ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Przygody Mikołajka i festiwal piosenki

Tegoroczne semestralne pokazy teatralne zakończyły występy klasy V i klas I-III szkoły podstawowej. Ci pierwsi przygotowali występ pod kierunkiem pana Marka Wrony, druga grupa pod opieką pani Kasi Pietrzyk.

Klasa V przedstawiła „Klasowe przygody”, spektakl oparty na książce „Przygody Mikołajka”. Zabawnie odegrane sceny ze szkolnego życia rozbawiły zgromadzoną w sali koncertowej publiczność a momentami nawet samych młodych aktorów. Było to przedstawienie podsumowujące całoroczną pracę piątoklasistów na zajęciach teatralnych.

Najmłodsze klasy wystąpiły za to w tym roku szkolnym już po raz drugi. Tym razem uczniowie zajęli się piosenką. W Kawiarni Teatru Witkacego zorganizowali mały festiwal prezentując znane i mniej znane przeboje od „Przybyli ułani” po hity Dody. Każdy z utworów był dodatkowo opracowany także choreograficznie. Artystom śpiewającym towarzyszyły solowe i zespołowe wstępy taneczne.

(red)

no images were found


Powiązane artykuły

Różnica wieku nie może przeszkodzić w dobrej zabawie

Na Równi Krupowej 27 września odbyły się zawody biegowe. Nieopodal naszej szkoły o godzinie 11:00 uczestnicy zawodów wystartowali do biegu. W zawodach mogli wziąć udział uczniowie z podstawówki, gimnazjum, oraz liceum. Z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły […]

Czytaj więcej

Na miejsca, gotów, start!

4.02.2016r. o 12:00 w COS-ie odbyły się zawody sztafet łyżwiarskich. Brali w nich też udział uczniowie z naszej szkoły zdobywając trzecie miejsce.

Czytaj więcej

ZAKOPANE POD LUPĄ

W piątek, 15 kwietnia uczniowie klasy pierwszej gimnazjum udali się na wycieczkę z cyklu lekcji terenowych z Wiedzy o Regionie po Zakopanem. Wycieczkę jak zwykle poprowadził pan Maciej Pinkwart. Była to piesza wycieczka po Zakopanem […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content