ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Przyszłość została wylosowana

30 listopada 2018 roku odbyły się szkolne Andrzejki w świetlicy gimnazjum nr 2, zorganizowane przez samorząd szkolny POSA pod kierunkiem pani Pauliny Zimak-Piekarczyk.

Zabawa dla dzieci klas I-IV zaczęła się o godzinie 15:00, a dla klas V-IX o 17:00, wtedy też młodsze klasy zakończyły imprezę. Atrakcjami wieczoru były różne andrzejkowe zabawy, między innymi: losowanie zawodu, który będzie się wykonywało w przyszłości, przebijanie pinezką kartki  z nazwiskiem osoby z naszej szkoły, co prognozuje sympatię między tymi osobami czy zabawa w krzesła polegająca na tym, że siedzeń jest o jedno mniej niż dzieci i trzeba szybko zajmować miejsce gdy muzyka przestaje grać. Jeśli ktoś nie zdąży zająć miejsca, odpada z gry. Podczas imprezy kilka osób ze starszych klas częstowało napojami oraz paluszkami i żelkami. Całej zabawie towarzyszyła muzyka. Uczniowie dobrze się bawili pod czujnym okiem dyżurujących nauczycielek. Wszyscy opuścili szkołę w okolicach godziny 19:00.

Julia Tycner


Powiązane artykuły

O plenerze przed poplenerowym pokazem. Klasa III.

Plener artystyczny w Łukęcinie już za naszymi uczniami. Pokaz efektów pracy podczas nadmorskich zajęć przed nami. Jak zapamiętali wrześniowy pobyt nad Bałtykiem uczniowie? Klasa III:

Czytaj więcej

Posa Music Show 2022

W kategorii klas I-III miejsce I – Małgorzata Stachowicz, miejsce II- Hania Kubicka, a III – Aleksandra oraz Małgosia Stachowicz, które wystąpiły w duecie. Wyróżnienie otrzymały Helena Zięba-Drzymalska i Kalina Sawik. W kategorii klas IV-VI […]

Czytaj więcej

Nowy rok – nowy samorząd

W skład nowego, tegorocznego samorządu szkolnego Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej weszli: Barbara Malik (64 głosy), Maksymilian Rzepka (59 głosów), Maria Michniewska (56 głosów), Hania Zięba (34 głosy) oraz Liliana Florek (33 głosy). Wybory odbyły się […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content