ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Popularność to nie wszystko

W tym roku nasze „Topiki”, czyli konkurs na najpopularniejszego ucznia naszej szkoły będzie odbywał się pod hasłem „Hawaje”. Finał zapowiedziano na 27 maja 2015 w Sali koncertowej, w budynku PSM o godzinie 10.00.

Każda z klas przygotowuje na ten dzień krótkie przedstawienie swojego kandydata. Występ nie może trwać więcej niż 5 minut. W tym roku zmienił się regulamin – film nie jest dopuszczany do konkursu (możliwy jest jedynie w połączeniu z inną formą występu).

Topiki dzielą się on na dwie części:

– wybory wewnątrzklasowe

– wybory ogólnoszkolne.

Uczniowie do 06.02 mieli obowiązek wybrać i zgłosić jednego kandydata ze swojej klasy.

Dnia 09.02 powinna pojawić się lista kandydatów. Do dnia 24 kwietnia klasy muszą poinformować organizatorów o formie swojego występu. Od dnia 27 kwietnia będzie trwać kampania (plakaty, reklamy itp.).

Alicja Bachleda


Powiązane artykuły

W milczeniu

10 listopada klasa VIII i IX, wraz z Panią Lilianą Florek i Panią Barbarą Łętowską, wybrały się na jednodniową wycieczkę do Oświęcimia. Zwiedzili obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau.

Czytaj więcej

Czy w muzeum wszystko wolno?

12 kwietnia klasy 2, 3 i 5 pojechały na wycieczkę do Warszawy. Jako opiekunki pojechały z nimi Pani Justyna Jasiorkowska, Pani Magda Łukasik i Pani Katarzyna Rogowska.


Czytaj więcej

Co to jest guma warszawska?

6.05 od godziny 9 do około 14 odbywały się  warsztaty z tradycyjnych technik fotograficznych  dla fakultetu plastycznego klasy VIII. Prowadzone były pana Michała Niecia w asyście pani Magdaleny Rząsy  w galerii Antoniego. Uczniowie biorący w […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content