ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Powołani do aktorstwa

Uczniowie naszej szkoły są wszechstronnie uzdolnieni, a ostatnio mieli okazję pokazać swoje zamiłowanie do aktorstwa.  6 listopada gimnazjaliści z VIII i IX klasy  uczestniczyli w  castingu do filmu „Powrót” w reżyserii Krzysztofa Rzączyńskiego.

O godzinie 8 rano wszyscy chętni zebrali się przed salą lustrzaną w budynku szkoły muzycznej, aby zaprezentować swoje umiejętności. Przed wejściem na przesłuchanie, gimnazjaliści dostali specjalną kartę castingową, na której musieli podać informacje, takie jak kolor włosów, wzrost, waga itd.

Uczestnicy, pomimo lekkiego stresu i niewiedzy, co ich czeka, byli zadowoleni z efektów. Reżyserem castingu była pani Luiza Janeczek – Miklaszewska, która oznajmiła, że z naszej szkoły rolę prawdopodobnie dostaną dwie osoby (jedna dziewczyna i jeden chłopak).  O tym, kto to będzie, dowiemy się pod koniec stycznia 2016 roku.

Szymon


Powiązane artykuły

Śnieżne szaleństwo

27 lutego 2017 roku na stoku pod Wielką Krokwią w Zakopane o godzinie 8:30 odbyły się szkolne zawody sportowe, w których udział mogli wziąć uczniowie POSA. Uczestnicy mogli zmierzyć się w 4 konkurencjach: na nartach […]

Czytaj więcej

Nie do pokonania

Uczniowie naszej szkoły są nie do pokonania! Bronek Gębik, Klaudia Wiśniowska i Adrian Wiśniowski wywalczyli pierwsze miejsca na III Amatorskich Zawodach o Mistrzostwo Zakopanego w Badmintonie, które odbyły się 11.12.15 w gimnazjum Nr 2.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content