ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Powołani do aktorstwa

Uczniowie naszej szkoły są wszechstronnie uzdolnieni, a ostatnio mieli okazję pokazać swoje zamiłowanie do aktorstwa.  6 listopada gimnazjaliści z VIII i IX klasy  uczestniczyli w  castingu do filmu „Powrót” w reżyserii Krzysztofa Rzączyńskiego.

O godzinie 8 rano wszyscy chętni zebrali się przed salą lustrzaną w budynku szkoły muzycznej, aby zaprezentować swoje umiejętności. Przed wejściem na przesłuchanie, gimnazjaliści dostali specjalną kartę castingową, na której musieli podać informacje, takie jak kolor włosów, wzrost, waga itd.

Uczestnicy, pomimo lekkiego stresu i niewiedzy, co ich czeka, byli zadowoleni z efektów. Reżyserem castingu była pani Luiza Janeczek – Miklaszewska, która oznajmiła, że z naszej szkoły rolę prawdopodobnie dostaną dwie osoby (jedna dziewczyna i jeden chłopak).  O tym, kto to będzie, dowiemy się pod koniec stycznia 2016 roku.

Szymon


Powiązane artykuły

Cienie w naszej szkole

21 lutego 2014r. w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Artystycznej odbyły się warsztaty teatru cieni. Uczniowie obejrzeli też przedstawienie pt. „Mglisty Billy”.

Czytaj więcej

Powrót z pleneru – Echo Poddąbia

Uczniowie naszej szkoły wrócili z wrześniowego pleneru artystycznego, który w tym roku odbywał się w Poddąbiu. Grupa literacka z klasy VII zajmowała się wydawaniem plenerowej gazety pt. „Echo Pleneru”. Zapraszamy do lektury, dzięki której będzie […]

Czytaj więcej

ZOSTAŃ MECENASEM SZTUKI

6 kwietnia 2015 roku w Zakopanem będzie miało miejsce niezwykłe i niespotykane do tej pory w naszym mieście wydarzenie. Młodzież z trzeciej klasy gimnazjum Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej wraz ze swoim wychowawcą – Panem Mirosławem […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content