ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Przyszłość została wylosowana

30 listopada 2018 roku odbyły się szkolne Andrzejki w świetlicy gimnazjum nr 2, zorganizowane przez samorząd szkolny POSA pod kierunkiem pani Pauliny Zimak-Piekarczyk.

Zabawa dla dzieci klas I-IV zaczęła się o godzinie 15:00, a dla klas V-IX o 17:00, wtedy też młodsze klasy zakończyły imprezę. Atrakcjami wieczoru były różne andrzejkowe zabawy, między innymi: losowanie zawodu, który będzie się wykonywało w przyszłości, przebijanie pinezką kartki  z nazwiskiem osoby z naszej szkoły, co prognozuje sympatię między tymi osobami czy zabawa w krzesła polegająca na tym, że siedzeń jest o jedno mniej niż dzieci i trzeba szybko zajmować miejsce gdy muzyka przestaje grać. Jeśli ktoś nie zdąży zająć miejsca, odpada z gry. Podczas imprezy kilka osób ze starszych klas częstowało napojami oraz paluszkami i żelkami. Całej zabawie towarzyszyła muzyka. Uczniowie dobrze się bawili pod czujnym okiem dyżurujących nauczycielek. Wszyscy opuścili szkołę w okolicach godziny 19:00.

Julia Tycner


Powiązane artykuły

Gwiazdy internetowego teatru?

– Mieliśmy ogromne szczęście, że termin przysyłania prac został przedłużony, inaczej nie moglibyśmy wystartować. Przedstawienie nie było dla nas nowością, ponieważ wystawiałyśmy je w czerwcu, ale za to ciekawym doświadczeniem było wczucie się w gwiazdę […]

Czytaj więcej

Smutny osiołek

10 czerwca mieliśmy niepowtarzalną okazję ujrzenia umiejętności aktorskich uczniów klasy II. Uczniowie zaprezentowali przed publicznością spektakl pt. „Bajka o smutnym osiołku”. Klasę do występu przygotowała pani Katarzyna Pietrzyk.

Czytaj więcej

Artyści też sportowcy

W piątek, 8 listopada 2013 roku kilkunastu uczniów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej wzięło udział w XXI Sztafetowym Biegu Niepodległości w Zakopanem. Nasza szkoła do konkurencji wystawiła dwa składy – pierwszy, złożony z uczniów klas szkoły […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content