ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

POSA Music show już wkrótce

25 listopada odbędzie kolejna edycja szkolnego konkursu piosenki wykonywanej w języku obcym. Do niedawna uczestnicy wybierali głównie utwory w języku angielskim, w ostatnich latach popularne robią się też piosenki francuskie i niemieckie. Do konkursu można zgłaszać się do 20 listopada (zgłoszenia przyjmują panie: Magdalena Łukasik i Karolina Sikorska). Poniżej regulamin konkursu.

Regulamin ” Posa Music Show”

1. Uczniowie mogą zgłaszać się do konkursu do 20.11.2011.

2. Piosenki można wykonywać w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, po uzgodnieniu z nauczycielem również w innym języku obcym.

3 .Uczniowie proszeni są o wcześniejsze dostarczenie tekstów piosenek, oraz płyty z muzyką (jeśli potrzebują podkładu muzycznego).

4 .W konkursie oceniana będzie wartość muzyczna, poprawność językowa, jakość artystyczna.

5.Uczniowie mogą występować indywidualnie lub w grupach.

6.Konkurs podzielony jest na trzy grupy wiekowe: klasy 1-3, 4-6,7-9.

7.Każdy uczestnik może wykonać maksymalnie dwa utwory.


Powiązane artykuły

Smyczki i gitary

W poniedziałek 16 grudnia 2013 roku o godz. 10.00 w auli naszej szkoły odbyła się audycja uczniów klasy II i III POSA. Wystąpiły dzieci należące do sekcji instrumentów smyczkowych i gitary. Koncert prowadził nauczyciel gitary […]

Czytaj więcej

Święto duchów

29 października, w naszej szkole, odbyło się Halloween organizowane przez klasę 3 gimnazjum, panią Karolinę Sikorską i panią Magdalenę Łukasik. Podczas zabawy odbyły się różnego rodzaju tematyczne konkursy, między innymi na najciekawsze przebranie.

Czytaj więcej

Śnieżka i Kopciuszek na scenie

31 maja najmłodsi uczniowie z klasy I i III zaprezentowali przedstawienia teatralne przygotowane podczas zajęć teatralnych z panią Katarzyną Pietrzyk. Spektakle pokazane zostały w „Jasnym Pałacu” w Zakopanem.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content