ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Powołani do aktorstwa

Uczniowie naszej szkoły są wszechstronnie uzdolnieni, a ostatnio mieli okazję pokazać swoje zamiłowanie do aktorstwa.  6 listopada gimnazjaliści z VIII i IX klasy  uczestniczyli w  castingu do filmu „Powrót” w reżyserii Krzysztofa Rzączyńskiego.

O godzinie 8 rano wszyscy chętni zebrali się przed salą lustrzaną w budynku szkoły muzycznej, aby zaprezentować swoje umiejętności. Przed wejściem na przesłuchanie, gimnazjaliści dostali specjalną kartę castingową, na której musieli podać informacje, takie jak kolor włosów, wzrost, waga itd.

Uczestnicy, pomimo lekkiego stresu i niewiedzy, co ich czeka, byli zadowoleni z efektów. Reżyserem castingu była pani Luiza Janeczek – Miklaszewska, która oznajmiła, że z naszej szkoły rolę prawdopodobnie dostaną dwie osoby (jedna dziewczyna i jeden chłopak).  O tym, kto to będzie, dowiemy się pod koniec stycznia 2016 roku.

Szymon


Powiązane artykuły

Twórcze Szaleństwo

W październiku w ramach zajęć biologii z panią Pauliną Zimak klasa pierwsza gimnazjum prezentowała modele komórek roślinnych, zwierzęcych lub bakterii. Projekty zleciła pani Paulina wszystkim uczniom w ramach realizowania tematu „Komórkowa budowa organizmów”.

Czytaj więcej

Poczta Walentynkowa

Święto Zakochanych jest coraz bardziej popularne. W związku z tym w naszej szkole ruszyła akcja „Poczta Walentynkowa”. Była to inicjatywa Parlamentu Uczniowskiego.

Czytaj więcej

Dojrzeć swoją małą ojczyznę

Od środy nasza szkoła weźmie udział w projekcie pod hasłem „Dojrzeć swoją małą ojczyznę”, który jest współfinansowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach projektu „Kultura – interwencje 2019”. W ramach warsztatów zaplanowano zajęcia z malarstwa […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content