ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Przyroda w obiektywie nagrodzona


Ewelina Szymusiak z klasy 2 gimnazjum zajęła 1 miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym „Przyroda w obiektywie”,w którym udział wzięli uczniowie z klas gimnazjalnych POSA w Zakopanem.

Konkurs przeprowadzony został między 8 listopada a 29 listopada i był jednoetapowy. Prace wysyłano drogą mailową do pani Pauliny Zimak- Piekarczyk, organizatorki konkursu. Następnie stworzono ankietę internetową i każdy mógł głosować na najlepsze zdjęcie. Wyniki ogłoszono 3 stycznia 2017, podczas lekcji biologii, w sali nr 11 budynku PSM w Zakopanem. W gronie laureatów znalazło się  więcej osób. 2 miejsce zajęła Klaudia Wiśniowska (2 gimnazjum), 3 miejsce Katarzyna Kreft (2 gimnazjum) oraz przyznano 5 wyróżnień: Maria Chyc (2 gimnazjum), Aleksandra Piwowar (2 gimnazjum), Maria Michniewska (2 gimnazjum), Paulina Socha (1 gimnazjum) i Tadeusz Kmiecik (1 gimnazjum). Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Klaudia Wiśniowska

fot. Paulina Zimak-Piekarczyk


Powiązane artykuły

Smyczki i gitary

W poniedziałek 16 grudnia 2013 roku o godz. 10.00 w auli naszej szkoły odbyła się audycja uczniów klasy II i III POSA. Wystąpiły dzieci należące do sekcji instrumentów smyczkowych i gitary. Koncert prowadził nauczyciel gitary […]

Czytaj więcej

Zobacz efekty warsztatów fotograficznych

Zapraszamy do oglądania zdjęć wykonanych przez uczniów klasy II gimnazjum podczas warsztatów fotograficznych prowadzonych przez pana Bogdana Kiwaka.

Czytaj więcej

Nasze sukcesy na „Lipie”

W październiku poznaliśmy listę laureatów Lipy 2010, konkursu poetyckiego odbywającego się w Bielsku Białej. Są nimi: Maciek Kiełpiński, Ewa Utracka, Aleksandra Chrobak, Zawiła Wiktoria, oraz Zuzanna Wiercioch, która od tego roku jest absolwentką naszej szkoły. […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content