W programie był także poczęstunek słodkościami przyniesionymi przez uczniów. Na koniec wszyscy wspólnie się bawili grając, np. w autobus. Zabawy prowadziła była uczennica naszej szkoły Weronika Możdżeń.

tekst i fot. Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

W piątek wsiadamy do krakowskiego „Tramwaju tolerancji”

W najbliższy piątek, (10 grudnia 2010 roku) uczniowie naszej szkoły wezmą udział w artystycznym projekcie organizowanym w Krakowie z okazji Światowego Dnia Praw Człowieka. Grupa gimnazjalistów ze szkoły artystycznej zaprezentuje się plastycznie i muzycznie w […]

Czytaj więcej

Koncert dla seniorów

2 lutego kilkoro uczniów z naszej szkoły i dwie uczennice PSM odwiedzili Pałac Seniora „Stary Klasztor” w Rokicinach Podhalańskich. Celem wyjazdu był koncert dla mieszkańców domu seniora.

Czytaj więcej

Nagroda za najlepsze zdjęcia w naszych rękach

Wideoklip, zrealizowany przez fakultet literacki z IX klasy, w składzie: Aleksandra Banak, Aleksandra Dziedzina, Agnieszka Grzegorczyk, Szymon Marchewka i Agnieszka Utracka otrzymał nagrodę za najlepsze zdjęcia w konkursie filmowym „Zoom na młodzież”. W sobotę, gimnazjaliści […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content