ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Przybiegły nagrody

W listopadzie wręczone zostały nagrody dla najwytrwalszych plenerowych biegaczy naszej szkoły. Nagrody przyznawane były za wysoką frekwencję w codziennych biegach, podczas tegorocznego pleneru w Łukęcinie. Na śmiałków czekały medal i karta podarunkowa do sieci sklepów Empik. Zazwyczaj oficjalne rozdanie ma miejsce na wystawie poplenerowej. Tym razem sportowcy musieli poczekać i o wynikach dowiedzieli się dopiero niedawno.

Podczas tegorocznego pleneru nadmorskiego w Łukęcinie, który odbywał się od 3 do 16 września 2018 r. miały miejsce tradycyjne, poranne biegi. W wyjeździe udział brały klasy od II do IX. W tym roku wszyscy uczniowie mogli popracować nad swoją kondycją, biegając co rano na ścieżkach w lesie i po plaży, w okolicy naszego ośrodka. Biegi prowadzone były pod kierunkiem nauczycielki wychowania fizycznego Pani Karoliny Jędrysiak. Ze wszystkich biegających uczniów nagrodami wyróżniono 26 najwytrwalszych. Z II klasy nagrody otrzymały dwie osoby, z III była to tylko jedna osoba. W klasie IV wyróżniono trzy osoby, a w V były to 2 osoby. Za to w VI klasie nagrodzono aż osiem osób. Jest to klasa o najwyższej frekwencji na biegach. W VII klasie nagrody nie przyznano nikomu.W VIII  nagrodzono cztery osoby, a w IX 6 osób.
Zuzanna Śliwa

Powiązane artykuły

Klasa V z najlepszą piosenką klasową

 Klasa V zwyciężyła w 10. edycji konkursu Minutowa Piosenka Klasowa 2021 organizowanego przez www.akcjalabirynt.pl.

Czytaj więcej

Pixar i Concert- wydarzenie multimedialne

W piątek 30 maja 2014 r. o godz. 8:00 klasy: pierwsza, druga i trzecia szkoły podstawowej wraz ze swoimi wychowawczyniami: p. Justyną Jasiorkowską, p. Anną Maciejewską oraz p. Katarzyną Rogowską, wyruszyły na multimedialny koncert do […]

Czytaj więcej

Warsztaty mozaiki – wirtualna wystawa

Zapraszamy do oglądania prac, które powstały podczas warsztatów z mozaiki pod kierunkiem Lubosza Karwata. 

Czytaj więcej
Skip to content