ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Popołudnie wśród Świętych

W piątek 29 października w Sali koncertowej ZPSA odbyło się święto popularnie przez uczniów nazywane „Santa Party”. Impreza organizowana jest dopiero po raz drugi w naszej szkole przez nauczycielkę religii, panią Lilianę Florek.

W piątkowej imprezie udział głownie wzięli uczniowie z klas 1-6. Gimnazjaliści początkowo nie mogli w niej uczestniczyć, jednak ostatecznie również bawili się podczas tego święta. Na początku odbyła się prezentacja każdego, przebranego ucznia, który za zadanie miał powiedzieć za kogo jest przebrany. Następnie uczniowie tańczyli i śpiewali do różnych religijnych piosenek. W programie był także poczęstunek słodkościami przyniesionymi przez uczniów. Na koniec wszyscy wspólnie się bawili grając, np. w autobus. Zabawy prowadziła była uczennica naszej szkoły Weronika Możdżeń.

tekst i fot. Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

In Limbo po raz ostatni

W piątek (12 października) po raz ostatni można było zobaczyć projekt teatralno taneczny pt „In Limbo”. Premiera spektaklu odbyła się 23 września w Teatrze Witkacego na scenie w TTA. Reżyserem i choreografem jest pani Anita […]

Czytaj więcej

Następnym razem Biecz

Aleksandra Banak i Klaudia Wiśniowska oraz Paulina Mróz i Hanna Brzosko to pary, które podczas wtorkowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintona zajęły 1 miejsce. Zawody odbyły się 15 listopada 2016r. w Gimnazjum nr 2 w […]

Czytaj więcej

Komu książkę, komu…

13 listopada rozpoczął się w naszej szkole kiermasz książek organizowany, jak co roku, przez panią Agnieszkę Warek, nauczycielkę języka polskiego.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content