ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Posa Music Show 2022

W kategorii klas I-III miejsce I – Małgorzata Stachowicz, miejsce II- Hania Kubicka, a III – Aleksandra oraz Małgosia Stachowicz, które wystąpiły w duecie. Wyróżnienie otrzymały Helena Zięba-Drzymalska i Kalina Sawik. W kategorii klas IV-VI Zofia Marchalewicz oraz Roksana Lis. Natomiast Zofia i Amelia Wojtyczko w kategorii klas VII-VIII. W kategorii klas IV-VI oraz VII-VIII nie przyznano II i III miejsc.
Oto zwycięzcy tegorocznego konkursu angielskiej piosenki „Posa Music Show”.

 
Konkurs odbył się 21 kwietnia w sali koncertowej szkoły muzycznej. Został zorganizowany przez Panie Karolinę Sikorską oraz Magdalenę Łukasik. Jury oceniało zdolności muzyczne, wyraz artystyczny  przede wszystkim wymowę angielską. Poza konkursem wystąpiła część klasy ósmej, która zaprezentowała piosenkę pt. ” We Don’t Talk About Bruno” oraz Wojciech Bochnak z kl. V  w utworze pt. „Hey hey Rise Up”. Przed ogłoszeniem wyników Wojtek Bochnak zaśpiewał też ukraińską pieśń.
Maria Bochnak
 

Powiązane artykuły

Wspomnień z pleneru ciąg dalszy – kl. III

Trwają przygotowania do pokazu poplenerowego. Zanim na nim się spotkamy zapraszamy na kolejne wspomnienia – tym razem uczniów z klasy III.

Czytaj więcej

Biegnij z Żabą

Mimo wycieczek, które się ostatnio odbyły nasi szkolni sportowcy nie pozwolili sobie na odpoczynek. Uczniowie chętnie zaczynają poranek od małej rozgrzewki. W słońce czy w deszcz, od poniedziałku do piątku wraz z panem Żabą biegamy […]

Czytaj więcej

Zapraszamy na finał warsztatów slamu poetyckiego

Finał warsztatów slamu, w których biorą udział nasi gimnazjaliści i gimnazjaliści z ZSO im. O. Balzera odbędzie się w sali koncertowej ZPSA, ul. Sienkiewicza 12, 25.11. 2016 r o godz. 16.30. ZAPRASZAMY

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content