ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

POSA PŁYWA

Fot. Olga Gębik

28 i 29 listopada w Centralnym Ośrodku Sportowym w Zakopanem odbyły się pływackie międzyszkolne zawody. Nasza szkoła wystawiła ok.30 zawodników ze szkoły podstawowej i gimnazjum. W każdej grupie wiekowej odnotowaliśmy spore sukcesy.

28 listopada rozegrano zawody dla szkół podstawowych. Zawodnicy podzieleni byli na 3 kategorie: 1-2 klasa, 3-4 klasa, 5-6 klasa, osobno były liczone czasy dziewczyn i czasy chłopców. Z naszej szkoły na podium stanęli:

Zosia Stankiewicz z klasy IV (1 miejsce), Nicoletta Cygan z klasy II (2 miejsce), Antoni Cukier z klasy I (2 miejsce), Miłosz Marcisz z klasy V (2 miejsce), oraz Mrugacz Zuzanna z klasy VI (2 miejsce).

Dzień później odbyły się zawody dla szkół gimnazjalnych, które podzielono na dwie kategorie: styl klasyczny oraz styl dowolny. Z POSA na podium stanęli:

Sabina Kowalczyk z klasy VII (1 miejsce), Jasiek Fijałkowski z klasy VIII (2 miejsce), Marcelina Jasińska z klasy VIII (2 miejsce). Odbyła się również sztafeta, w której nasza szkoła, w składzie: Klimek Bachleda, Jasiek Fijałkowski, Marcelina Jasińska oraz Sabina Kowalczyk zajęła bardzo dobre II miejsce. GRATULUJEMY!

Olga Gębik


Powiązane artykuły

Ogólnopolski sukces filmowy

Konrad Jonek i Aleksandra Chrobak z III klasy naszego gimnazjum zdobyli II miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Filmu Dokumentalnego pt. „Świat wokół mnie”. Tak jury konkursu oceniło przygotowany przez nich film pt. „Deska – opcja […]

Czytaj więcej

Twórcze Szaleństwo

W październiku w ramach zajęć biologii z panią Pauliną Zimak klasa pierwsza gimnazjum prezentowała modele komórek roślinnych, zwierzęcych lub bakterii. Projekty zleciła pani Paulina wszystkim uczniom w ramach realizowania tematu „Komórkowa budowa organizmów”.

Czytaj więcej

Wieczór upiorów

27 października w Sali koncertowej ZPSA odbył się halloween przygotowany przez klasę 2 i 3 gimnazjum pod kierunkiem pani Karoliny Sikorskiej i pani Magdy Łukasik.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content