ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

POSA PŁYWA

Fot. Olga Gębik

28 i 29 listopada w Centralnym Ośrodku Sportowym w Zakopanem odbyły się pływackie międzyszkolne zawody. Nasza szkoła wystawiła ok.30 zawodników ze szkoły podstawowej i gimnazjum. W każdej grupie wiekowej odnotowaliśmy spore sukcesy.

28 listopada rozegrano zawody dla szkół podstawowych. Zawodnicy podzieleni byli na 3 kategorie: 1-2 klasa, 3-4 klasa, 5-6 klasa, osobno były liczone czasy dziewczyn i czasy chłopców. Z naszej szkoły na podium stanęli:

Zosia Stankiewicz z klasy IV (1 miejsce), Nicoletta Cygan z klasy II (2 miejsce), Antoni Cukier z klasy I (2 miejsce), Miłosz Marcisz z klasy V (2 miejsce), oraz Mrugacz Zuzanna z klasy VI (2 miejsce).

Dzień później odbyły się zawody dla szkół gimnazjalnych, które podzielono na dwie kategorie: styl klasyczny oraz styl dowolny. Z POSA na podium stanęli:

Sabina Kowalczyk z klasy VII (1 miejsce), Jasiek Fijałkowski z klasy VIII (2 miejsce), Marcelina Jasińska z klasy VIII (2 miejsce). Odbyła się również sztafeta, w której nasza szkoła, w składzie: Klimek Bachleda, Jasiek Fijałkowski, Marcelina Jasińska oraz Sabina Kowalczyk zajęła bardzo dobre II miejsce. GRATULUJEMY!

Olga Gębik


Powiązane artykuły

Zawiła sprawa

19.12.2018 r. o godzinie 9:00 w budynku Gimnazjum nr 2 w sali nr 14 odbył się drugi etap Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego. Do tej części owego konkursu dostał się jeden uczeń z naszej szkoły – Jakub […]

Czytaj więcej

Zdjęcia na podium

W pierwszym półroczu roku szkolnego 2018/2019 nasza szkoła wzięła udział w dwóch konkursach fotograficznych, w których zdobyliśmy miejsca na podium.

Czytaj więcej

Owowcowo-kamienna lekcja

4 października odbył się pokaz prezentacji przygotowanych przez uczniów 2 gimnazjum na zajęcia z biologii i chemii z Panią Pauliną Zimak-Piekarczyk.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content