ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Powrotu czas nadszedł…

Fot. Krzysztof Wiśniowski

16 września powróciliśmy z dwutygodniowego pleneru “Dźwirzyno 2011” – wśród “weteranów plenerowych” jednogłośnie ogłoszony jednym z najlepszych. Plener okazał się pracowity i owocny: miały miejsce liczne warsztaty wśród uczniów zarówno klas gimnazjalnych jak i podstawówki.

Plener odbył się w nadmorskiej wsi Dźwirzyno, 20 km od popularnego wśród turystów Kołobrzegu. Trwał w sumie 14 dni: od 2 do 16 września. Wszyscy wrócili zmęczeni ale szczęśliwi. Owoce pracy uczniów będzie można obejrzeć na poplenerowej wystawie, której premiera odbędzie się 28 października br. w budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji (dawne TTA) przy ul. Kasprusie o godz. 17.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy! Po wystawie przedstawimy niektóre prace także na naszej stronie.

Bartek Król, kl. III/g


Powiązane artykuły

Wspomnienie świąteczne w radiowej audycji ART FM

Witamy w 2017 roku świątecznymi refleksjami w audycji ART FM nagranej przez fakultet literacki klasy VIII.

Czytaj więcej

„Klimatyczna” zaprosiła uczniów POSA

W sobotę 30.1.2015 r. w Sanktuarium Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik na Olczy odbył się przedostatni koncert Festiwalu Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych  – „Dobrze ześ się Jezu pod Giewontem zrodził”, w którym nasi uczniowie również brali udział.

Czytaj więcej

Ciekawy wieczór

07.02.2019 r. klasa VII wraz z ich wychowawczynią, panią Ewą Czerwieniec-Walczewską, udała się na spektakl w reżyserii Andrzeja Dziuka pt. ,,Człapówki’’. Odbył się on o godzinie 19:15 w Teatrze im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content