ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Prace z szuflady

2 maja, w galerii Iluminatis, przy Krupówkach w Zakopanem odbył się finisaż międzynarodowej wystawy „A Co Ty Tam Robisz?”, w której udział wziął nasz nauczyciel rysunku i malarstwa, Pan Jacek Hoły oraz kilku absolwentów naszej szkoły.

Na finisażu została zgromadzona większość prac, zaprezentowanych podczas cyklu wystaw. Można było podziwiać rzeźby, obrazy, fotografię, grafikę, ręcznie robioną biżuterię oraz pokazy wideo. Była także możliwość porozmawiania i podyskutowania z autorami dzieł. Po wystawie w kawiarni STRH odbył się koncert Gypsy &The Acid Queen, na który zaproszeni byli wszyscy oglądający wystawę.

Wystawa na pewno dodała mi odrobinę pewności siebie. Pokazała że dawni znajomi mogą nagle okazać się przyjaciółmi, że nie wolno chować swoich prac „do szuflady” – powiedział nam pan Jacek Hoły. – Nad swoim rozwojem pracować trzeba bez przerwy a konfrontacja z publicznością jest najcenniejszą nauką. Zapomniałem też, jakim wspaniałym miastem jest Zakopane – podsumował Pan Jacek mówiąc o swoich doświadczeniach związanych z całym cyklem wystaw.

tekst Ola Banak

fot. Jacek Hoły


Powiązane artykuły

W milczeniu

10 listopada klasa VIII i IX, wraz z Panią Lilianą Florek i Panią Barbarą Łętowską, wybrały się na jednodniową wycieczkę do Oświęcimia. Zwiedzili obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau.

Czytaj więcej

Epidemie krążą po szkole

Naszą szkołę opętała ostatnio epidemia. Wielu uczniów oraz nauczycieli choruje. W większości są to przeziębienia, jednak nieobecności uczniów oraz nauczycieli opóźniają realizację programu. Wszystko zaczęło się po plenerze, a właściwie już na plenerze. Krążą plotki, […]

Czytaj więcej

Podniebne spotkanie

20.02 br. odbyło się spotkanie z pilotem samolotu F-16 kapitanem Pawłem Czernikiewiczem z 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań- Krzesiny. W prelekcji uczestniczyli uczniowie klas VII, VIII, IX naszej szkoły. Spotkanie odbyło się w świetlicy szkolnej […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content