ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Powrót ze srebrem

Podczas czwartkowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu uczennica naszej szkoły Zuzanna Mrugacz z kl. 3 gimnazjum zajęła 2 miejsce w stylu klasycznym.

17 listopada 2016r. 3 uczennice gimnazjum POSA pod opieką pana Krzysztofa Wiśniowskiego „Żaba” pojechali na zawody pływackie, które odbyły się w COS-ie w Zakopanem. Uczennice do szkoły wróciły z 2 miejscem i srebrnym medalem w stylu klasycznym oraz czwartym i szóstym miejscu w tym samym stylu.

Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

Let’s sing!

3 marca odbędzie się Posa Music Show, czyli szkolny konkurs piosenki angielskiej. Uczniowie mogą zgłaszać swój udział do organizatorek zabawy pani Karoliny Sikorskiej i Magdaleny Łukasik.

Czytaj więcej

Samo rządzimy się!

Znamy już skład samorządu szkolnego. Po głosowaniu, które odbyło się 16 października zakwalifikowali się: Marysia Majcher (34 głosy), Hania Zięba (36 głosów), Franciszek Kudasik (19 głosów), Zosia Stankiewicz ( 36 głosów), Maria Michniewska (32 głosy), […]

Czytaj więcej

Jestem Polakiem, bo tak mi się podoba

4 czerwca o godzinie 19.15 uczniowie klasy 7, 8 oraz 9  udali się do Teatru im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem na koncert patriotyczny pt. „Wyzwolone sny rzecz o nie-pospolitej” w reżyserii Andrzeja Bieniasa.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content