ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Powrotu czas nadszedł…

Fot. Krzysztof Wiśniowski

16 września powróciliśmy z dwutygodniowego pleneru “Dźwirzyno 2011” – wśród “weteranów plenerowych” jednogłośnie ogłoszony jednym z najlepszych. Plener okazał się pracowity i owocny: miały miejsce liczne warsztaty wśród uczniów zarówno klas gimnazjalnych jak i podstawówki.

Plener odbył się w nadmorskiej wsi Dźwirzyno, 20 km od popularnego wśród turystów Kołobrzegu. Trwał w sumie 14 dni: od 2 do 16 września. Wszyscy wrócili zmęczeni ale szczęśliwi. Owoce pracy uczniów będzie można obejrzeć na poplenerowej wystawie, której premiera odbędzie się 28 października br. w budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji (dawne TTA) przy ul. Kasprusie o godz. 17.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy! Po wystawie przedstawimy niektóre prace także na naszej stronie.

Bartek Król, kl. III/g


Powiązane artykuły

Region zwiedzony

29 kwietnia odbyła się druga wycieczka klasy 2 gimnazjum w ramach przedmiotu Wiedza o Regionie. Swoją ostatnią wycieczkę ma też za sobą klasa 1 gimnazjum.

Czytaj więcej

W kręgu zabytków i kultury

Klasa III gimnazjum razem ze swoim wychowawcą panem Mirosławem Nadymusem wybrała się na weekendową wycieczkę do Krakowa. Program wycieczki był niezwykle bogaty. Było dużo zwiedzania i kultury.

Czytaj więcej

Kino również sztuką

Uczniowie z fakultetu plastycznego z naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczenia w artystycznym wydarzeniu, jakim był Pokaz Filmów o sztuce.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content