ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Prace z szuflady

2 maja, w galerii Iluminatis, przy Krupówkach w Zakopanem odbył się finisaż międzynarodowej wystawy „A Co Ty Tam Robisz?”, w której udział wziął nasz nauczyciel rysunku i malarstwa, Pan Jacek Hoły oraz kilku absolwentów naszej szkoły.

Na finisażu została zgromadzona większość prac, zaprezentowanych podczas cyklu wystaw. Można było podziwiać rzeźby, obrazy, fotografię, grafikę, ręcznie robioną biżuterię oraz pokazy wideo. Była także możliwość porozmawiania i podyskutowania z autorami dzieł. Po wystawie w kawiarni STRH odbył się koncert Gypsy &The Acid Queen, na który zaproszeni byli wszyscy oglądający wystawę.

Wystawa na pewno dodała mi odrobinę pewności siebie. Pokazała że dawni znajomi mogą nagle okazać się przyjaciółmi, że nie wolno chować swoich prac „do szuflady” – powiedział nam pan Jacek Hoły. – Nad swoim rozwojem pracować trzeba bez przerwy a konfrontacja z publicznością jest najcenniejszą nauką. Zapomniałem też, jakim wspaniałym miastem jest Zakopane – podsumował Pan Jacek mówiąc o swoich doświadczeniach związanych z całym cyklem wystaw.

tekst Ola Banak

fot. Jacek Hoły


Powiązane artykuły

Matematyka królową nauk…. Test szóstoklasistów.

We wtorek (05.04.11) w całej Polsce wszyscy uczniowie szóstych klas podstawowych napisali test sprawdzający ich wiedzę. O godzinie 9.00 również w naszej szkole szóstoklasiści zasiedli do testu. Tegorocznym tematem przewodnim była matematyka i jej historia. […]

Czytaj więcej

Komplet medali

14 lutego odbyła się trzecia edycja XL Zakopiańskiej Ligi Łyżwiarskiej, w której uczniom naszej szkoły udało się wywalczyć 1 złoto, 1 srebro oraz 1 brąz.

Czytaj więcej

Nasi najlepsi jesienni fotograficy

Mateusz Walkosz z klasy VIII jest zdobywcą II nagrody w kategorii młodzieżowej XXII Konkursu Fotograficznego „Tatrzańska Jesień”. Mateusza nagrodzono za zdjęcie pt. „Zimowa przyroda”. Amelia Harasimowicz z tej samej klasy otrzymała wyróżnienie za dwa zdjęcia […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content