ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Powiało strachem w naszej szkole…

Fot. Judyta Gustek

27 października br. w naszej szkole, za przykładem starej tradycji celtyckiej odbyło się doroczne święto stricte amerykańskie, lecz popularne na całym Świecie – Halloween. Od samego rana na korytarzach napotykało się mumie, duchy, czarownice czy bohaterów ze strasznych kreskówek….

Całą imprezę zorganizowały Panie Magdalena Łukasik i Karolina Sikorska – nauczycielki języka angielskiego w naszej szkole. Klasa IV pod opieką pani Magdy przygotowała krótkie przedstawienie w języku angielskim. Każda z klas gimnazjum miała natomiast za zadanie przygotować przedstawienie/film czy inny rodzaj krótkotrwałej rozrywki dla uczniów szkoły podstawowej. Niestety, ku niezadowoleniu uczniów z powodów technicznych nie wszystko udało się zrealizować według planu

Klasa pierwsza przygotowała „straszny teledysk” do popularnej piosenki zespołu „Lordi”, który dla pocieszenia zainteresowanych zostanie przedstawiony prawdopodobnie na dorocznym „POSA Music Show”. Na tej samej szkolnej imprezie najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany film II gimnazjum, który niestety również nie udało się przedstawić. Trzecia klasa gimnazjum natomiast w tym roku spisała się wyśmienicie, robiąc przed uczniami przygotowany pokaz mody, czyli prezentację „upiornych” bohaterów filmowych i bajkowych… Każdy uczeń przebrał się za wybraną postać i przy kilku zdaniach opisu wystąpił na podium. Dodatkiem do imprezy był krótkometrażowy film stworzony przez Szymona Rzankowskiego – ucznia III kl. Gimnazjum.

Serdecznie gratulujemy wykonawcom.

Bartek Król, kl. III/g

no images were foundPowiązane artykuły

Sianożęty – „Echo Pleneru”, „Puls pleneru”, ART FM

Media wydawane podczas pleneru artystycznego w Sianożętach pod kierunkiem Ewy Czerwieniec: „Echo Pleneru” (literaci z klasy VII), „Puls Pleneru” (literaci z klasy IX), radio ART FM (literaci z klasy VIII)

Czytaj więcej

Spotkanie z lekarzem dusz

7 marca 2011roku rozpoczęły się warsztaty pantomimiczne. Warsztaty prowadził pan Tadeusz Dylawerski, który na co dzień jest aktorem w teatrze. Zajęcia odbyły się w budynku Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej. W zajęciach uczestniczyły klasy podstawówki od […]

Czytaj więcej

Przyszłość została wylosowana

30 listopada 2018 roku odbyły się szkolne Andrzejki w świetlicy gimnazjum nr 2, zorganizowane przez samorząd szkolny POSA pod kierunkiem pani Pauliny Zimak-Piekarczyk.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content