ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Przyroda w obiektywie

6.04 od godziny 12:30 do 14:15 w Sali Koncertowej budynku PSM odbywały się warsztaty o fotografii przyrodniczej dla klas 5-8 prowadzone przez panią Bożenę Wajdę.

Spotkanie zorganizowała pani Magdalena Ciszewska-Rząsa. Pani Bożena mówiła o swoim albumie „Dzikim tropem serca”, technice wykonywania zdjęć oraz o doświadczeniach, które nabyła przy okazji swojej pracy. Podzieliła się  także wiedzą na temat tatrzańskiej przyrody a niektóre ze swych wspaniałych fotografii opatrzyła poetyckim komentarzem cytując niektóre swoje wiersze.

Natalia Styrczula, (red)

Fot. Maria Bochnak, Ewa Czerwieniec

 


Powiązane artykuły

Świąteczne radio

Uczniowie fakultetu literackiego z klasy VIII zapraszają na efekt swojej warsztatowej pracy podczas zajęć dziennikarskich. Posłuchajcie audycji radiowej w świątecznej odsłonie.

Czytaj więcej

„Klimatyczna” zaprosiła uczniów POSA

W sobotę 30.1.2015 r. w Sanktuarium Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik na Olczy odbył się przedostatni koncert Festiwalu Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych  – „Dobrze ześ się Jezu pod Giewontem zrodził”, w którym nasi uczniowie również brali udział.

Czytaj więcej

Powrotu czas nadszedł…

16 września powróciliśmy z dwutygodniowego pleneru “Dźwirzyno 2011” – wśród “weteranów plenerowych” jednogłośnie ogłoszony jednym z najlepszych. Plener okazał się pracowity i owocny: miały miejsce liczne warsztaty wśród uczniów zarówno klas gimnazjalnych jak i podstawówki. […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content