ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Popularność to nie wszystko

W tym roku nasze „Topiki”, czyli konkurs na najpopularniejszego ucznia naszej szkoły będzie odbywał się pod hasłem „Hawaje”. Finał zapowiedziano na 27 maja 2015 w Sali koncertowej, w budynku PSM o godzinie 10.00.

Każda z klas przygotowuje na ten dzień krótkie przedstawienie swojego kandydata. Występ nie może trwać więcej niż 5 minut. W tym roku zmienił się regulamin – film nie jest dopuszczany do konkursu (możliwy jest jedynie w połączeniu z inną formą występu).

Topiki dzielą się on na dwie części:

– wybory wewnątrzklasowe

– wybory ogólnoszkolne.

Uczniowie do 06.02 mieli obowiązek wybrać i zgłosić jednego kandydata ze swojej klasy.

Dnia 09.02 powinna pojawić się lista kandydatów. Do dnia 24 kwietnia klasy muszą poinformować organizatorów o formie swojego występu. Od dnia 27 kwietnia będzie trwać kampania (plakaty, reklamy itp.).

Alicja Bachleda


Powiązane artykuły

Profilaktyka przede wszystkim

We wtorek (09.11.10) w naszej szkole odbyło się spotkanie gimnazjalistów z młodszym aspirantem policji Dariuszem Stósem. Tematami rozmów były problemy nieletnich z prawem jak i zachowania demoralizujące, które coraz częściej dotykają młodzież. Pan policjant rozmawiając […]

Czytaj więcej

Moja bajka na angielskim

9 grudnia 2018 roku, o godzinie 9.00, w szkolnej świetlicy, odbył się w ramach lekcji angielskiego, występ teatralny klasy 8 POSA dla uczniów Gimnazjum nr.2.

Czytaj więcej

Poetyckie nominacje

Już wiemy, że Wielka Gala Poezji, coroczne święto poezji w naszej szkole odbędzie się 28 marca 2014 roku. To dobra wiadomość, bo wszystko wskazywało na to, że w tym roku Gali nie będzie.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content