ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Przyszłość została wylosowana

30 listopada 2018 roku odbyły się szkolne Andrzejki w świetlicy gimnazjum nr 2, zorganizowane przez samorząd szkolny POSA pod kierunkiem pani Pauliny Zimak-Piekarczyk.

Zabawa dla dzieci klas I-IV zaczęła się o godzinie 15:00, a dla klas V-IX o 17:00, wtedy też młodsze klasy zakończyły imprezę. Atrakcjami wieczoru były różne andrzejkowe zabawy, między innymi: losowanie zawodu, który będzie się wykonywało w przyszłości, przebijanie pinezką kartki  z nazwiskiem osoby z naszej szkoły, co prognozuje sympatię między tymi osobami czy zabawa w krzesła polegająca na tym, że siedzeń jest o jedno mniej niż dzieci i trzeba szybko zajmować miejsce gdy muzyka przestaje grać. Jeśli ktoś nie zdąży zająć miejsca, odpada z gry. Podczas imprezy kilka osób ze starszych klas częstowało napojami oraz paluszkami i żelkami. Całej zabawie towarzyszyła muzyka. Uczniowie dobrze się bawili pod czujnym okiem dyżurujących nauczycielek. Wszyscy opuścili szkołę w okolicach godziny 19:00.

Julia Tycner


Powiązane artykuły

Urzekające kraje Beneluxu

30 kwietnia 2014 roku uczniowie klas VII, VIII oraz IX Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej w Zakopanem udali się na długo wyczekiwany plener zagraniczny do krajów Beneluxu.

Czytaj więcej

Czy można uzdrowić Don Kichota

Pod koniec lutego chętne osoby z gimnazjum wybrały się do Teatru Witkacego na spektakl pt. “Don Kichot uleczony”. Opowiadał on o przygodach mężczyzny, który śnił na jawie, że jest rycerzem. Można by zadać sobie w […]

Czytaj więcej

Konkurs szkolnych poetów – czas zgłosić swoje prace

Do 4 marca nauczyciele literatury (pan Maciej Pinkwart i pan Bartłomiej Piotrowski) przyjmują wiersze, które można zgłaszać do corocznego szkolnego konkursu poetyckiego. Poniżej regulamin konkursu. KONKURS POETYCKI PAŃSTWOWA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA ARTYSTYCZNA W ZAKOPANEM REGULAMIN – […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content