ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Popołudnie wśród Świętych

W piątek 29 października w Sali koncertowej ZPSA odbyło się święto popularnie przez uczniów nazywane „Santa Party”. Impreza organizowana jest dopiero po raz drugi w naszej szkole przez nauczycielkę religii, panią Lilianę Florek.

W piątkowej imprezie udział głownie wzięli uczniowie z klas 1-6. Gimnazjaliści początkowo nie mogli w niej uczestniczyć, jednak ostatecznie również bawili się podczas tego święta. Na początku odbyła się prezentacja każdego, przebranego ucznia, który za zadanie miał powiedzieć za kogo jest przebrany. Następnie uczniowie tańczyli i śpiewali do różnych religijnych piosenek. W programie był także poczęstunek słodkościami przyniesionymi przez uczniów. Na koniec wszyscy wspólnie się bawili grając, np. w autobus. Zabawy prowadziła była uczennica naszej szkoły Weronika Możdżeń.

tekst i fot. Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

Wszyscy jesteśmy poetami!

Od 4 grudnia 2013 roku uczniowie klas gimnazjalnych naszej szkoły oraz kilku uczniów z Gimnazjum przy ZSO im. O. Balzera w Zakopanem uczestniczą w warsztatach Slamu Poetyckiego prowadzonych przez Wojciecha Cichonia i Grzegorza Bruszewskiego. W […]

Czytaj więcej

Nowe oblicze Niemiec

We wtorek 10 maja odbyły się prezentacje uczniów klasy 8 uczęszczających na zajęcia z języka niemieckiego.

Czytaj więcej

Komu książkę, komu…

13 listopada rozpoczął się w naszej szkole kiermasz książek organizowany, jak co roku, przez panią Agnieszkę Warek, nauczycielkę języka polskiego.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content