ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Profilaktyka przede wszystkim

We wtorek (09.11.10) w naszej szkole odbyło się spotkanie gimnazjalistów z młodszym aspirantem policji Dariuszem Stósem. Tematami rozmów były problemy nieletnich z prawem jak i zachowania demoralizujące, które coraz częściej dotykają młodzież. Pan policjant rozmawiając z gimnazjalistami o konsekwencjach takowych zachowań jak i również o sposobach zapobiegania problemom alkoholowo – narkotykowym. Na spotkaniu wszystkie trzy klasy mogły się dowiedzieć, co może kogoś spotkać, gdy złamie prawo lub jak mają się zachować, gdy na przykład będą świadkiem jakiegoś przejawu demoralizacyjnego. Na koniec został wyświetlony film o charakterze edukacyjnym, jak przez jeden niemądry wyskok można sobie zniszczyć życie. Wszyscy byli pod wrażeniem wykładu. Podobno już niedługo każda klasa będzie miała szansę osobiėcie porozmawiać z panem Dariuszem Stósem na osobnych zajęciach w poszczególnych klasach.

Vicky


Powiązane artykuły

Moja bajka na angielskim

9 grudnia 2018 roku, o godzinie 9.00, w szkolnej świetlicy, odbył się w ramach lekcji angielskiego, występ teatralny klasy 8 POSA dla uczniów Gimnazjum nr.2.

Czytaj więcej

Na tapczanie siedzi leń

Korytarz tonący w piórach zgubionych przez kaczkę to jeden ze skutków zawziętej rywalizacji odbywającego się w kwietniu konkursu recytatorskiego wierszy Jana Brzechwy. Tego dnia w naszej szkole w sali koncertowej można było spotkać bohaterów wierszy: […]

Czytaj więcej

Nasze rozmowy: Ratujmy Zakopane z agonii

rozmowa z Łukaszem Filipowiczem, inicjatorem stowarzyszenia „Made in Zakopane”

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content