ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Przygody Mikołajka i festiwal piosenki

Tegoroczne semestralne pokazy teatralne zakończyły występy klasy V i klas I-III szkoły podstawowej. Ci pierwsi przygotowali występ pod kierunkiem pana Marka Wrony, druga grupa pod opieką pani Kasi Pietrzyk.

Klasa V przedstawiła „Klasowe przygody”, spektakl oparty na książce „Przygody Mikołajka”. Zabawnie odegrane sceny ze szkolnego życia rozbawiły zgromadzoną w sali koncertowej publiczność a momentami nawet samych młodych aktorów. Było to przedstawienie podsumowujące całoroczną pracę piątoklasistów na zajęciach teatralnych.

Najmłodsze klasy wystąpiły za to w tym roku szkolnym już po raz drugi. Tym razem uczniowie zajęli się piosenką. W Kawiarni Teatru Witkacego zorganizowali mały festiwal prezentując znane i mniej znane przeboje od „Przybyli ułani” po hity Dody. Każdy z utworów był dodatkowo opracowany także choreograficznie. Artystom śpiewającym towarzyszyły solowe i zespołowe wstępy taneczne.

(red)

no images were found


Powiązane artykuły

Artyści też sportowcy

W piątek, 8 listopada 2013 roku kilkunastu uczniów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej wzięło udział w XXI Sztafetowym Biegu Niepodległości w Zakopanem. Nasza szkoła do konkurencji wystawiła dwa składy – pierwszy, złożony z uczniów klas szkoły […]

Czytaj więcej

Profesory 2016

W sobotę, 18 czerwca, o godz. 19.00 Akademia Profesorów POSA zaprasza na uroczystość wręczenia Profesorów 2016 naszym tegorocznym absolwentom. Wszystkich rodziców, nauczycieli i uczniów zapraszamy do wspólnej zabawy. Do zobaczenia w Kawiarni Teatru Witkacego.

Czytaj więcej

Tajemnicze czarne pudełko

Na pierwszym piętrze szkolnego budynku, Samorząd, na parapecie przed schodami przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego POSA postawili czarne pudełko, do którego uczniowie naszej szkoły mogą wrzucać swoje prośby do Samorządu.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content