ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Popularność to nie wszystko

W tym roku nasze „Topiki”, czyli konkurs na najpopularniejszego ucznia naszej szkoły będzie odbywał się pod hasłem „Hawaje”. Finał zapowiedziano na 27 maja 2015 w Sali koncertowej, w budynku PSM o godzinie 10.00.

Każda z klas przygotowuje na ten dzień krótkie przedstawienie swojego kandydata. Występ nie może trwać więcej niż 5 minut. W tym roku zmienił się regulamin – film nie jest dopuszczany do konkursu (możliwy jest jedynie w połączeniu z inną formą występu).

Topiki dzielą się on na dwie części:

– wybory wewnątrzklasowe

– wybory ogólnoszkolne.

Uczniowie do 06.02 mieli obowiązek wybrać i zgłosić jednego kandydata ze swojej klasy.

Dnia 09.02 powinna pojawić się lista kandydatów. Do dnia 24 kwietnia klasy muszą poinformować organizatorów o formie swojego występu. Od dnia 27 kwietnia będzie trwać kampania (plakaty, reklamy itp.).

Alicja Bachleda


Powiązane artykuły

Warsztaty fotograficzne – kolejna odsłona

W piątek, 7 stycznia odbyły się kolejne warsztaty fotografii otworkowej. Tym razem wzięli w nich udział uczniowie z klasy V i gimnazjaliści z fakultetu plastycznego z klasy II. Prezentujemy galerię zdjęć – efektów pracy naszych […]

Czytaj więcej

Powrót ze srebrem

Podczas czwartkowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu uczennica naszej szkoły Zuzanna Mrugacz z kl. 3 gimnazjum zajęła 2 miejsce w stylu klasycznym.

Czytaj więcej

Miss and Mister Underwater

Ruszyły przygotowania ,,Topików”- corocznego konkursu na najpopularniejszą osobę w szkole. Organizatorami zabawy jest klasa IX, a tematem Topików w tym roku został ,,Podwodny świat”.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content