ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Przygody Mikołajka i festiwal piosenki

Tegoroczne semestralne pokazy teatralne zakończyły występy klasy V i klas I-III szkoły podstawowej. Ci pierwsi przygotowali występ pod kierunkiem pana Marka Wrony, druga grupa pod opieką pani Kasi Pietrzyk.

Klasa V przedstawiła „Klasowe przygody”, spektakl oparty na książce „Przygody Mikołajka”. Zabawnie odegrane sceny ze szkolnego życia rozbawiły zgromadzoną w sali koncertowej publiczność a momentami nawet samych młodych aktorów. Było to przedstawienie podsumowujące całoroczną pracę piątoklasistów na zajęciach teatralnych.

Najmłodsze klasy wystąpiły za to w tym roku szkolnym już po raz drugi. Tym razem uczniowie zajęli się piosenką. W Kawiarni Teatru Witkacego zorganizowali mały festiwal prezentując znane i mniej znane przeboje od „Przybyli ułani” po hity Dody. Każdy z utworów był dodatkowo opracowany także choreograficznie. Artystom śpiewającym towarzyszyły solowe i zespołowe wstępy taneczne.

(red)

no images were found


Powiązane artykuły

Nowy samorząd

W poniedziałek, 28.09.2020 r. poznaliśmy nowy skład samorządu szkolnego naszej szkoły, w którym znaleźli się: Lidia Stopka-Walkosz, Laura Wielopolska i Franciszek Zięba reprezentujący grupę starszą i  w młodszej grupie: Kamila Gut, Maja Krupa i Zosia […]

Czytaj więcej

Fotoleracja – Pieniny 2015

Zapraszamy do galerii zdjęć pani Aleksandry Kozłowskiej.

Czytaj więcej

Wielki artysta w naszej szkole

We wtorek 15 kwietnia 2014r. w auli naszej szkoły odbył się koncert wybitnego pianisty, pana Stefana Łabanowskiego. Prowadzącą koncert była kierowniczka sekcji pianistycznej w naszej szkole, pani Elżbieta Cukier.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content