ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

POSA na zimowo

W środę, 16.03 klasy I-VIII POSA uczestniczyły w zimowych zawodach szkolnych odbywających się pod Nosalem. Uczniowie konkurowali w trzech kategoriach: na nartach, snowboardzie oraz zjeździe na „byle czym”.

Uczestnicy zjeżdżający na nartach rywalizowali z osobami ze swojej klasy (oprócz klas VI i VII, które zostały połączone), ci, którzy zdecydowali się na zjazd na snowboardzie nie byli podzieleni na kategorie wiekowe, zaś uczestnicy zjazdu na „byle czym” byli podzieleni na klasy I-III, IV-VI oraz VII-VIII. Pierwsze miejsce w zjeździe na nartach zdobyli w swoich kategoriach: Maria Tarnawska z klasy I, Magdalena Buńda z klasy II, Faustyna Gajzler z klasy III, Filip Jakubiak z klasy IV, Kamila Gut z klasy V, Franciszek Zięba z klasy VII oraz Wiktoria Buńda z klasy VIII. W zjeździe na snowboardzie zwyciężył Łukasz Dawidek z klasy VI. W zjeździe na „byle czym” pierwsze miejsce w kategorii klas I-III zdobyły Faustyna Gajzler oraz Helena Górka, klas IV-VI ex aequo Piotr Bystrowski oraz Marat Harasimowicz oraz klas VII-VIII Barbara Kowalska wraz z Mają Wyraz. Zawody zostały zorganizowane przez Radę Rodziców przy pomocy pani Karoliny Jędrysiak oraz pana Tomasza Sobańskiego. Uczniowie na miejscu mieli zapewnione picie i jedzenie.

Natalia Styrczula 

fot. Maria Bochnak

Ewa Czerwieniec


Powiązane artykuły

Laureaci POSA MUSIC SHOW

Powróćmy jeszcze na chwilę do szkolnego konkursu piosenki obcojęzycznej. Zapraszamy na krótką relację filmową. Przypomnijmy laureatów. Kategoria: szkoła podstawowa, klasy I-III I miejsce: Małgosia Orawiec (kl. II) II miejsce: Zosia Jakubiec (kl. I) III miejsce: […]

Czytaj więcej

Warsztaty fletowe

W niedzielny wieczór, 1 października, w naszej szkole odbył się  koncert inaugurujący XIX Ogólnopolskie Warsztaty Fletowe.

Czytaj więcej

Przygotowania do „Tatrzańskiej Jesieni”

Na początku października uczniowie z Fakultetu Plastycznego z klasy VIII wraz z panią Magdaleną Rząsą wybrali się do Doliny Pięciu Stawów na plener fotograficzny. Opiekujący się grupą przewodnik, pan Marcin Rząsa przekazał uczestnikom wyprawy garść […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content