ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Przyroda w obiektywie nagrodzona


Ewelina Szymusiak z klasy 2 gimnazjum zajęła 1 miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym „Przyroda w obiektywie”,w którym udział wzięli uczniowie z klas gimnazjalnych POSA w Zakopanem.

Konkurs przeprowadzony został między 8 listopada a 29 listopada i był jednoetapowy. Prace wysyłano drogą mailową do pani Pauliny Zimak- Piekarczyk, organizatorki konkursu. Następnie stworzono ankietę internetową i każdy mógł głosować na najlepsze zdjęcie. Wyniki ogłoszono 3 stycznia 2017, podczas lekcji biologii, w sali nr 11 budynku PSM w Zakopanem. W gronie laureatów znalazło się  więcej osób. 2 miejsce zajęła Klaudia Wiśniowska (2 gimnazjum), 3 miejsce Katarzyna Kreft (2 gimnazjum) oraz przyznano 5 wyróżnień: Maria Chyc (2 gimnazjum), Aleksandra Piwowar (2 gimnazjum), Maria Michniewska (2 gimnazjum), Paulina Socha (1 gimnazjum) i Tadeusz Kmiecik (1 gimnazjum). Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Klaudia Wiśniowska

fot. Paulina Zimak-Piekarczyk


Powiązane artykuły

Barabaszowy koncert

28.11.2018 r.w budynku Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara odbył się koncert orkiestry smyczkowej Zespołu Państwowych Szkół Artystycznych, pod kierownictwem pana Cezarego Wagnera poświęcony Stanisławowi Barabaszowi.

Czytaj więcej

Coroczna tradycja – Bal Karnawałowy

W piątek, 30 stycznia o godzinie 11:00 w sali koncertowej naszej szkoły, odbył się koncert w wykonaniu klasy I POSA. Pierwszaki pokazały swoje umiejętności muzyczne w karnawałowych przebraniach. Następnie, klasy od I do III wybrały […]

Czytaj więcej

Pod lasem hasał smok …

We wtorek, 12 stycznia w naszej szkole gościliśmy jednego z najwybitniejszych grafików w Polsce ilustrującego książki. Odwiedził nas Marcin Bruchnalski, który znakomitą część swojej twórczości poświęca dzieciom. Z panem Marcinem spotkali się wszyscy uczniowie POSA. […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content