ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Powrót ze srebrem

Podczas czwartkowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu uczennica naszej szkoły Zuzanna Mrugacz z kl. 3 gimnazjum zajęła 2 miejsce w stylu klasycznym.

17 listopada 2016r. 3 uczennice gimnazjum POSA pod opieką pana Krzysztofa Wiśniowskiego „Żaba” pojechali na zawody pływackie, które odbyły się w COS-ie w Zakopanem. Uczennice do szkoły wróciły z 2 miejscem i srebrnym medalem w stylu klasycznym oraz czwartym i szóstym miejscu w tym samym stylu.

Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

Znawcy Szymanowskiego

Zwyciężczynią Szkolnego Konkursu Wiedzy o Karolu Szymanowskim została Klaudia Wiśniowska uczennica klasy 2 gimnazjum POSA. 24 marca 2017 roku w willi „Atma” w Zakopanem odbył się Muzyczny Wieczór z Karolem Szymanowskim. W tym dniu ogłoszono […]

Czytaj więcej

Audycja ART FM – zapraszamy

Zapraszamy do wysłuchania audycji radiowej ART FM, którą przygotowały w ramach warsztatów uczennice fakultetu literackiego z klasy VIII: Maria Michniewska, Aleksandra Piwowar i Klaudia Wiśniowska. art FM

Czytaj więcej

„Żyli wśród nas”

25 listopada na koncert do Nowego Targu, wyjechała szkolna grupa wokalna,fakultetu muzycznego. Koncert był częścią kolejnego już spotkania „Żyli wśród nas – odkrywanie historii ludności żydowskiej Podhala” organizowanego w Podhalańskiej Wyższej Szkole Zawodowej.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content