ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Rada Rodziców POSA

Rada Rodziców POSA

 

 

Witamy w roku szkolnym 2022/2023

 Szanowni Rodzice,

Na wstępie pragniemy podziękować wszystkim za pomoc i wsparcie w poprzednim roku szkolnym. Dzięki wsparciu finansowemu na jakie mogliśmy od Was liczyć udało się wywołać uśmiech na twarzach wielu naszych uczniów. Bliższe informacje na temat działalności Rady Rodziców w zeszłym roku znajdą Państwo w zakładce Sprawozdania Finansowe.

Rada Rodziców po raz kolejny zwraca się do Państwa z prośbą o DOBROWOLNE wpłaty na rzecz Rady Rodziców naszej szkoły  w sugerowanej kwocie 80zł na pierwsze dziecko, 50 zł na drugie i kolejne dziecko. Podjęliśmy decyzję o pozostawieniu składki w tej samej wysokości co rok temu ze względu na inflację i rosnące koszty.

Jeżeli jednak suma ta przekracza Państwa możliwości prosimy o wsparcie w każdej dowolnej kwocie. Nawet najdrobniejsza suma jest bardzo potrzebna. Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze.

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły. Bardzo chcielibyśmy pomóc dofinansować wszystkie wartościowe, wymagające wsparcia inicjatywy.  Każda wpłacona złotówka przyczynia się do realizacji kolejnych pomysłów i inicjatyw i  trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami. Dofinansowujemy różnego rodzaju imprezy szkolne, wydarzenia sportowe, konkursy, nagrody itp.

Wsparcie szkoły ze strony rodziców jest nieocenione i znacząco może poprawić działanie szkoły, warunki nauki naszych dzieci oraz wspomagać ich rozwój i zainteresowania. Szanując Państwa pieniądze, zawsze staramy się aby poczynione przez nas wydatki przyczyniały się do rozwoju jak największej liczby dzieci.

W celu usprawnienia działania Rady Rodziców zgodnie z zaleceniami Inspektora ds. Rodo prosimy w tym roku o wypełnienie druku Deklaracji Wysokości Składki, który zostanie Państwu przekazany w najbliższym czasie.

Zachęcamy też Państwa do czynnego zaangażowania się w życie szkoły. Prosimy kierować do nas wszelkie pomysły, uwagi oraz inicjatywy, w które Rada mogłaby się zaangażować. Zachęcamy wszystkich Rodziców do pozostawania z nami w kontakcie. Czekamy na wasze maile pod adresem radarodzicowposa@gmail.com .

Jeszcze raz prosimy o dokonywanie wpłat na poczet Rady Rodziców. Te fundusze ZAWSZE WRACAJĄ DO NASZYCH DZIECI! Jednak bez Państwa zaangażowania żadne nasze działania dla naszych dzieci nie będą możliwe.

Z poważaniem

Rada Rodziców POSA

 

 

Składki na fundusz Rady Rodziców w roku szkolnym 2022/2023

Darowiznę na rzecz Rady Rodziców prosimy wpłacać do 10-go każdego miesiąca (Październik – Czerwiec łącznie 9 miesięcy) na rachunek bankowy:

 

82 1020 3466 0000 9702 0002 1519  (Bank PKO BP)

W tytule:  Darowizna na Fundusz Rady Rodziców, Imię i Nazwisko Dziecka

 

Wysokość zaproponowanych wpłat w roku szkolnym 2022/2023 wynosi:

  • 80 zł za pierwsze dziecko
  • 50 zł za drugie dziecko
  • 0 zł za trzecie i kolejne dziecko

 

Przykład: suma darowizn przy jednym dziecku to 9 wpłat po 80zł = 720zł na rok

 

Skład Rady Rodziców POSA w roku szkolnym 2022/2023

Przewodnicząca: Ewa Makowiec kl. III

Z-ca Przewodniczącej: Joanna Szafirska kl. VII

Sekretarz: Natalia Lasak kl. V

Skarbnik: Dariusz Burzyński kl. II

Członkowie:

Bogusława Stępień kl. I

Kinga Ostrowska kl. IV

Ewa Tomczak-Szklarz kl. I reprezentant kl. VIII

Tomasz Gut kl. VI

 

Skład komisji rewizyjnej:

Helena Buńda

Elżbieta Bochnak

 

Zebrania Rady Rodziców

Zebrania odbywają się przynajmniej raz w miesiącu, zwoływane zgodnie z regulaminem. W przypadku potrzeby spotkania się z radą lub jej członkami na własny wniosek, prosimy uprzednio o kontakt z nami.

 

Kontakt do Rady Rodziców

Jeśli potrzebują się Państwo z nami skontaktować, to najszybszą drogą kontaktu jest poprzez adres e-mail: radarodzicowposa@gmail.com

W nietypowych sytuacjach prosimy o kontakt z jednym z aktualnych członków rady:

Dariusz Burzyński – 665 514 022

Natalia Lasek – 694 517 136

Ewa Makowiec – 662 612 445

 

Skip to content