ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Popularność to nie wszystko

W tym roku nasze „Topiki”, czyli konkurs na najpopularniejszego ucznia naszej szkoły będzie odbywał się pod hasłem „Hawaje”. Finał zapowiedziano na 27 maja 2015 w Sali koncertowej, w budynku PSM o godzinie 10.00.

Każda z klas przygotowuje na ten dzień krótkie przedstawienie swojego kandydata. Występ nie może trwać więcej niż 5 minut. W tym roku zmienił się regulamin – film nie jest dopuszczany do konkursu (możliwy jest jedynie w połączeniu z inną formą występu).

Topiki dzielą się on na dwie części:

– wybory wewnątrzklasowe

– wybory ogólnoszkolne.

Uczniowie do 06.02 mieli obowiązek wybrać i zgłosić jednego kandydata ze swojej klasy.

Dnia 09.02 powinna pojawić się lista kandydatów. Do dnia 24 kwietnia klasy muszą poinformować organizatorów o formie swojego występu. Od dnia 27 kwietnia będzie trwać kampania (plakaty, reklamy itp.).

Alicja Bachleda


Powiązane artykuły

Zajrzyjmy do pracowni plastycznej

W jednej ze sal Białego Domu znajduje się pracownia, w której pracują uczniowie fakultetu plastycznego.

Czytaj więcej

Zapraszamy na finał slamu poetyckiego

Zapraszamy gorąco wszystkich na finał warsztatów slamu poetyckiego, który odbędzie się w piątek, 4 grudnia 2015 r. o godz. 17 w sali koncertowej naszej szkoły. W finale wystąpią gimnazjaliści z POSA.

Czytaj więcej

Mistrzowie slamu 2015

Bronek Gębik został zwycięzcą tegorocznego slamu poetyckiego. Jak co roku w naszej szkole odbyły się warsztaty poetyckie zakończone turniejem słowa mówionego.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content