ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

„Przez Znaczenie” znowu na scenie

Grupa muzyczna złożona z absolwentów naszej szkoły, znana pod nazwą „Przez Znaczenie” wystąpi wkrótce w finale ogólnopolskiego konkursu twórców i wykonawców „PIOSENKARNIA”. Będzie można ich posłuchać 12 listopada w Centrum Kultury ROTUNDA w Krakowie.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Piosenkarnia Anny Treter. Jest on częścią III edycji Festiwalu Twórczości KOROWÓD w Krakowie.

W konkursie „Piosenkarnia” mogą wziąć udział wszyscy twórcy chcący publicznie zaprezentować swoje umiejętności i rozwijać swoje zdolności i aspiracje. Warunkiem dostania się do finału jest dostarczenie przynajmniej dwóch nagrań własnych kompozycji. W tegorocznej edycji konkursu zgłosiło 51 wykonawców. Do finału zakwalifikowało się tylko 19, wśród nich zakopiańskie „Przez Znaczenie”. Należy przy tym zaznaczyć, że jury w składzie:  Tomasz Hernik, Jan Hnatowicz, Robert Kasprzycki, Adam Niedzielin, Aneta Rams-Gawlik podkreśliło dokonując wyboru, że: „ Poziom Konkursu był bardzo wysoki i wyrównany. Wszyscy wykonawcy, co z dumą podkreślamy, zgłosili bardzo ciekawy i różnorodny materiał.”

„Przez Znaczenie” występuje obecnie w składzie: Agnieszka Przekupień – śpiew, Wawrzek Topa – gitara basowa, skrzypce, Bartek Łącki – piano, Kamil Januszek – perkusja, Aśka Najbor – wiolonczela, Basia Gut-Mostowy – skrzypce, Jurek Gut-Mostowy – gitara, Kinga Gruszczyńska – skrzypce, Anna Seman – skrzypce, chórki.

„Przez Znaczeniu” już serdecznie gratulujemy dostania się do finału konkursu. Będziemy trzymać za Was kciuki 🙂


Powiązane artykuły

Historyczna ciekawość klasy 8

4 marca 2022r. klasa 8 odbyła wycieczkę  do Auschwitz. Było to ciężkie przeżycie dla każdego z uczniów zwiedzać dawny obóz koncentracyjny, ale klasa 8 stanęła na wysokości zadania i zdała test dojrzałości.

Czytaj więcej

Liryczna POSA 2020 – ogłoszenie wyników

Zapraszamy na ogłoszenie wyników Lirycznej POSY on-line. Wydarzenie zaplanowane jest w środę (24.06) o godz. 19.30.

Czytaj więcej

Jubileuszowy powrót do korzeni

3 czerwca w ramach Jubileuszu Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej odbył się koncert absolwentów.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content