ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Powołani do aktorstwa

Uczniowie naszej szkoły są wszechstronnie uzdolnieni, a ostatnio mieli okazję pokazać swoje zamiłowanie do aktorstwa.  6 listopada gimnazjaliści z VIII i IX klasy  uczestniczyli w  castingu do filmu „Powrót” w reżyserii Krzysztofa Rzączyńskiego.

O godzinie 8 rano wszyscy chętni zebrali się przed salą lustrzaną w budynku szkoły muzycznej, aby zaprezentować swoje umiejętności. Przed wejściem na przesłuchanie, gimnazjaliści dostali specjalną kartę castingową, na której musieli podać informacje, takie jak kolor włosów, wzrost, waga itd.

Uczestnicy, pomimo lekkiego stresu i niewiedzy, co ich czeka, byli zadowoleni z efektów. Reżyserem castingu była pani Luiza Janeczek – Miklaszewska, która oznajmiła, że z naszej szkoły rolę prawdopodobnie dostaną dwie osoby (jedna dziewczyna i jeden chłopak).  O tym, kto to będzie, dowiemy się pod koniec stycznia 2016 roku.

Szymon


Powiązane artykuły

Otwarte dla szóstek!

23 marca 2015 r. klasa szósta naszej szkoły poszła na otwarty dzień do Gimnazjum nr 2 im. Józefa Tischnera. Z okazji pierwszego dnia wiosny, nauczyciele szkoły nr 2 przygotowali współczesną inscenizację ,,Balladyny” Juliusza Słowackiego.

Czytaj więcej

Jeżeli biegacz jest patriotą, to patriota jest biegaczem?

Czy w naszej szkole rośnie nowe pokolenie patriotów? Tego można się chyba spodziewać po tym, jak 7 listopada uczniowie i nauczyciele hucznie obchodzili Święto Niepodległości. Uczciliśmy je muzycznie i sportowo.

Czytaj więcej

Wirtuozka fortepianu

W czwartek 14 maja godzinie o 13.00 w naszej szkole w Sali nr.16 odbył się koncert absolwentki naszej szkoły Anny Gluc.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content