ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Prace z szuflady

2 maja, w galerii Iluminatis, przy Krupówkach w Zakopanem odbył się finisaż międzynarodowej wystawy „A Co Ty Tam Robisz?”, w której udział wziął nasz nauczyciel rysunku i malarstwa, Pan Jacek Hoły oraz kilku absolwentów naszej szkoły.

Na finisażu została zgromadzona większość prac, zaprezentowanych podczas cyklu wystaw. Można było podziwiać rzeźby, obrazy, fotografię, grafikę, ręcznie robioną biżuterię oraz pokazy wideo. Była także możliwość porozmawiania i podyskutowania z autorami dzieł. Po wystawie w kawiarni STRH odbył się koncert Gypsy &The Acid Queen, na który zaproszeni byli wszyscy oglądający wystawę.

Wystawa na pewno dodała mi odrobinę pewności siebie. Pokazała że dawni znajomi mogą nagle okazać się przyjaciółmi, że nie wolno chować swoich prac „do szuflady” – powiedział nam pan Jacek Hoły. – Nad swoim rozwojem pracować trzeba bez przerwy a konfrontacja z publicznością jest najcenniejszą nauką. Zapomniałem też, jakim wspaniałym miastem jest Zakopane – podsumował Pan Jacek mówiąc o swoich doświadczeniach związanych z całym cyklem wystaw.

tekst Ola Banak

fot. Jacek Hoły


Powiązane artykuły

Św. Mikołaj w naszej szkole

07.12.2017r., w sali koncertowej odbył się Koncert Mikołajkowy uczniów klasy I. Główną atrakcją programu była wizyta Świętego Mikołaja, który rozdawał dzieciom prezenty.

Czytaj więcej

Zapraszamy na wernisaż poplenerowej wystawy

Towarzystwo Edukacji Artystycznej, Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna, Rada Rodziców POSA zapraszają na wernisaż poplenerowej wystawy prac uczniów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej w Zakopanem, który odbędzie się 25 października 2010, o godz. 17 w Galerii Szkolnej […]

Czytaj więcej

Otwarte dla szóstek!

23 marca 2015 r. klasa szósta naszej szkoły poszła na otwarty dzień do Gimnazjum nr 2 im. Józefa Tischnera. Z okazji pierwszego dnia wiosny, nauczyciele szkoły nr 2 przygotowali współczesną inscenizację ,,Balladyny” Juliusza Słowackiego.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content