ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Przyroda w obiektywie

6.04 od godziny 12:30 do 14:15 w Sali Koncertowej budynku PSM odbywały się warsztaty o fotografii przyrodniczej dla klas 5-8 prowadzone przez panią Bożenę Wajdę.

Spotkanie zorganizowała pani Magdalena Ciszewska-Rząsa. Pani Bożena mówiła o swoim albumie „Dzikim tropem serca”, technice wykonywania zdjęć oraz o doświadczeniach, które nabyła przy okazji swojej pracy. Podzieliła się  także wiedzą na temat tatrzańskiej przyrody a niektóre ze swych wspaniałych fotografii opatrzyła poetyckim komentarzem cytując niektóre swoje wiersze.

Natalia Styrczula, (red)

Fot. Maria Bochnak, Ewa Czerwieniec

 


Powiązane artykuły

Dowartościować siebie

Niedawno skończyły się tegoroczne rekolekcje. Codziennie od poniedziałku (28 marca) do środy (30 marca) klasy 4-8 maszerowały do Kościoła św. Krzyża, by zaczerpnąć duchowych refleksji.

Czytaj więcej

Karnawał czas zacząć!

W piątek, 24 stycznia 2014r. o godzinie 11:00 w sali koncertowej naszej szkoły odbył się koncert w wykonaniu uczniów klasy I POSA. Zgodnie ze szkolną tradycją „pierwszaki” zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne w strojach karnawałowych. Po koncercie […]

Czytaj więcej

Popołudnie wśród Świętych

W piątek 29 października w Sali koncertowej ZPSA odbyło się święto popularnie przez uczniów nazywane „Santa Party”. Impreza organizowana jest dopiero po raz drugi w naszej szkole przez nauczycielkę religii, panią Lilianę Florek.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content