ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Prace z szuflady

2 maja, w galerii Iluminatis, przy Krupówkach w Zakopanem odbył się finisaż międzynarodowej wystawy „A Co Ty Tam Robisz?”, w której udział wziął nasz nauczyciel rysunku i malarstwa, Pan Jacek Hoły oraz kilku absolwentów naszej szkoły.

Na finisażu została zgromadzona większość prac, zaprezentowanych podczas cyklu wystaw. Można było podziwiać rzeźby, obrazy, fotografię, grafikę, ręcznie robioną biżuterię oraz pokazy wideo. Była także możliwość porozmawiania i podyskutowania z autorami dzieł. Po wystawie w kawiarni STRH odbył się koncert Gypsy &The Acid Queen, na który zaproszeni byli wszyscy oglądający wystawę.

Wystawa na pewno dodała mi odrobinę pewności siebie. Pokazała że dawni znajomi mogą nagle okazać się przyjaciółmi, że nie wolno chować swoich prac „do szuflady” – powiedział nam pan Jacek Hoły. – Nad swoim rozwojem pracować trzeba bez przerwy a konfrontacja z publicznością jest najcenniejszą nauką. Zapomniałem też, jakim wspaniałym miastem jest Zakopane – podsumował Pan Jacek mówiąc o swoich doświadczeniach związanych z całym cyklem wystaw.

tekst Ola Banak

fot. Jacek Hoły


Powiązane artykuły

POSATV – wydanie drugie

Zapraszamy na drugi odcinek POSATV zrealizowany przez fakultet literacki z klasy III gimnazjum.

Czytaj więcej

Uczniowie pomagają-Światowy Dzień Śniegu

2 lutego 2013 roku uczniowie naszej szkoły odebrali podziękowania za pomoc w organizacji drugiej edycji WORLD SNOW DAY w Zakopanem.

Czytaj więcej

Andrzejki zaliczone!!

Jak powszechnie wiadomo, nas – Polaków obowiązuje w pewien sposób tradycja Andrzejek. Jest to święto obchodzone w nocy z 29 na 30 listopada swoimi początkami sięgające jeszcze czasów pogańskich. Andrzejki przede wszystkim są świętem przepowiadania […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content