ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Przyroda w obiektywie

6.04 od godziny 12:30 do 14:15 w Sali Koncertowej budynku PSM odbywały się warsztaty o fotografii przyrodniczej dla klas 5-8 prowadzone przez panią Bożenę Wajdę.

Spotkanie zorganizowała pani Magdalena Ciszewska-Rząsa. Pani Bożena mówiła o swoim albumie „Dzikim tropem serca”, technice wykonywania zdjęć oraz o doświadczeniach, które nabyła przy okazji swojej pracy. Podzieliła się  także wiedzą na temat tatrzańskiej przyrody a niektóre ze swych wspaniałych fotografii opatrzyła poetyckim komentarzem cytując niektóre swoje wiersze.

Natalia Styrczula, (red)

Fot. Maria Bochnak, Ewa Czerwieniec

 


Powiązane artykuły

Zaproszenie na Finał Konkursu Poetyckiego Liryczna POSA

Serdecznie zapraszamy na Wielki Finał Szkolnego Konkursu Poetyckiego Liryczna POSA, który odbędzie się 29 maja 2019 o godzinie 11:00 w Sali Koncertowej w ZPSA. 

Czytaj więcej

Halloween vs. Santa Party

29 października w naszej szkole oprócz Halloween odbyła się też impreza Santa Party, czyli alternatywna zabawa religijna, na której uczniowie przebierali się za świętych. Organizatorkami były pani Liliana Florek i pani Barbara Łętowska.

Czytaj więcej

Powrót z pleneru – Echo Poddąbia

Uczniowie naszej szkoły wrócili z wrześniowego pleneru artystycznego, który w tym roku odbywał się w Poddąbiu. Grupa literacka z klasy VII zajmowała się wydawaniem plenerowej gazety pt. „Echo Pleneru”. Zapraszamy do lektury, dzięki której będzie […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content