ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Przebierańcy opanowali Salę Lustrzaną

8.II. 2013 w sali lustrzanej Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej zebrali się wszelkiego rodzaju przebierańcy w postaci uczniów klas I-III naszej szkoły. Najpierw odbył się koncert młodych muzyków, na którym obowiązywały karnawałowe kostiumy. Dzieci miały też okazję uczestniczyć w zabawie.

I tak kilkudziesięciu uczniów w maskach księżniczek, króliczków, czarodziei i piratów uczestniczyło w grach przygotowanych przez klasę IX oraz Parlament Uczniowski. Wszystko to odbywało się pod czujnym okiem wychowawczyń Pani Anny Maciejewskiej, Pani Justyny Jasiorkowskiej oraz Pani Katarzyny Rogowskiej. Niezastąpiony, jak zwykle okazał się Adrian Schabenbeck, który zajął się stroną techniczną imprezy.

Agat.


Powiązane artykuły

Warsztaty fotograficzne – kolejna odsłona

W piątek, 7 stycznia odbyły się kolejne warsztaty fotografii otworkowej. Tym razem wzięli w nich udział uczniowie z klasy V i gimnazjaliści z fakultetu plastycznego z klasy II. Prezentujemy galerię zdjęć – efektów pracy naszych […]

Czytaj więcej

Zagrali dla Mikołaja

7 grudnia 2015 roku o godzinie 11:30 uczniowie klasy 1 podstawowej Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej zagrali swój pierwszy koncert. Wystąpili dla rodziców i dla … Świętego Mikołaja.

Czytaj więcej

Puls po Pulsie i ART FM (audycja nr. 2)

Zapraszamy do oglądania „Pulsu po Pulsie”, czyli telewizyjnych wiadomości plenerowych i wysłuchania drugiej audycji ART FM, prezentowanych podczas poplenerowego wernisażu 21 października. Wkrótce kolejne filmy i multimedia.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content