ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

POSA Music show już wkrótce

25 listopada odbędzie kolejna edycja szkolnego konkursu piosenki wykonywanej w języku obcym. Do niedawna uczestnicy wybierali głównie utwory w języku angielskim, w ostatnich latach popularne robią się też piosenki francuskie i niemieckie. Do konkursu można zgłaszać się do 20 listopada (zgłoszenia przyjmują panie: Magdalena Łukasik i Karolina Sikorska). Poniżej regulamin konkursu.

Regulamin ” Posa Music Show”

1. Uczniowie mogą zgłaszać się do konkursu do 20.11.2011.

2. Piosenki można wykonywać w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, po uzgodnieniu z nauczycielem również w innym języku obcym.

3 .Uczniowie proszeni są o wcześniejsze dostarczenie tekstów piosenek, oraz płyty z muzyką (jeśli potrzebują podkładu muzycznego).

4 .W konkursie oceniana będzie wartość muzyczna, poprawność językowa, jakość artystyczna.

5.Uczniowie mogą występować indywidualnie lub w grupach.

6.Konkurs podzielony jest na trzy grupy wiekowe: klasy 1-3, 4-6,7-9.

7.Każdy uczestnik może wykonać maksymalnie dwa utwory.


Powiązane artykuły

Akademia Pana Kleksa

4 kwietnia w Teatrze Witkacego w Zakopanem odbyło się przedstawienie pt. „Akademia pan Kleksa”. Spektakl zobaczyli uczniowie z V i VI klasy naszej szkoły.

Czytaj więcej

Region zwiedzony

29 kwietnia odbyła się druga wycieczka klasy 2 gimnazjum w ramach przedmiotu Wiedza o Regionie. Swoją ostatnią wycieczkę ma też za sobą klasa 1 gimnazjum.

Czytaj więcej

„Grupa o mało co taka sama” zagrała dla Absolwentów 2010

Już po raz dziewiąty w naszej szkole odbyła się uroczystość „Profesorów”, podczas której, w ten tradycyjny już dla POSA sposób, pożegnaliśmy opuszczających nas gimnazjalistów z klasy III. „Profesory 2010” zorganizowała Akademia Profesorów, tym razem zamieniona […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content