ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Przebierańcy opanowali Salę Lustrzaną

8.II. 2013 w sali lustrzanej Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej zebrali się wszelkiego rodzaju przebierańcy w postaci uczniów klas I-III naszej szkoły. Najpierw odbył się koncert młodych muzyków, na którym obowiązywały karnawałowe kostiumy. Dzieci miały też okazję uczestniczyć w zabawie.

I tak kilkudziesięciu uczniów w maskach księżniczek, króliczków, czarodziei i piratów uczestniczyło w grach przygotowanych przez klasę IX oraz Parlament Uczniowski. Wszystko to odbywało się pod czujnym okiem wychowawczyń Pani Anny Maciejewskiej, Pani Justyny Jasiorkowskiej oraz Pani Katarzyny Rogowskiej. Niezastąpiony, jak zwykle okazał się Adrian Schabenbeck, który zajął się stroną techniczną imprezy.

Agat.


Powiązane artykuły

Spotkanie z Czesławem Podleśnym

Gimnazjaliści Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej spotkali się z artystą rzeźbiarzem Czesławem Podleśnym. Artysta przedstawił uczniom swoją twórczość, opowiedział o tym, czym dla niego jest sztuka, co oznacza być artystą, wspominał o artystycznej podróży do Korei.  […]

Czytaj więcej

Szalony Ludwik wita POSĘ!

W dniach 26-30 maja odbył się plener zagraniczny gimnazjalistów, podczas którego nasi uczniowie zwiedzili najważniejsze miasta bawarskie.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content