ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Posa Music Show 2022

W kategorii klas I-III miejsce I – Małgorzata Stachowicz, miejsce II- Hania Kubicka, a III – Aleksandra oraz Małgosia Stachowicz, które wystąpiły w duecie. Wyróżnienie otrzymały Helena Zięba-Drzymalska i Kalina Sawik. W kategorii klas IV-VI Zofia Marchalewicz oraz Roksana Lis. Natomiast Zofia i Amelia Wojtyczko w kategorii klas VII-VIII. W kategorii klas IV-VI oraz VII-VIII nie przyznano II i III miejsc.
Oto zwycięzcy tegorocznego konkursu angielskiej piosenki „Posa Music Show”.

 
Konkurs odbył się 21 kwietnia w sali koncertowej szkoły muzycznej. Został zorganizowany przez Panie Karolinę Sikorską oraz Magdalenę Łukasik. Jury oceniało zdolności muzyczne, wyraz artystyczny  przede wszystkim wymowę angielską. Poza konkursem wystąpiła część klasy ósmej, która zaprezentowała piosenkę pt. ” We Don’t Talk About Bruno” oraz Wojciech Bochnak z kl. V  w utworze pt. „Hey hey Rise Up”. Przed ogłoszeniem wyników Wojtek Bochnak zaśpiewał też ukraińską pieśń.
Maria Bochnak
 

Powiązane artykuły

Dla marszałka Piłsudskiego

10 listopada nasi uczniowie wzięli udział w XXIV Sztafetowym Biegu Niepodległości im. Józefa Piłsudskiego. Sztafeta z podstawówki zajęła ósme miejsce, a grupa z gimnazjum szóste.

Czytaj więcej

Rzeźba utworu muzycznego

Piątego i szóstego kwietnia bieżącego roku, gimnazjaliści z fakultetu plastycznego brali udział w warsztatach z płaskorzeźby. Warsztaty odbyły się w naszej szkole.

Czytaj więcej

Ogólnopolski sukces filmowy

Konrad Jonek i Aleksandra Chrobak z III klasy naszego gimnazjum zdobyli II miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Filmu Dokumentalnego pt. „Świat wokół mnie”. Tak jury konkursu oceniło przygotowany przez nich film pt. „Deska – opcja […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content