ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

POSA PŁYWA

Fot. Olga Gębik

28 i 29 listopada w Centralnym Ośrodku Sportowym w Zakopanem odbyły się pływackie międzyszkolne zawody. Nasza szkoła wystawiła ok.30 zawodników ze szkoły podstawowej i gimnazjum. W każdej grupie wiekowej odnotowaliśmy spore sukcesy.

28 listopada rozegrano zawody dla szkół podstawowych. Zawodnicy podzieleni byli na 3 kategorie: 1-2 klasa, 3-4 klasa, 5-6 klasa, osobno były liczone czasy dziewczyn i czasy chłopców. Z naszej szkoły na podium stanęli:

Zosia Stankiewicz z klasy IV (1 miejsce), Nicoletta Cygan z klasy II (2 miejsce), Antoni Cukier z klasy I (2 miejsce), Miłosz Marcisz z klasy V (2 miejsce), oraz Mrugacz Zuzanna z klasy VI (2 miejsce).

Dzień później odbyły się zawody dla szkół gimnazjalnych, które podzielono na dwie kategorie: styl klasyczny oraz styl dowolny. Z POSA na podium stanęli:

Sabina Kowalczyk z klasy VII (1 miejsce), Jasiek Fijałkowski z klasy VIII (2 miejsce), Marcelina Jasińska z klasy VIII (2 miejsce). Odbyła się również sztafeta, w której nasza szkoła, w składzie: Klimek Bachleda, Jasiek Fijałkowski, Marcelina Jasińska oraz Sabina Kowalczyk zajęła bardzo dobre II miejsce. GRATULUJEMY!

Olga Gębik


Powiązane artykuły

Niewiedza na lekcji motorem dla kreatywności

Na jednej z lekcji chemii klasa 3 gimnazjum przyniosła ze sobą przedmioty nie związane z lekcją – plastelinę i plastikowe korki.

Czytaj więcej

Gwiazdy internetowego teatru?

– Mieliśmy ogromne szczęście, że termin przysyłania prac został przedłużony, inaczej nie moglibyśmy wystartować. Przedstawienie nie było dla nas nowością, ponieważ wystawiałyśmy je w czerwcu, ale za to ciekawym doświadczeniem było wczucie się w gwiazdę […]

Czytaj więcej

Drzwi otwierające marzenia

Na początku obecnego roku szkolnego  rozpoczęła się w naszej szkole akcja malowania drzwi prowadzących do poszczególnych sal. Każda klasa przygotowywała swój projekt, a następnie przy pomocy farb przenosiła pomysły na drzwi. Jak się dowiedzieliśmy, zadanie […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content