ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

POSA PŁYWA

Fot. Olga Gębik

28 i 29 listopada w Centralnym Ośrodku Sportowym w Zakopanem odbyły się pływackie międzyszkolne zawody. Nasza szkoła wystawiła ok.30 zawodników ze szkoły podstawowej i gimnazjum. W każdej grupie wiekowej odnotowaliśmy spore sukcesy.

28 listopada rozegrano zawody dla szkół podstawowych. Zawodnicy podzieleni byli na 3 kategorie: 1-2 klasa, 3-4 klasa, 5-6 klasa, osobno były liczone czasy dziewczyn i czasy chłopców. Z naszej szkoły na podium stanęli:

Zosia Stankiewicz z klasy IV (1 miejsce), Nicoletta Cygan z klasy II (2 miejsce), Antoni Cukier z klasy I (2 miejsce), Miłosz Marcisz z klasy V (2 miejsce), oraz Mrugacz Zuzanna z klasy VI (2 miejsce).

Dzień później odbyły się zawody dla szkół gimnazjalnych, które podzielono na dwie kategorie: styl klasyczny oraz styl dowolny. Z POSA na podium stanęli:

Sabina Kowalczyk z klasy VII (1 miejsce), Jasiek Fijałkowski z klasy VIII (2 miejsce), Marcelina Jasińska z klasy VIII (2 miejsce). Odbyła się również sztafeta, w której nasza szkoła, w składzie: Klimek Bachleda, Jasiek Fijałkowski, Marcelina Jasińska oraz Sabina Kowalczyk zajęła bardzo dobre II miejsce. GRATULUJEMY!

Olga Gębik


Powiązane artykuły

Awangardowe Profesory 2011

W środę – 15 czerwca, po południu w kawiarni Teatru Witkacego odbyła się coroczna uroczystość wręczenia „Profesorów”. Jest to specjalne pożegnanie odchodzących z naszej szkoły uczniów klasy III gimnazjum przygotowywane przez grono profesorskie. Nauczyciele co […]

Czytaj więcej

Popularność to nie wszystko

W tym roku nasze „Topiki”, czyli konkurs na najpopularniejszego ucznia naszej szkoły będzie odbywał się pod hasłem „Hawaje”. Finał zapowiedziano na 27 maja 2015 w Sali koncertowej, w budynku PSM o godzinie 10.00.

Czytaj więcej

Portret wielokrotny

Od 12 do 15 kwietnia uczniowie z klasy II gimnazjum: Sandra Ślusarz, Jan Kowalski, Julia Kachnic oraz uczennice z klasy VII: Hanna Brzosko i Hanna Lelek brali udział w warsztatach filmowych w ramach Przeglądu Filmów […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content