ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Przygotowania do „Tatrzańskiej Jesieni”

Na początku października uczniowie z Fakultetu Plastycznego z klasy VIII wraz z panią Magdaleną Rząsą wybrali się do Doliny Pięciu Stawów na plener fotograficzny. Opiekujący się grupą przewodnik, pan Marcin Rząsa przekazał uczestnikom wyprawy garść informacji od geologii, przez biologię, historię, sport (także motorowy) po historię sztuki i architektury.Plener był bardzo intensywny i pełen wrażeń. Mieliśmy i słońce i mgłę i wygwieżdżone niebo i wschód słońca. Spotkaliśmy m.in. sójkę i niedźwiedzia – relacjonuje pani Magdalena Rząsa. – Fotografowaliśmy i szerokie krajobrazy i zbliżenia ściętych nocnym mrozem roślinek, zielone krzaki, pomarańczowe, złote, czerwone drzewa, drzewka i krzewinki. Płynącą wodę, stojącą wodę, odbicia w wodzie i oczywiście siebie nawzajem… 

Plener odbył się w ramach zajęć z fotografii a powstałe na nim zdjęcia zgłoszeń zostaną na konkurs „Tatrzańska Jesień”.

(red)

Fot. Magdalena Rząsa

DSC2446

Zdjęcie 1 z 19


Powiązane artykuły

Niewiedza na lekcji motorem dla kreatywności

Na jednej z lekcji chemii klasa 3 gimnazjum przyniosła ze sobą przedmioty nie związane z lekcją – plastelinę i plastikowe korki.

Czytaj więcej

Dziamstory i inne animowane historie

23 i 24 czerwca uczniowie klas IV-VI naszej szkoły brali udział w warsztatach, podczas których poznawali tajniki powstawania filmu animowanego. Zajęcia prowadził Tomasz Solich z Fundacji „Osiem życzeń”.

Czytaj więcej

EMOCJE PO PLENERZE

26 października 2016 w Zakopiańskim Centrum Edukacji odbyła się coroczna wystawa poplenerowa, na której uczniowie naszej szkoły prezentowali to, co zrobili na tegorocznym plenerze w Jarosławcu.

Czytaj więcej
Skip to content