ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Przybiegły nagrody

W listopadzie wręczone zostały nagrody dla najwytrwalszych plenerowych biegaczy naszej szkoły. Nagrody przyznawane były za wysoką frekwencję w codziennych biegach, podczas tegorocznego pleneru w Łukęcinie. Na śmiałków czekały medal i karta podarunkowa do sieci sklepów Empik. Zazwyczaj oficjalne rozdanie ma miejsce na wystawie poplenerowej. Tym razem sportowcy musieli poczekać i o wynikach dowiedzieli się dopiero niedawno.

Podczas tegorocznego pleneru nadmorskiego w Łukęcinie, który odbywał się od 3 do 16 września 2018 r. miały miejsce tradycyjne, poranne biegi. W wyjeździe udział brały klasy od II do IX. W tym roku wszyscy uczniowie mogli popracować nad swoją kondycją, biegając co rano na ścieżkach w lesie i po plaży, w okolicy naszego ośrodka. Biegi prowadzone były pod kierunkiem nauczycielki wychowania fizycznego Pani Karoliny Jędrysiak. Ze wszystkich biegających uczniów nagrodami wyróżniono 26 najwytrwalszych. Z II klasy nagrody otrzymały dwie osoby, z III była to tylko jedna osoba. W klasie IV wyróżniono trzy osoby, a w V były to 2 osoby. Za to w VI klasie nagrodzono aż osiem osób. Jest to klasa o najwyższej frekwencji na biegach. W VII klasie nagrody nie przyznano nikomu.W VIII  nagrodzono cztery osoby, a w IX 6 osób.
Zuzanna Śliwa

Powiązane artykuły

POSA z dreszczykiem

20.05 o godzinie 20.30 odbył się spektakl klasy VII pt. „Strofy z dreszczykiem” w reżyserii pana Krzysztofa Najbora. Widzowie zebrali się przed szkołą muzyczną o wyznaczonej godzinie, aby chwilę później rozpocząć wędrówkę po budynku. Odbywała […]

Czytaj więcej

POWRÓT Z PLENERU ARTYSTYCZNEGO W DŹWIRZYNIE

Przyjazd uczniów z pleneru w Dźwirzynie do Zakopanego planowany jest o godzinie 8.00 w sobotę, 17.09. 2011 roku (wyjazd z Dźwirzyna o godz. 17.00 w piątek, 16.09.2011)

Czytaj więcej

Prace z szuflady

2 maja, w galerii Iluminatis, przy Krupówkach w Zakopanem odbył się finisaż międzynarodowej wystawy „A Co Ty Tam Robisz?”, w której udział wziął nasz nauczyciel rysunku i malarstwa, Pan Jacek Hoły oraz kilku absolwentów naszej […]

Czytaj więcej
Skip to content