ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Powrotu czas nadszedł…

Fot. Krzysztof Wiśniowski

16 września powróciliśmy z dwutygodniowego pleneru “Dźwirzyno 2011” – wśród “weteranów plenerowych” jednogłośnie ogłoszony jednym z najlepszych. Plener okazał się pracowity i owocny: miały miejsce liczne warsztaty wśród uczniów zarówno klas gimnazjalnych jak i podstawówki.

Plener odbył się w nadmorskiej wsi Dźwirzyno, 20 km od popularnego wśród turystów Kołobrzegu. Trwał w sumie 14 dni: od 2 do 16 września. Wszyscy wrócili zmęczeni ale szczęśliwi. Owoce pracy uczniów będzie można obejrzeć na poplenerowej wystawie, której premiera odbędzie się 28 października br. w budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji (dawne TTA) przy ul. Kasprusie o godz. 17.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy! Po wystawie przedstawimy niektóre prace także na naszej stronie.

Bartek Król, kl. III/g


Powiązane artykuły

Literacka przygoda

Od 09.01.2018 r. do 11.01.2018 r. trwały warsztaty ze slamu poetyckiego. Odbywały się one w POSA w porannych godzinach i były przeznaczone dla uczniów klasy VII, VIII, IX. Warsztaty zakończył się finałem, który wygrała Paulina Socha.

Czytaj więcej

Wielka góra darów

W naszej szkole od poniedziałku tj. od 22 listopada rozpoczęła się akcja „Góra Grosza”. Jest to działanie charytatywne, organizowane rok rocznie w naszej szkole. Akcja jest ogólnopolska a jej inicjatorem jest Towarzystwo „Nasz Dom” działające […]

Czytaj więcej

Pomagamy idąc do kina

26 stycznia 2017 uczniowie gimnazjum wybrali się do kina „Sokół” na film „Za niebieskimi drzwiami”. Wyjście zorganizowała Pani Karolina Sikorska, ale uczniami podczas wyjścia opiekowały się również Pani Liliana Florek i Pani Beata Podstawska. Dochód […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content